Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Decyzja dotycząca resztówki TP jeszcze w tym roku

Decyzja dotycząca resztówki TP jeszcze w tym roku

WitekT 22 Września 2006 21:26

0 0
Ministerstwo Skarbu Państwa chce do końca roku zdecydować co zrobić z resztówką 3,87% akcji Telekomunikacji Polskiej. Resort jest otwarty na rozmowy z France Telecom o sprzedaży tego pakietu, ale oczekuje premii.Wiceminister skarbu Ireneusz Dąbrowski wyjaśnił, że rozważane są trzy warianty przeznaczenia 3,87% akcji TP – sprzedaż France Telecom, pozostawienie jako źródło dochodów z dywidend lub też zamiana tych akcji na TP Emitel za dopłatą. Jednak ten ostatni wariant prawdopodobnie nie będzie możliwy.

Na początku tego roku jeden z wiceministrów informował, że resort oczekuje od France Telecom, który ma 47,5% akcji TP, 30% premii w stosunku do wartości rynkowej 3,87% pakietu TP.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~  2006-09-22 23:58:53  host: dvb176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    premia aka 3 miesiące wakacji w 5 gwiazdkowym hotelu, z pełnym wyżywieniem, wycieczki, wino i dziwki dla ministerstwa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet