Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog ma WLR w TP

Dialog ma WLR w TP

WitekT 5 Grudnia 2006 23:10

0 0

4. grudnia prezes UKE podpisał nową wersję umowy o zasadzie współpracy między Telekomunikacją Polską a Telefonią Dialog, na mocy której ta druga firma będzie mogła świadczyć usługi abonentom TP dzięki WLR. To już trzeci operator - po Tele2 i GTS Energis - który ma WLR w TP.

Prezes UKE zobowiązał TP do świadczenia na rzecz Telefonii Dialog usług dla dostępu analogowego oraz dla dostępu cyfrowego ISDN. Usługa WLR będzie realizowana w dwóch etapach: Usługi Podstawowej - wdrożonej w ciągu 2 miesięcy oraz Usługi Pełnej - wdrożonej w ciągu 18 miesięcy. Zdaniem Prezesa UKE terminy te są wystarczające dla wprowadzenia wszystkich, niezbędnych czynności po stronie TP i Telefonii Dialog pozwalających na korzystanie przez abonentów z Usługi Podstawowej i Pełnej.
Po uruchomieniu Usługi Pełnej, abonentom Telefonii Dialog korzystającym z Usługi Podstawowej zostanie umożliwiony dostęp do zakresu Usługi Pełnej. Za przekroczenie przez TP terminów wskazanych w decyzji naliczane będą kary umowne na rzecz Telefonii Dialog.

Podstawą do rozliczeń za abonament telefoniczny pomiędzy Telefonią Dialog i TP będzie cena referencyjna obliczona w wysokości 37,83 zł dla łącza analogowego oraz 55 zł dla łącza cyfrowego (ISDN). Od ceny referencyjnej przysługuje Telefonii Dialog upust hurtowy w wysokości 46,99% - czyli identyczny jak w przypadku Tele2 i GTS Energis.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-12-06 00:58:32

  Co sie kryje pod nazwa "Usluga Pelna"? Chodzi o to ze na poczatku bedzie mozna wziac tylko telefon z Dialogu a dopiero za jakis czas DSL?

 • 0

  2. ~Allan  2006-12-06 10:37:42  host: abmo160.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @bigman: Nie, o ile się nie mylę usługa pełna obejmuje np. przekierowanie połączeń i jego blokady, połączenia oczekujące, CLIP, CLIR, połączenia konferencyjne, połączenia z numerami o podwyższonej opłacie (0-700, 0-400 etc) itd. Usługi te nie są bowiem objęte usługą podstawową

 • 0

  3.  2006-12-06 15:26:10

  A gdybym chciał wziąć usługę niepełną tzn sam DSL od Dialogu - da się?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet