Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Deezer teraz za darmo dla każdego

Deezer teraz za darmo dla każdego

LuiN 15 Stycznia 2013 12:55

1 0

Deezer, międzynarodowy serwis muzyczny oferujący dostęp do muzyki z całego świata, ogłosił uruchomienie w Polsce usługi Freemium, czyli darmowego streamingu utworów muzycznych dla wszystkich użytkowników.

Darmowa usługa Freemium będzie dostępna przez 6 miesięcy dla użytkowników korzystających z Deezera na laptopach i urządzeniach stacjonarnych i jednocześnie przez 2 tygodnie dla posiadaczy smartfonów oraz tabletów. Wprowadzenie nowej usługi na serwisie muzycznym jest częścią planu, którego celem jest dotarcie do jak najszerszego grona słuchaczy, szacowanego na 600 milionów osób w 160 krajach.




Poza tym uruchomiona została platforma Deezer4Artists. D4A dostarcza muzykom i ich wydawcom narzędzia umożliwiające zrozumienie fanów i ich potrzeb, a także możliwość stworzenia własnej, twórczej przestrzeni na Deezerze. Fani z kolei otrzymują specjalne opcje wyszukiwania i śledzenia artystów, a także dostęp do licznych ekskluzywnych treści.

Źródło tekstu: Deezer     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • -3

    7. ~  2013-01-15 14:10:02  host: user-94-254-211-77.play-internet.pl

    Czyzby nowy pobieraczek.pl? Testuj "za darmo" a potem horendalny abonament??? Jak chce posluchac muzyki to korzystam z youtube

  • 1

    8. ~Kazik  2013-01-15 14:14:49  host: CLIENT-librum-0.jgora.dialog.net.pl

    @7 youtube do słuchania muzyki? Nie koniecznie jest tam wystarczająca jakość. Korzystanie codziennie uciążliwe. Ja korzystam z deezer-a już dwa tygodnie i jestem zadowolony. Możliwość zapisywania muzyki na urządzenia mobilne. Super. Dużo muzyki. Trochę abonament odstrasza. Gdyby było 9,90 za miesiąc zamiast 29,90 byłoby kapitalnie. Polecam

  • 1

    9.  2013-01-15 14:20:20

    W Wimpie z którego korzystam jest 20zł na wszystkie urządzenia razem z dekoderem od Nki, korzystam, bo rzeczywiście jakość YT nie jest zadowalająca nawet w HD. Takie usługi są ciekawe, bo nie muszę kupować płyty by w dobrej jakości jej posłuchać w domu, jakaś legalna alternatywą dla piractwa ;)

  • 1

    10.  2013-01-15 14:22:32

    Deezera wypróbuje zobacze czy jest lepszą alternatywą dla Wimpa, muszę tylko PC uruchomić jak wrócę do domu.

  • 0

    11. ~darecky  2013-01-15 16:08:12  host: 89-71-186-172.dynamic.chello.pl

    Deezer jest świetny, mam za darmo w ramach abo Orange, korzystam już od lipca ;) Jest naprawdę dużo muzyki. Na początku apka na androida trochę zacinała, ale ostatnio jest juz duzo lepiej.

  • 0

    12. ~mkkot  2013-01-15 16:13:05  host: v59-16.opera-mini.net

    Ciekawe jak oni chca technicznie odroznic stacjonarny od laptopa.

  • -2

    13.  2013-01-15 16:28:01

    deezer ssie bo nie m nic z doujin/indie

  • 0

    14.  2013-01-15 16:45:28

    A co z Play?

  • 2

    15.  2013-01-15 17:44:41

    @kwistas, WiMP zjada ci transfer z pakietów, Deezer w Orange ma nielimitowane przesyłanie. Już zacząłem korzystać, po połączeniu profilu z last.fm jest na prawdę ciekawie. Jak mi się spodoba to wykupię Premium+. Póki co daje rade ta darmowa wersja.

  • 0

    16. ~gosc  2013-01-15 19:23:54  host: btk132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co ma być a Play? Dzisiaj startują z WIMP'em.. ciekawy jestem jak wypadnie w porównaniu do Deezera

  • 0

    17. ~Jacek  2013-01-15 19:34:56  host: 188.147.85.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jeśli pojawi się bezpłatny streaming do WiMP'a podobnie jak w Orange do Deezera to sukces murowany.

  • 0

    18. ~x  2013-01-15 20:27:08  host: xt278d.stansat.pl

    Ja tam nie narzekam jeśli chodzi o deezera w Orange. Pakiet Premium+ wraz z nielimitowaną transmisją danych na potrzeby aplikacji za 27zł/m-c uważam za świetną ofertę. Jak jeszcze popracują trochę nad aplikacją dla Windows Phone to będzie miodzio.

  • 0

    19. ~yo_na_dzielni  2013-01-15 23:43:19  host: public3004.xdsl.centertel.pl

    Oferta moze i dobra ale dla mniejszosci. W tym kraju ludzie nadal boja sie kupowac uslugi dodatkowe. Deezera ratuje to, ze jest zintegrowany w smart plan multi 89zl i wzwyz oraz dla uzytkownikow orange open. WiMP w Play to totalny niewypal, chyba ze bedzie gratis w ramach abo.

  • 0

    20. ~punk  2013-01-16 01:19:15  host: 176.100.195.85

    Mam byc szczery, wole warezy :P

  • 0

    21. ~  2013-01-16 03:04:25  host: v59-06.opera-mini.net

    Mam być szczery wolę policję z prokuratorem w domu.

  • 0

    22.  2013-01-16 11:09:16

    Wole swoja ripowan mue z plyt do cyfrowej postci. Jednk 400GB muzy (z czego 97% nie ma n deezerze...) + brak wymogu połącenia z internetem robi swoje.

  • 0

    23.  2013-01-16 23:31:27

    @22, testuje już drugi dzień i jestem zadowolony. Myślałem, że będą tam tylko "top" wykonawcy, czyli to, co tłuką non stop w radiu a tu miłe zaskoczenie: odnajduje większość niszowych, specyficznych projektów. Nadal nie jest to zadowalający poziom, ale lepsze to niż nic. Czasami znalezienie czegoś, co mnie interesuje jest niemożliwe.

  • 0

    24. ~visienka  2013-02-03 22:11:30  host: dynamic-78-8-11-200.ssp.dialog.net.pl

    Ja też sobie zaczęłam testować Deezer, na razie tylko na kompie. Jakość super, łatwość użytkowania rewelacja, mnogość mojej niszowej muzyki - na plus. Nie sprawdzałam jak z hitami, ale skoro są rzeczy niszowe to hity też powinny być. Co do cen to są przyjazne - ludzie, to poniżej ceny jednej płyty w sklepie! Dla mnie na razie mocno in plus!

  • 0

    25. ~lakiluk  2013-02-24 11:21:03  host: s195pc84.mmj.pl

    Korzystam dopiero trzeci dzień, ale jestem zadowolony. Szczególnie z jakości. A czy ktoś wie co jaki czas dodawane są utwory?

  • 0

    26. ~szym  2013-03-07 20:55:54  host: ihm236.internetdsl.tpnet.pl

    według mnie znakomita jakość dźwięku i dość duża baza. mam to czego szukam. okres próbny nie jest długi, ale też nie jest wcale taki krótki. widać że cywilizacja muzyczna dociera do Polski!

Dodaj swoją opinię