Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Diabelski Red Bull Mobile

Diabelski Red Bull Mobile

WitekT 5 Sierpnia 2011 22:35

0 0
rbm simmJutro, czyli 6. sierpnia, podczas Red Bull X-Fighters w Poznaniu, P4 zaprezentuje ofertę Red Bull Mobile. Mały, acz smakowity szczegół, jest już znany.

Numery w ofercie Red Bull Mobile zaczynały się od 666 6. Numerację tę P4 uzyskało w lutym.

O ofercie Red Bull Mobile szerzej pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    15. ~nom  2011-08-05 23:40:00  host: 95-89-73-221-dynip.superkabel.de

    Marketing, marketingiem, ale bestia istnieje i, niestety, działa. Byłbym ostrożny przy korzystaniu z tego skojarzenia.

  • 0

    19. ~drex  2011-08-06 08:09:14  host: user-109-243-63-21.play-internet.pl

    @faza Nie rozumiem twojego ponktu widzenia. Czy kupiłes telefon po to aby dzwonic do jednego, swojego operatora? A drogie stawki do play to efekt zmowy w3 (poreczy zdziery i minusa).

  • -4

    20. ~  2011-08-06 09:26:32  host: afbc106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do play drogo nie warto mieć play bo nikt tam nie dzwoni jak play obniży ceny do siebie to mże się zastanowie

  • 0

    21.  2011-08-06 09:32:00

    666 to DIABELSKA liczba :P

  • 1

    22. ~luki  2011-08-06 09:34:08  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    w mbank mobile jest 19 gr za minutę do play,GaduAIR masz 29 gr do play, więc się pytam gdzie jest drogo? Jak masz drogo to zmień operatora, albo przejdź do Play i dzwoń za darmo.

  • 1

    25. ~eRIZ  2011-08-06 10:20:15  host: hydra.rz.izeto.pl

    @www.fazafm.com - jak dzwonisz do Play, to sygnał wybierania jest delikatnie wyższy [;

  • 1

    26.  2011-08-06 12:06:20

    poza tym dłużej się czeka na połączenie, nim się usłyszy sygnał :D

  • -3

    27.  2011-08-06 12:20:37

    o ile w ogóle złapie się zasięg w tym całym play. A zasięg jest tragiczny nawet w takim mieście jak Poznań.

  • 0

    28.  2011-08-06 12:33:44

    20-g..no prawda mialem ten numer kilka lat w simplus potem przenioslem do play i z tego co widze teraz wiecej ludziow drynd niz mialem w plusie a wiec niesciemniaj mi tu

  • -2

    29. ~ziut  2011-08-06 14:26:02  host: 178-36-88-145.adsl.inetia.pl

    play to wogole nie ma zasiegu, ja bym sie pokusil o stwierdzenie ze ta siec nie istnieje... :]

  • 0

    30. ~  2011-08-06 14:32:07  host: acvn21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ret Bul Mobile górą!!!

  • -3

    31. ~  2011-08-06 14:57:55  host: z15-08.opera-mini.net

    po przejsciu do play moje rachunki wzrosly. Kiedys do mnie ludzie dzwonili a teraz ja musze oddzwniac, bo znajomi nie dzwonia bo drogo i tylko sms lub strzalke puszczają a ja oddzwaniam. Radze rozwazyc migracje do play. Zasieg duzo gorszy a na plusie czasem nie mozna sie dodzwonic, bo siec zajeta

  • 2

    32. ~  2011-08-06 15:11:09  host: ip-89-174-120-227.multimo.pl

    31. Ktoś ma do Ciebie interes i Ty oddzwaniasz? LOL

  • 2

    33. ~  2011-08-06 16:52:52  host: 77-255-172-117.adsl.inetia.pl

    31@ to współczuć znajomych. Ja miałem takich jeszcze jak Play nie było. Też dawali cynk abym ja dzwonił mimo, że nie miałem w tym interesu. W końcu przestałem oddzwaniać to SMS puszczali też przestałem odpisywać. Problem się skończył. Sknera i wyzyskiwacz zawsze będzie. Nie ważne czy masz w Play czy nie. Czemu to ja mam dzwonić nie w swojej sprawie. To jakaś paranoja. Lepiej zmień znajomych. Zaleta Play jest taka, że jeśli ktoś nie ma w Play to nie dzwoni w byle jakiej sprawie tylko w konkretach i to krótko a nie powtarza się ze 3 razy.

  • -2

    34. ~  2011-08-06 16:58:33  host: user-46-113-5-70.play-internet.pl

    33 A wada jest taka że jak już ma tego Play-a, to dzwoni z byle powodu, gada godzinami i powtarza się :)?

  • 0

    35. ~  2011-08-07 08:49:01  host: 31.41.144.41

    @34. UKE dokładnie wie jakie stawki pobiera Play za połączenia do siebie, gdyż sama je ustalała w porozumieniu z UE (dokładniej jedną z Komisji Europejskich). Niestety nie ma wpływu na to jakie opłaty za dzwonienie do Play pobiera twój operator. Jeżeli uważasz, że są one zawyżone to zgłaszaj sprawę do UOKiK. Ja bym tak zrobił, ale zawyżone stawki z TT, Orange POP&GO oraz Simplusa mi nie przeszkadzają. Większość znajomych albo jest w Play, albo ma abonament u W3 z minutami wliczonymi także do Play.

  • 0

    36. ~  2011-08-07 16:05:45  host: z32-04.opera-mini.net

    co innego gdy znajomi dzwonili a po Twoim przejsciu do plaja - przestali, a ci, co od zawsze tak robili. Chyba widac roznice :-P

  • 0

    37. ~robson  2011-08-08 09:07:43  host: rev-213.189.38.18.bauer.pl

    Miałem jeden powód żeby tym się nie interesować bo "red bull". A teraz mam drugi: "666". Diabelski pomysł? Dziecinada.

  • 0

    38. ~robson  2011-08-08 09:08:57  host: rev-213.189.38.18.bauer.pl

    Smakowity szczegół?! :) 666 he he. A gdzie tu smak?

  • 0

    39. ~ciele nie byk  2011-08-22 19:32:27  host: ewg200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tydzień temu wysłalem maila do centrum obslugi redbull. dziś, mija 7 dni, a na skrzynce zobaczyłem w końcu potwierdzenie zgłoszonej sprawy, a chwilę później odpowiedź, że wszelkie warunki i szczegóły korzystania z redbull mobile będą znane 2 wrzesnia... i po co ten cały zgiełk? przecież w ten sposób to jest stzrelanie sobie samemu w stopę. co za durne podejście do klientów...

Dodaj swoją opinię