Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog na giełdę?

Dialog na giełdę?

WitekT 27 Grudnia 2006 11:10

0 0

Ciągle niepewne są losy Telefonii Dialog - raz KGHM rozpoczyna proces sprzedaży, potem informuje, że jednak w perspektywie kilku lat zachowa firmę. Teraz wiceminister skarbu Ireneusz Dąbrowski twierdzi, że obecnie jest dobry moment na wprowadzenie Dialogu na giełdę.

Uważam, że jest to dobry moment, żeby Dialog wszedł na giełdę i że zarząd KGHM wykona tę strategię, którą przyjęła rada nadzorcza - powiedział Dąbrowski.
W pierwszych dniach grudnia rada nadzorcza KGHM zatwierdziła strategię na lata 2007-2016. KGHM podawał wtedy, że liczy na zwiększenie stopnia płynności aktywów telekomunikacyjnych poprzez stworzenie optymalnych warunków dla wyjścia KGHM z inwestycji telekomunikacyjnych w dogodnym momencie i formie. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-12-27 11:41:53

  Pieprzenie... Sorry ale nic innego nie można powiedzieć, by wyrazić to delikatnie a dosadie... Jest rzeczą oczywistą, że to co opowiadają waściciele bezpośredni to jest puste gadanie tylko. Faktyczni właściciele - tutaj państwo (matko jedyna...) - decyduje co robić. I pan prezes KGHM to sobie może...

 • 0

  2. ~  2006-12-28 04:35:05  host: aayb254.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "Teraz wiceminister skarbu Ireneusz Dąbrowski, że obecnie jest dobry moment na wprowadzenie Dialogu na giełdę." Gdzie jest orzeczenie w tym zdaniu?

 • 0

  3.  2006-12-28 09:31:31

  Już się znalazło - dzięki za zwrócenie uwagi. ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.