Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog ma nowego prezesa

Dialog ma nowego prezesa

WitekT 26 Maja 2009 14:47

0 0

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko prezesa Telefonii Dialog. Na czele zarządu spółki od 27. maja stanie Leszek Hajkowski - pisze Puls Biznesu.

Leszek Hajkowski został wyłoniony w konkursie spośród wielu kandydatów. Jego doświadczenie zawodowe i wykształcenie zostało ocenione najwyżej. Nowy prezes Dialogu przez ponad dziesięć lat był związany z firmą Polkomtel, gdzie pełnił m.in. funkcje dyrektora departamentu klientów korporacyjnych. Przez ostatnie dwa lata był niezależnym konsultantem w obszarze telekomunikacji i sprzedaży usług. Współpracował m.in. z AT Kearney. Ma 44 lata, jest absolwentem wydziału handlu zagranicznego SGH w Warszawie, ukończył studia MBA University of Chicago.
Od 1. czerwca zarząd Telefonii Dialog będzie działał w składzie: Leszek Hajkowski - prezes, Robert Banasiak - wiceprezes i Arkadiusz Miszuk - członek zarządu.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lechus  2009-05-26 19:29:27  host: c77-216.icpnet.pl

    taaaa ciekawe na jak długa i jakim nowym świeżym pomysłem sypnie:-) patrząc na inny wynalazek - czyli Brusa Wszechmogącego - Zbysia.N w Exatelu nic ciekawego pewnie tego nie wyniknie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet