Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Deutsche Telekom chce kupić część hiszpańskiego Fona [wideo]

Deutsche Telekom chce kupić część hiszpańskiego Fona [wideo]

LuiN 28 Stycznia 2013 10:52

1 1

Fon jest pierwszą w historii globalną siecią Wi-Fi, stworzoną i współdzieloną przez użytkowników, z ponad 7 mln darmowych hotspotów na całym świecie. W Polsce z Fonem współpracuje m.in. Netia, oferująca usługę Netia Spot. Teraz inwestycję w Fona planuje Deutsche Telekom.

Plany inwestycyjne DT ujawnił The Wall Street Journal, który poinformował, że Deutsche Telekom i Fon podpisały już list intencyjny. Telekom chce tym sposobem zwiększyć udział w usługach mobilnego Internetu i opartych na chmurze.

Członkowie społeczności Fon zgadzają się dzielić niewielką część domowego Wi-Fi, w zamian otrzymując darmowy dostęp do Internetu w Fon Spotach na całym świecie. Każdy, kto ma dostęp do łącza szerokopasmowego może dołączyć do społeczności Fon. Aby tego dokonać należy dokupić router Fonera i podłączyć go do posiadanego łącza internetowego lub aktywować usługę Fon w routerze jednego z partnerów np. Netii.
Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Źródło tekstu: heise.de, wł     

Dodaj do:

Tagi: deutsche telekom | fon | netia spot

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet