Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Decyzja dotycząca resztówki TP jeszcze w tym roku

Decyzja dotycząca resztówki TP jeszcze w tym roku

WitekT 22 Września 2006 21:26

0 0

Ministerstwo Skarbu Państwa chce do końca roku zdecydować co zrobić z resztówką 3,87% akcji Telekomunikacji Polskiej. Resort jest otwarty na rozmowy z France Telecom o sprzedaży tego pakietu, ale oczekuje premii.

Wiceminister skarbu Ireneusz Dąbrowski wyjaśnił, że rozważane są trzy warianty przeznaczenia 3,87% akcji TP – sprzedaż France Telecom, pozostawienie jako źródło dochodów z dywidend lub też zamiana tych akcji na TP Emitel za dopłatą. Jednak ten ostatni wariant prawdopodobnie nie będzie możliwy.
Na początku tego roku jeden z wiceministrów informował, że resort oczekuje od France Telecom, który ma 47,5% akcji TP, 30% premii w stosunku do wartości rynkowej 3,87% pakietu TP.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-09-22 23:58:53  host: dvb176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    premia aka 3 miesiące wakacji w 5 gwiazdkowym hotelu, z pełnym wyżywieniem, wycieczki, wino i dziwki dla ministerstwa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet