Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog ma BSA w TP

Dialog ma BSA w TP

sirmark 12 Lipca 2007 22:39

0 0

12. lipca UKE wydał decyzję zmieniającą umowę o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej poprzez dostęp do węzłów sieci telekomunikacyjnej na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych, zawartą w dniu 24 października 2006 r. pomiędzy Telefonią Dialog i Telekomunikacją Polską, poprzez wprowadzenie zmian dostosowujących ww. umowę do Oferty ramowej TP (oferta ramowa Bitstream Access).
Zmiana warunków umowy umożliwia m.in. świadczenie usług szerokopasmowej transmisji danych w ramach BSA także abonentom TP korzystającym z usługi WLR oraz na łączach nieaktywnych (na których TP obecnie nie świadczy usługi telefonicznej).

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~Lukas  2007-07-12 22:52:06  host: xdsl-3387.wroclaw.dialog.net.pl

  Czyli co to dokladnie oznacza? Bo np teraz na lini TP rodzice maja abonament dialogu, ale nie mogli zalozyc internetu z dialogu, bo musi byc amonament tp. I rodzice zalozyli neostrade do abonamentu dialogu. Teraz bedzie mozna miec internet i abonament od dialogu?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~ukenamuniu  2007-07-12 23:05:55  host: nat-go2.aster.pl

  Albo jest łącze, albo go nie ma. Łącza nieaktywne to głupota wymyślona i forsowana od dawna przez, sympatycznych zresztą, Panów Sławka i Jarka. Łącze nieaktywne nijak się ma do ustawowej definicji pętli i podpętli abonenckiej (również local loop z regulacji unijnych). Gdzie w łączu nieaktywnym siedziba abonenta (sam abonent zresztą też nie istnieje), gdzie zakończenie sieci, gdzie punkt koncentracji/przełącznica??? Mogą być w sieci rozdzielczej odcinkami wolne pary ale nie stanowią zamkniętego obwodu. A zresztą kogo to obchodzi, że w decyzjach są niezgodności z regulacjami unijnymi i polskim Pt? Decyzje się wydaje i już. Zamiast łączy dzierżawionych TP bedzie musiała (?) zestawiać łącza pomiędzy chętnym obywatelem (bo jeszcze nie abonentem) a wybraną przez pasożyta przełącznicą TP. A czy może mieć jakąś rezerwę w kanalizacji na rozwój i przeniesienia? Nóż się sam otwiera w kieszeni.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~Nick  2007-07-12 23:15:29  host: staticline679.toya.net.pl

  Dla mnie dialog to jeszcze większy syf niż tepsa :( Tam na stołkach siedzą kolesie kolesi i ładują sobie kasę na konta. Hitem jest jak kolesie z KGHM lądują później na ciepłych posadkach i zamiast obrabiać miedź zajmują się szeroko rozumianą telekomunikacją :(

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4.  2007-07-13 03:53:18

  #2: mowisz o kalinowskim ? Nienawidze ciecia... choc w sumie mu za to placa. HaHa. :P

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  5. ~Jarek  2007-07-13 11:14:41  host: 87-205-52-199.adsl.inetia.pl

  Czyli jak rozumiem mam kabel pociagniety od TP a nie mam uslug glosowych to moge brac BSA z Dialogu i nie bede placil za utrzymanie lacza?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  6.  2007-07-13 11:24:28

  3 niech się zajmują dalej bo mam tanio net i tel u nich...Może niedługo i tv dojdzie

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  7. ~recenz  2007-07-17 13:54:39  host: inet20909nc-2.eranet.pl

  Dialog to spolka polityczna, w ktorej sie upycha kolesi z partii. Wystarczy przypomniec zwiazki sluzb specjalnych, czy gosci zatrzymanych przez CBA przy okazji ostatniej afery z lepperem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-98-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet