Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Data System monitoruje Pociąg Papieski

Data System monitoruje Pociąg Papieski

WitekT 6 Czerwca 2006 10:37

0 0

Firma Data System została wybrana przez spółkę PKP Przewozy Regionalne jako dostawca systemu lokalizacji i monitoringu dla Pociągu Papieskiego, który połączył Kraków i Wadowice. Uruchamiając Pociąg Papieski, Kolejarze Polscy dziękują Papieżowi Janowi Pawłowi II za jego pontyfikat.

System DS Locate firmy Data System zainstalowany w Pociągu Papieskim bazuje na transmisji danych dostarczanej przez sieć Plus i przesyła 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, szereg ważnych informacji wprost z pojazdu do aplikacji mapowych i innych systemów informatycznych znajdujących się w infrastrukturze PKP, podnosząc w ten sposób bezpieczeństwo i komfort pasażerów tego szczególnego i prestiżowego pociągu. Więcej informacji na temat Pociągu Papieskiego można uzyskać na stronie www.pociag-papieski.pl.
Jest to kolejny projekt wdrażany przez Data System w grupie PKP. Dotychczas został pilotażowo uruchomiony system Lokalizacji i Monitoringu Taboru PKP na bazie Elektrycznych Zespołów Trakcyjnych. Rozwiązanie zostało zintegrowane z System Ewidencji Pracy Eksploatacyjnej (SEPE), które staje się podstawowym narzędziem pracy dyspozytorskiej. W ten sposób już udało się zautomatyzować wiele procesów w przedsiębiorstwie, które w tej chwili były wykonywanie ręcznie i dużym nakładem pracy.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Oggy | 2018-07-16 10:51:20

14. Chiba tak cirka ebaut do 18 dzisiaj.


~Oggy | 2018-07-16 10:48:34

Eeeeee tam... Francja strzeliła 3 gole... ;)


~NICK | 2018-07-16 10:46:31

mkkot - słaby troll, postaraj się lepiej


~INTseed | 2018-07-16 10:39:20

Do kiedy można sms wysyłać?


BO2095 | 2018-07-16 10:07:35

Firma to nazwa przedsiębiorstwa ;)

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet