Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog ma nowego prezesa

Dialog ma nowego prezesa

WitekT 22 Maja 2008 12:51

0 0
Z funkcji pełniącego obowiązki prezesa Telefonii Dialog został odwołany Marcin Olewnik, który pełnił tę funkcję od końca kwietnia. Nowym prezesem został Piotr Mazurkiewicz.Piotr Mazurkiewicz doskonale zna branżę i ma pomysł na spółkę. W czasie przesłuchania przedstawił prezentację na temat kierunków rozwoju Telefonii Dialog. Jesteśmy przekonani, że szybko i skutecznie pozna spółkę i poprowadzi ją do debiutu giełdowego, co jest zgodne z kierunkiem zarządu KGHM - powiedział Wojciech Braszczok z rady nadzorczej operatora.

Podczas dzisiejszego (z 21. maja - przyp. red.) spotkania rady nadzorczej podjęte zostaną decyzje co do terminu wyboru pozostałych członków zarządu operatora (w tym na stanowisko wiceprezesa ds. finansów, na które również ogłoszono konkurs) - napisano w komunikacie.

Piotr Mazurkiewicz ma 39 lat. W latach 1990-1993 pracował w Telekomunikacji Polskiej, gdzie odpowiadał za rozwój i eksploatację sieci kablowej na obszarze byłego województwa legnickiego. Następnie do 2007 roku był prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Technicznego HAWE. Od 2007 roku do chwili obecnej pełnił funkcjęprezesa zarządu spółki Invest & Consulting Partner.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2008-05-22 20:00:05  host: 217.116.104.77

  A w Hawe wczoraj prezesem zostal Janiszewski, byly prezes Dialogu, a ostatnio szef rady nadzorczej Hawe, a wiceprezesem byly szef finansow Dialogu za czasow Janiszewskiego. POprawianie rzeczywistosci trwa. POsady naszym ludziom ;-/

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2009-05-25 02:23:22

  Cośbym napisał o p. Janiszewskim, ale to mogłoby się na mnie personalnie odbić... może za jakiś czas.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-126-70.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy przy wyborze pralki ważna byłaby opcja aplikacji na telefon?

Mapy zasięgów u operatorów komórkowych

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet