Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog na giełdzie trochę później

Dialog na giełdzie trochę później

WitekT 4 Stycznia 2008 15:21

0 0

Giełdowy debiut Dialogu przesunie się na koniec II kwartału. Wcześniej mówiono o przełomie I i II kwartału.

Pierwszy możliwy termin to druga połowa II kwartału, ale to zależy od tego, jakie pozyskamy zainteresowanie inwestorów i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję. W tej chwili jeszcze trwają sprawy proceduralne, z wpisem do rejestru, z przygotowaniem prospektu emisyjnego - powiedział prezes Dialogu Sławomir Szych w wywiadzie dla telewizji TVN CNBC Biznes.
Środki pozyskane z emisji mają zostać przeznaczone na realizację strategii rozwoju, który Dialog przedstawił na początku tego roku. Zakłada on m.in., że do 2010 roku spółka będzie miała około 1 mln klientów, którym będzie dostarczała telefonię stacjonarną, mobilną, dostęp do Internetu oraz telewizję kablową.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Templariusz  2008-01-04 15:56:35  host: staticline23090.toya.net.pl

  Już szykujemy oszczędności na akcje ^_^

 • 0

  2. ~znawca  2008-01-04 19:10:46  host: atropos.tpi.pl

  Dialog ma niewiele do zaoferowania ponad to co oferują inni operatorzy, dostęp do internetu, telewizja kablowa i telefonia to usługa triple play. Obecnie to już standard i nie wystarczy do pozyskania 1 mln klientów, trzeba dać coś więcej, np. usługi dodane, płatności mobilne, etc.

 • 0

  3. ~pablo  2008-01-05 10:37:50  host: ip-89-174-121-158.multimo.gtsenergis.pl

  znowu bajki już chyba z 15razy miał Dialog wejść na giełdę ale jakby miał wejść toby musieli tam zrobić porzadek z kolegami prezesa i poobcinać niebotyczne pensje. Dopoki spolka nie bedzie zdrowa nie ma co szukać na giełdzie. Dialog moze byc co najwyzej sprzedany aby ktoś tam wreszcie zrobil porządek....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet