Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog: dla studentów Internet bez lojalki, 6 Mb/s za 54,99 zł

Dialog: dla studentów Internet bez lojalki, 6 Mb/s za 54,99 zł

LuiN 29 Sierpnia 2011 14:18

0 0

Dialog przygotował specjalną promocję dla studentów. Za 6-megabitowe łącze zapłacić trzeba 54,99 zł miesięcznie, przy czym umowa jest na czas nieokreślony.

Tegoroczna oferta Dialogu dla studentów nie wymaga podpisywania umowy na telefon stacjonarny, a za łącze 6-megabitowe, bez umowy lojalnościowej, operator nalicza opłatę tylko 54,99 zł miesięcznie.

Usługę można zamówić m.in. na czacie on-line na stronie internetowej operatora. Instalacja usługi 99,81 zł brutto.




Dla bardziej wymagających dostępny jest też wariant usługi z łączem 10 Mb/s za 59,99 zł brutto miesięcznie. Promocja jest dostępna w sieci operatora i obowiązuje do 30. listopada.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~da się  2011-08-29 14:31:39  host: 193.138.241.199

    Jak widać da się podłączyć internet po kablu telefonicznym bez łączenia tego z telefonem. Dać to dla wszystkich. Brawo Dialog

  • 1

    2. ~nie da się  2011-08-29 14:37:34  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Brawo Dialog, istotnie. W centrum Warszawy brak dostępnych usług na własnej sieci. ;-)

  • 0

    5.  2011-08-29 15:17:34

    Ja się swojego czasu pałowałem z Dialogiem aby podłączyli mi linie do domu. Zrobili kiedyś (jakoś 2002r) peszel pod ulicą z bloku który mam na przeciwko. Tylko coś wtedy było, że nie doszło do podpisania umowy ale generalnie można było w każdej chwili. Wystarczy tylko przepuścić 18m kabla. Oczywiście w bloku są wolne porty, tylko jakoś im przecisk magicznie wyparował z planów sieci... Techniką jakoś się nie chce się ruszyć **** aby sprawdzić, że w rzeczywistości nie ma BMT. Gadałem kiedyś z jakims technikiem Dialogu, to nie ma sprawy sprawdzimy, zobaczymy ale trzeba się do podwykonawcy zgłosić a nie do Dialogu i oni to mogąz robić na mój koszt w imieniu Dialogu. Oczywiście koszt czterocyfrowy, a jak.

  • 0

    6. ~seb  2011-08-29 15:38:24  host: dynamic-78-8-96-132.ssp.dialog.net.pl

    czy ktoś może wie kiedy Dialog wprowadzi szybszy transfer w Bielsku -Białej. Na chwilę obecną max 10Mbit/s. Na stronach chwalą się szybszymi transferami ale jak na razie to w BB echo z transferem np 20 lub 50 Mbit/s. Pozdrawiam

  • 0

    7.  2011-08-29 15:47:04

    Oferta całkiem ciekawa, możliwości techniczne mam, w tej chwili płacę Asterowi podobną kwotę (13 miesięcy umowa 58zł 2mega dzień, 4 w nocy). Tutaj 100zł się przełknie, no i miesięczny okres wypowiedzenia, to mi się podoba: ) Aha, ceny są na pierwsze 12 miesięcy, po 12 miesiącach wskakują na ceny standardowe (10 mega za ok 120zł)

  • 0

    8. ~Mike  2011-08-29 15:52:05  host: user-109-243-1-227.play-internet.pl

    w Bielsku Dialog ma prawie wszędzie 20Mbps a na paru ulicach nawet 50Mbps i 1Gbps. Musisz mieć mega pecha, że masz te 10Mbps.

  • 0

    9.  2011-08-29 16:11:07

    Ja już się nie moge doczekać aż TP postawi karty VDSL umnie to 40Mega biore od ręki :) Tylko 5zł droższe niż obecne 20mega w umowie na rok.

  • 0

    10. ~faraon  2011-08-29 17:11:39  host: 62.87.184.230

    Mieszkam na całkiem sporym bielskim osiedlu (12 bloków) gdzie Dialog nie ma zamiaru pociągnąć linii od ponad 10 lat. Wstyd.

  • 0

    11.  2011-08-29 18:54:41

    nie zebym sie chwalil.. (chcesz pokazac ze mozna tanio a dobrze) http://speedtest.net/result/1452005464.png to moj najlepszy wynik a to za jedyne 55 zł miesiecznie.. za 100mb w pakiecie z tv i tel. jeszcze taniej.. obecnie multimedia ale to tak naprawde to "dawny" tarnowski provider (internet solutions) ale multimedia go kupila jakos w marcu.. ale nic sie nie zmienia i nie zmieni dla tych co maja na czas nieokreslony.. czyli ja :)) pozdro :))

  • 0

    12. ~  2011-08-29 19:01:38  host: z26-06.opera-mini.net

    11 Mario, drogo i słabo. Na twoim miejscu szukalbym innego dostawcy, tylko nie multimedia

  • 0

    13.  2011-08-29 19:07:43

    hehe bardzo smieszne.. :)) ja nie jestem w multimedii tylko u tarnowskiego operatora fakt ze bylego ale multimedia to tylko nowy wlasciciel (normalnie takiej oferty nie ma i miec nie bedzie.. no chyba ze za 20 lat :))

  • 0

    14.  2011-08-29 23:02:09

    Dobra oferta dla studentów :P

  • 0

    15. ~10  2011-08-30 10:11:59  host: yw34.internetdsl.tpnet.pl

    10: dlatego piszesz z dialogu ??? :D

  • 0

    16. ~seb  2011-08-30 18:45:46  host: dynamic-78-8-96-132.ssp.dialog.net.pl

    Mike niestety jestem chyba w pechowym miejscu osiedle polskich skrzydeł, rozmawiałem z dialogiem w sprawie szybszego łącza to poinformowali mnie że mogę uzyskać max 6Mbit/s, mimo iż obecnie działam na 10Mbit/s Necik w Dialogu zmierza na ziemi bielskiej w kierunku średniowiecza, Transfery 1Gbps tylko nowe osiedla gdzie jest podciągnięte świtełko. Smutne.

Dodaj swoją opinię