Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog kupił e-wro

Dialog kupił e-wro

sirmark 22 Lutego 2007 23:38

0 0

Telefonia Dialog oficjalnie poinformowała o podpisaniu z firmą Fortum Wrocław umowy kupna zorganizowanej części przedsiębiorstwa pod nazwą Miejskie Sieci Informatyczne e-wro.

Od 1 kwietnia klienci e-wro, będą mogli podpisać już nowe umowy i stać się klientami Dialogu. Na powitanie otrzymają specjalny prezent - 25-procentowy rabat w opłacie abonamentowej przez okres 3 miesięcy. Choć zmienia się operator, podstawowe techniczne warunki świadczenia usług oraz ceny nie ulegną zmianie w stosunku do umowy zawartej z Fortum Wrocław. Równocześnie zostaną zaproponowane nowe pakiety usług, które Dialog posiada w swojej ofercie.

Dialog zamierza wysłać do abonentów e-wro list powitalny zawierający również pełną instrukcję postępowania i wszystkie potrzebne informacje. Procedura zmiany operatora ma być jak najmniej uciążliwy dla abonenta.
Proces integracji przejętej sieci z siecią Dialog potrwa około dwóch miesięcy. Wiązać się będzie do powiązaniem infrastruktury, dostosowaniem pakietów usługowych, systemów rozliczeń i obsługi klienta.

Spółka podała, że zakup sieci e-wro jest kolejnym krokiem w realizacji zakładanej wizji budowy wartości Telefonii Dialog w oparciu zarówno o organiczny rozwój własnej sieci, rozwój usług w oparciu o sieć TP (sprzedaż abonentom TP abonamentu i usług głosowych oraz usług internetowych), jak i fuzje i przejęcia w szeroko rozumianym obszarze teleinformatycznym. Zakup sieci e-wro to trzecie przedsięwzięcie zrealizowane przez Dialog. Poprzednie to Tele Video Media i sklep internetowy Vivid.pl funkcjonujące jako spółki córki w grupie kapitałowej Dialogu.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~poznaniak  2007-02-23 08:55:19  host: 213-238-96-102.adsl.inetia.pl

    Mimo iż uważam Dialog za porządną firmę, to mam wrażenie, że zakup e-wro przyczyni się do monopolizacji wrocławskiego rynku telekomunikacyjnego. Lepiej, aby inwestorem był ktoś inny, np. netia czy gts...

  • 0

    2. ~mirekb  2007-03-01 11:44:49  host: wj126.internetdsl.tpnet.pl

    korzystam z e-wro na dzień dzisiejszy w porównaniu z poczatkami e-wro jakosc uslugi jest bardzo niezadawalajaca. brak inwestycji od 2 lat zapychajace sie lacza to najwiekszy problem e-wro. a predkosci to takie jak kiedy na modemie :)) uwirzcie mi dialog wzial e-wro bo ludzie uciekaja od dialogu to drugi pazerniak po TPSA wiec kupili sobie 6 tys aabonamentow od zaraz. Teraz daja bonifikaty po 25 % by klienci nie uciekli do TPSy potem podniosa i zrobia taryfy tak jak u siebie w ofercie i zrobi sie wielkie jedno g..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet