Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Debiutuje Xiaomi Redmi 6 Pro

Debiutuje Xiaomi Redmi 6 Pro

Isand 25 Czerwca 2018 12:26

7 2

xiaomi1

Xiaomi nie zaprezentował dzisiaj wyłącznie tabletu. Chiński producent pokazał również swój smartfon Redmi 6 Pro.

Niestety Xiaomi postanowił, że najmocniejszy reprezentant linii Redmi będzie wyposażony we wcięcie w ekranie. Wyświetlacz FHD+ będzie miał przekątną 5,8 cala. Sercem telefonu będzie Snapdragon 625, natomiast w kwestii pamięci możemy się spodziewać różnych wersji z 3 GB RAM lub 4 GB RAM i 32 GB lub 64 GB pamięci wbudowanej. Na tyle urządzenia znajdzie się podwójny aparat główny 12 MP + 5 MP. Na przodzie znajduje się pojedynczy obiektyw 5 MP. O wszystko zadba akumulator o pojemności 4000 mAh.




Telefon jest dostępny w pięciu barwach: niebieskiej, złotej, czerwonej, różowej i czarnej. A cena? Za wariant 3/32 będzie to 999 juanów (ok. 570 złotych), za 4/32 - 1199 juanów (ok. 685 złotych), natomiast za wersję z 4/64 - 1299 juanów (około 741 złotych).

Zobacz: Xiaomi Mi Pad 4 oficjalnie zaprezentowany

Źródło tekstu: xiaomi, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi redmi 6 pro | xiaomi

w sumie: 13
  • 0

    1. ~~  2018-06-25 12:44:39  host: dfe85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy oni będą do każdego telefonu wciskać snapka 625? Redmi 4 już miał

  • 0

    2. ~ttt  2018-06-25 13:08:15  host: 188.146.101.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @1 tym bardziej że jest 5 z 636

  • 0

    3.  2018-06-25 13:15:05

    625 chyba takiej rozdzielczości ekranu nie obsługuje?

  • 0

    4.  2018-06-25 13:15:59

    Xiaomi zaczyna robić to samo co Huawei.
    10 takich samych telefonów pod inną nazwą i może w trochę Innej obudowie, bo tutaj mamy notcha.

  • 0

    5.  2018-06-25 13:21:17

    3,
    Oczywiście, że snap 625 obsluguje FHD+ 2220x1080
    To zwykłe FHD odrobinę powiększone dla telefonów z notchem.

  • 0

    6.  2018-06-25 13:27:56

    No właśnie gdzieś czytałem, że nie. No ale nawet nie pamiętam gdzie...
    Właśnie chciałem zapytać, czym on się właściwie różni od piątki.

  • 0

    7.  2018-06-25 13:32:10

    Ok, na stronie qualcomma jest jak byk, że obsługuje. :)

  • 0

    8.  2018-06-25 13:52:56

    Czyli 4 Prime / Pro powiększony... 149.3 x 71.7 x 8.8 mm vs 141.3 x 69.6 x 8.9 mm. Na ... mi dłuższy telefon? Oczywiście jest też cięższy - 178g vs 156g.

  • 0

    9. ~Tom  2018-06-25 14:52:54  host: user-94-254-145-45.play-internet.pl

    Masakra... ile jeszcze lat na tym przestarzałym Snapie 625 ??
    20... ?? I nazywanie tego PRO to jest jakieś nieporozumienie...

  • 0

    10. ~Piła  2018-06-25 15:06:56  host: user-94-254-244-127.play-internet.pl

    @9. ~Tom: jaki on przestarzały. Do telefonów chyba wkładają nowe z linii produkcyjnej, a nie używki wyciągnięte w Indiach czy Afryce ze starych?

  • 0

    11. ~Piła  2018-06-25 15:15:27  host: user-94-254-244-127.play-internet.pl

    A tak poważnie to jest problem z nowymi prockami. Intel już robi pod siebie, gdyż miniaturyzacja jest b. kosztowna. Firmy chyba będą musiały wrócić do starszych konstrukcji, żeby z cenami nie zaszaleć.

  • 0

    12. ~  2018-06-25 15:16:12  host: apn-77-115-106-193.dynamic.gprs.plus.pl

    Ach te tandetne powielanie designu X'a...

  • 0

    13.  2018-06-25 22:44:10

    ad. 12 iPhone X wcale nie był pierwszy z tym wcięciem. Pierwszy był Essential PH-1

Dodaj swoją opinię