Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog chce w styczniu złożyć prospekt do KNF

Dialog chce w styczniu złożyć prospekt do KNF

sirmark 7 Stycznia 2008 19:10

0 0

Telefonia Dialog planuje jak najszybciej, może jeszcze w styczniu, złożyć prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego. Pod koniec zatwierdzania prospektu telekomunikacyjna spółka chce przeprowadzić w Polsce road show - poinformował prezes spółki Sławomir Szych.

Według naszych planów, wstępny popyt na akcje Dialogu znany będzie w drugim kwartale. Realnie w drugiej części drugiego kwartału powinniśmy być gotowi do przeprowadzenia oferty publicznej, jeśli wycena papierów firmy będzie nam odpowiadała - powiedział prezes.
Telefonia Dialog w 100 proc. należy obecnie do KGHM Polska Miedź. Oferta publiczna tego telekomu ma obejmować tylko nową emisję akcji, po sprzedaży której udział koncernu miedziowego w kapitale zakładowym Dialogu ma być nie mniejszy niż 65 proc.

Dialog ma obecnie ponad 500 tys. abonentów linii stacjonarnych i klientów internetu szerokopasmowego na własnej sieci. Operator chce z początkiem roku zaoferować swym klientom usługę telewizyjną i usługę wideo na żądanie, a w III kw. planuje zaoferować komercyjnie usługi telefonii komórkowej, jako operator wirtualny MVNO we współpracy z Polkomtelem.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ttt  2008-01-07 19:34:58  host: ip-157-25-233-134.multimo.gtsenergis.pl

    Dopóki w Dialogu rządzić będzie polityka dopóty firma ta nie zacznie działać normalnie. I nawet wejście na giełdę jej w tym nie pomoże.

  • 0

    2. ~TLC  2008-01-07 22:30:53  host: xdsl-9129.wroclaw.dialog.net.pl

    Eeetam Jak dla mnie dziala bardzo dobrze. Za 3 tyg. bede mial 6 megowy DSl za 76 zl z umowa na czas nieokreslony. czego chciec wiecej przy naprawde dobrej jakosci netu. a co tam sie dzieje to malo mnie obchodzi...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet