Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog nadal na sprzedaż

Dialog nadal na sprzedaż

WitekT 15 Marca 2006 12:09

0 0
Najprawdopodobniej w ciągu kilku tygodni KGHM wybierze inwestorów do dalszych negocjacji w sprawie sprzedaży Telefonii Dialog.Na tzw. krótkiej liście jest kilka firm. W czwartek nowa rada nadzorcza operatora powoła nowy zarząd Dialogu.

Kilka tygodni temu w Sejmie przedstawiciele resortu skarbu i odpowiadającego za łączność Ministerstwa Transportu i Budownictwa mówili posłom, że są zwolennikami, by do czasu zinwentaryzowania aktywów telekomunikacyjnych kontrolowanych bezpośrednio i pośrednio przez państwo wstrzymać ich sprzedaż.

Źródło tekstu: PAP, Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~ptok  2006-03-15 12:26:57  host: abms223.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Szkoda gadać. PROPAGANDA SUKCESU!!!!

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2006-03-15 13:04:04

  Sprzedają ten dialog już prawie od początku istnienia tej sieci... Tylko coś dziwnym trafem nie mogą przedstawić oferty sprzedaży... No bo gdzie kolesie z KGHM upychali by znajomych i rodzine? Ciepłych stołków nigdy za wiele :-/

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~wlo  2006-03-15 13:21:21  host: asj52.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jak sądzę nacjonalistyczny rząd i jednocześnie właściciel inwestora nie dopuści do sprzedaży operatora zagranicznemu inwestorowi? Alienus - a kto w Polsce ma taką kasę, żeby to kupić? Nawet jeśli to stosunkowo niewielkie pieniądze jak na ten rynek? Z[..]ją się a nie sprzedadzą ;-)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4.  2006-03-15 18:44:17

  A co z planami PiSu i spółki utworzenia Narodowego Operatora Telekomunikacyjnego z połączenia Dialogu, Plusa oraz sieci telekomunikacji kolejowej? Owego słynnego "TRWAM GSM"? Takie zbrodnicze plany KGHM pozbycia się operatora Dialog to zwyczajna "wyprzedaż majątku narodowego" :-D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-228-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet