Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog kupił e-sklep

Dialog kupił e-sklep

sirmark 23 Października 2006 10:53

0 0

Telefonia Dialog zapłaciła ponad 2 mln zł za 90 proc. akcji Vivid.pl, jeden z najpopularniejszych w Polsce e-sklepów z książkami i multimediami.

Operator chce wejść na szybko rosnący rynek e-commerce, zwiększyć ofertę i zyskać nowy kanał dystrybucji. - Tradycyjna telefonia to dziś za mało dla klienta, który oczekuje od swojego dostawcy szerokiej oferty z jednym rachunkiem. Obecnie abonent z dowolnego komputera podłączonego do internetu może chcieć skorzystać z telefonii internetowej lub kupić coś w sieci - mówi Marta Pietranik z Telefonii Dialog. Niedawno także TP SA zapowiedziała uruchomienie na początku przyszłego roku własnego sklepu internetowego z muzyką.
Jaka będzie nowa oferta Vividu? Według Marty Pietranik, operator nad tym pracuje, ale jeszcze w tym roku sklep zostanie uzupełniony usługami Telefonii Dialog.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-10-23 11:16:37

  No,tak - czyli będą sprzedawać usługę komórkową MVNO - przygotowywują sie do ekspansji :)

 • 0

  2. ~bubum  2006-10-23 13:05:41  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

  za 2 mln zł .... ??? a nie lepiej zrobic swoje za ok 5% ceny i zareklamowac?

 • 0

  3.  2006-10-23 13:21:07

  Niezrozumiały krok dla mnie. Po co sieciom komórkowym i stacjonarnym takie rzeczy?Za mało kasy zarabiają?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet