Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog odwoła się od kary UOKiK

Dialog odwoła się od kary UOKiK

sirmark 15 Stycznia 2009 17:44

0 0

Opłaty, za których stosowanie UOKiK nałożył karę na Telefonię Dialog, zostały wycofane z cennika operatora już 5 listopada 2008 roku. Dialog zamierza odwołać się od decyzji Urzędu.

Kara dotyczy stosowania opłat "za udostępnienie pełnego zakresu usługowego po jednostronnym wyłączeniu i za ponowne włączenie usługi uprzednio wyłączonej".
Wszystkie uwagi wobec usług i cenników skierowane przez UOKiK firma potraktowała bardzo poważnie. Po konsultacjach prawnych i czasie niezbędnym dla wprowadzenia modyfikacji cenników, wycofała się z naliczania opłat za ponowne uruchomienie usług telekomunikacyjnych. W listopadzie ub.r. zarząd Telefonii Dialog podjął uchwałę zmieniającą kontrowersyjne zapisy w cenniku. Klienci operatora zostali powiadomieni o tym za pośrednictwem odrębnych pism oraz na stronie www firmy. Informacja na ten temat trafiła oczywiście też do UOKiK. Telefonia Dialog zamierza odwołać się od decyzji UOKiK, nakładającej na operatora karę finansową za "praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów" - napisano w komunikacie.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~krzyh  2009-01-16 12:20:09  host: ip-85.128.114.230.static.crowley.pl

    Zgodnie z prawem tel przedsiebiorca swiadczacy ulsugi telekomunikacyjnie nie ma prawa pobierac oplat zwiazanych z aktywowaniem uslug uprzednio deaktywnowanych Wycofanie tych zapisow ze stron dialogu mozna odczytac rozwnoznacznie z tym ze przyznaja sie do winy Dziwi mnie ze pomimo tego nadal drążą temat i pusto upieraja sie przy swoim odwolywajac sie od decyzji uokik Smiechu warte

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet