Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dawni szefowie Szeptela oskarżeni

Dawni szefowie Szeptela oskarżeni

WitekT 10 Sierpnia 2005 11:23

0 0

Zarząd MNI (dawny Szeptel) poinformował, że do spółki wpłynęło zawiadomienie o złożeniu przez Prokuraturę Okręgową w Łomży aktu oskarżenia przeciwko Andrzejowi Wyszyńskiemu, byłemu Wiceprezesowi Zarządu Szeptela, Dariuszowi Zychowi, byłemu prokurentowi Szeptela oraz Stanisławowi Gasinowiczowi, akcjonariuszowi spółki Szeptela.

Wyżej wymienione osoby oskarżone są o działanie na szkodę spółki Szeptel, w wyniku którego spółka poniosła szkodę w wysokości prawie 9 mln zł.
Spółka otrzymała również zawiadomienie o przesłaniu 29. lipca roku przez Prokuraturę do Sądu Rejonowego aktu oskarżenia w sprawie przeciwko Michałowi Skolimowskiemu, Andrzejowi Wyszyńskiemu i Maciejowi Wąż, podejrzanym o działania na szkodę spółki Szeptel, które spowodowały straty w wysokości ponad 6 mln zł. Działania realizowane przez prokuratury w oparciu o dokumentację przekazaną przez spółkę mają na celu wyjaśnienie wszystkich nadużyć i służą naprawieniu szkód wyrządzonych spółce w latach 2001-2002 przez osoby nią kierujące.

Źródło tekstu: MNI     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-1-73.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet