Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dealer Ery chce być MVNO

Dealer Ery chce być MVNO

WitekT 6 Września 2007 11:54

0 0

Dealer Ery - Eurotel - chce być MVNO. Prowadzi już w tej sprawie wstępne rozmowy, ale nie ujawnia z kim. Obecnie firma jest na etapie sprawdzania, czy realizacja inwestycji w MVNO mogłaby stać się w niedługim czasie rentowna - pisze Parkiet.

Spółka chce rozwijać sieć salonów sprzedaży w drodze przejęć (teraz ma ich około 130). Pertraktacje są prowadzone kolejno z pięcioma podmiotami posiadającymi do 50 salonów. Ostateczne decyzje powinny zapaść do końca bieżącego roku.




Eurotel ma też około 400 terminali doładowań telefonów komórkowych, a warunki techniczne i finansowe pozwalają na rozbudowę tej bazy nawet do kilku tysięcy. Firma nie wyklucza też akwizycji w tym segmencie rynku.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~niki  2007-09-06 12:07:11  host: dpb114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a nawet jezeli to co?! wszyscy wiedza ze za Internetem jest przyszlosc! Jak na raziej dobrze ze urochomili te siec dystrybutorska oraz ladowanie konta.

  • 0

    2. ~Aster  2007-09-06 12:12:51  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Już ich całkiem ... Po co im MVNO skoro ten Eurotel nikomu z niczym się nie kojarzy. Rozumiem, że jakieś znane marki chcą być MVNO; ale dealer sieci komórkowej? Śmieszniej byłoby gdyby ten dealer Ery został MVNO w konkurencyjnej sieci ;)

  • 0

    3.  2007-09-06 12:16:16

    @Aster -najlepiej w Play na ich kilku własnych bts'ach :)))

  • 0

    4. ~  2007-09-06 12:34:11  host: p10-14.opera-mini.net

    oszaleli chyba z tym MVNO? no comment...

  • 0

    5. ~TT  2007-09-06 13:04:13  host: 212.160.172.70

    A dlaczego nie? Mnie tam osobiście wszystko jedno czy MVNO bedzie Polsat, Eurotel czy Rydzyk-Mobile byleby miał ciekawą ofertę i niskie ceny. Niestety śmiem wątpić czy Eurotel jest w stanie coś sensownego zaoferować jako virtual. PS: Przy okazji, czy ktos wie ilu jest MVNO np w Anglii, Francji, Niemczech czy choćby w Czechach?

  • 0

    6.  2007-09-06 13:13:46

    @TT - w Niemczech jest ich trochę, nie potrafię podać dokładnej liczby. Liczy się tylko kilku, ale jest kilkunastu na pewno.

  • 0

    7. ~hose  2007-09-06 13:20:46  host: 194.39.141.10

    Czyżby Era miała zupełnie stracić prawie wszystkie punkty dystrybucji?? ;-) Może się zrobić gorąco gdy Eurotel się wypnie ;-)

  • 0

    8.  2007-09-06 13:46:12

    W Zawierciu jest ten €OTEL - dostaliśmy gratis długopis do aktywacji ;)

  • 0

    9. ~TT  2007-09-06 14:03:07  host: 212.160.172.70

    8. Długopisem aktywujecie w Zawierciu kartę SIM? :) Nieźle ;) 6. Dziekuję za info.

  • 0

    10.  2007-09-06 16:49:29

    ***TT zobacz np tu http://www.prepaidgsm.net/en/germany.html

  • 0

    11.  2007-09-06 17:16:10

    ***żabcia*** to nie jest do końca dobra lista, bo niektórych mvno tam nie ma, ale lepsza taka niż żadna ;-) wydaje mi się, że w Niemczech jest około 20 MVNO, ale nigdy dokładnie nie liczyłem.

  • 0

    12.  2007-09-06 20:16:24

    czekam na tesco polska i biedronke :D

  • 0

    13.  2007-09-07 00:46:37

    ad 12. Faktycznie "biedronka telecom" to będzie coś a karty sim będą w kształcie biedronki ;-)

  • 0

    14. ~outletoqgss  2013-12-09 00:22:09  host: 111.74.238.215

    http://www.walnutwallpaper.com/payment.asp - ?????? 1V=

Dodaj swoją opinię