Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Deutsche Telekom będzie hojny dla akcjonariuszy

Deutsche Telekom będzie hojny dla akcjonariuszy

WitekT 8 Listopada 2004 11:11

0 0

Akcjonariusze największej w Europie spółki telekomunikacyjnej Deutsch Telekom prowadzą negocjacje w sprawie dywidendy.
Do rozdysponowania jest nawet 7 mld euro wolnych środków finansowych na kontach firmy. Wielu akcjonariuszy uważa, że w związku z dobra sytuacją finansową spółki można przeznaczyć na dywidendę znaczną część nadwyżki finansowej. Według analityków zapytanych przez agencję Reuters, na jedną akcję przypadnie od 45 do 50 eurocentów. Szef koncernu Kai-Uwe Ricke przyznaje, że planowana dywidenda będzie bardzo atrakcyjna, a na temat jej wysokości znaczący akcjonariusze będą jeszcze prowadzić wiele rozmów.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-83-81-52.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.