Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog nadal na sprzedaż

Dialog nadal na sprzedaż

WitekT 15 Marca 2006 12:09

0 0
Najprawdopodobniej w ciągu kilku tygodni KGHM wybierze inwestorów do dalszych negocjacji w sprawie sprzedaży Telefonii Dialog.

Na tzw. krótkiej liście jest kilka firm. W czwartek nowa rada nadzorcza operatora powoła nowy zarząd Dialogu.

Kilka tygodni temu w Sejmie przedstawiciele resortu skarbu i odpowiadającego za łączność Ministerstwa Transportu i Budownictwa mówili posłom, że są zwolennikami, by do czasu zinwentaryzowania aktywów telekomunikacyjnych kontrolowanych bezpośrednio i pośrednio przez państwo wstrzymać ich sprzedaż.


Źródło tekstu: PAP, Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~ptok  2006-03-15 12:26:57  host: abms223.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Szkoda gadać. PROPAGANDA SUKCESU!!!!

 • 0

  2.  2006-03-15 13:04:04

  Sprzedają ten dialog już prawie od początku istnienia tej sieci... Tylko coś dziwnym trafem nie mogą przedstawić oferty sprzedaży... No bo gdzie kolesie z KGHM upychali by znajomych i rodzine? Ciepłych stołków nigdy za wiele :-/

 • 0

  3. ~wlo  2006-03-15 13:21:21  host: asj52.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jak sądzę nacjonalistyczny rząd i jednocześnie właściciel inwestora nie dopuści do sprzedaży operatora zagranicznemu inwestorowi? Alienus - a kto w Polsce ma taką kasę, żeby to kupić? Nawet jeśli to stosunkowo niewielkie pieniądze jak na ten rynek? Z[..]ją się a nie sprzedadzą ;-)

 • 0

  4.  2006-03-15 18:44:17

  A co z planami PiSu i spółki utworzenia Narodowego Operatora Telekomunikacyjnego z połączenia Dialogu, Plusa oraz sieci telekomunikacji kolejowej? Owego słynnego "TRWAM GSM"? Takie zbrodnicze plany KGHM pozbycia się operatora Dialog to zwyczajna "wyprzedaż majątku narodowego" :-D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet