Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile

Darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile

orson_dzi 18 Maja 2016 16:13

7 3

Od 18 maja można otrzymać darmowy starter Virgin Mobile. Po doładowaniu go kwotą 25 zł przyznawany jest pakiet 10 GB.






Darmowy starter można otrzymać, wchodząc na stronę Virgin Mobile. W specjalnej zakładce wystarczy wybrać numer i podać swoje dane. Później pozostaje jedynie poczekać na przesyłkę, która trafi do skrzynki pocztowej nowego abonenta. Do karty SIM będzie przypisane na start 5 złotych do dowolnego wykorzystania. Każdy klient będzie mógł zamówić jeden darmowy starter. Promocja nie dotyczy osób, przenoszących numer do Virgin Mobile.

Kolejnym bonusem jest 10 GB Internetu, które można otrzymać po doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych. Z puli 10 GB wyłączona jest transmisja danych generowana przez aplikacje mobilne Facebook, Messenger, GG, Ask i Twitter. Jeżeli klient nie posiada, w danym momencie, aktywnego pakietu 3w1, bezpłatny transfer mobilnego Internetu ważny jest przez 30 dni od chwili potwierdzenia uruchomienia. Jeżeli jeden z pakietów 3w1 jest aktywny, to z darmowych 10GB będzie można korzystać do końca jego ważności.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: starter | virgin mobile

w sumie: 20
  • -8

    1. ~index  2016-05-18 16:21:32  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    to starter a dla mnie w grę wchodzi tylko przeniesienie nr telefonu. tmobile ma lepszą ofertę z 10 PLN/miesiąc (w tym 100 GB transferu danych ) przez 4 miesiące

  • 0

    2. ~pabloki  2016-05-18 16:24:11  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    virgin stara sie zamieśc ofertę orange po dywan jednak troszkę za mało bo tylko na 30 dni a nawet krócej.

  • 7

    3. ~oho  2016-05-18 16:26:50  host: 81.21.193.46

    @1
    Tmobilu: z tego hosta cli.nitronet.pl piszecie za kazdym razem pod innym nikiem sobie pochwalki. Dajcie spokoj. Nic to nie da, Titanic juz idzie na dno.

  • 1

    4.  2016-05-18 16:46:21

    "Po doładowaniu go kwotą 25 zł przyznawany jest pakiet 25 GB". Ktoś mi wyjaśni te 25GB? W sensie że za wydanie 25zł dostaniemy 10GB, no i te 25zł wydamy na drugie 10GB? No to nadal nie da 25GB (ważnych miesiąc).

  • 0

    5. ~  2016-05-18 17:00:17  host: 188.146.1.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @4: Dokładnie "gratisowe" 10GB za doładowanie + maksymalnie 10,5GB zakupione z konta (25zł z doładowania i 5zł na start) to wciąż o 4,5GB mniej.

  • -1

    6. ~  2016-05-18 17:02:55  host: user-94-254-227-213.play-internet.pl

    a wazność 10GB to jest jaka - bo tego już autor nie napisał - tylko prosze mnie nie oidsyłac do regulaminów, bo nie na tym polega pisanie artykułów

  • -1

    7.  2016-05-18 17:09:45

    @6 Odeślę Cię do treści artykułu, może aż tyle trudu jesteś w stanie sobie zadać.

  • 2

    8. ~  2016-05-18 17:47:20  host: 83.218.124.136

    do Orson_dzi: jednak tekście Waszym zawitał błąd, bo po doładowaniu minimum 25zł dostaje się jednorazowo TYLKO 10GB netu a nie tak jak napisałeś 25GB. To wynika z regulaminu na stronie virginmobile.pl - jak zrobiłeś błąd popraw tekst i przyznaj się do błędu w tekście. Pozdrawiam

  • 2

    9. ~Obiektywny  2016-05-18 17:59:01  host: user-94-254-163-87.play-internet.pl

    Czy dożyjemy czasów kiedy kiedy pan "redaktor" orzestanie robić błędy w każdym newsie? Telepolis od czasu sprzedania się Comperii to dno. Dobrze że konkurencja trzyma cały czas poziom...

  • 0

    10. ~Obiektywny  2016-05-18 18:00:24  host: user-94-254-163-87.play-internet.pl

    *przestanie

  • -1

    11.  2016-05-18 18:03:27

    @8 Nie można było tak od razu? We wstępie był błąd, fakt. Cały czas chodzi o 10 GB i doładowanie za 25 zł.

  • 0

    12. ~~~~~~  2016-05-18 19:06:01  host: abnz219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamówione. Jestem polaczkiem cebulaczkiem.

  • 2

    13.  2016-05-18 19:57:47

    @11, zrobiłeś błąd i zamiast ładnie podziękować mu to jeszcze wąty masz?

  • 0

    14. ~  2016-05-18 21:05:37  host: 213.158.208.48.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja nie rozumiem? Mam 5 zł na dzien dobry i w tym 10GB??

  • -1

    15.  2016-05-18 21:21:37

    C...y nie urywa ;)

  • -2

    16. ~Opos  2016-05-18 21:24:02  host: 188.146.69.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Małpowanie i tyle. T-Mobile nie dość że było pierwsze z taką promocją to mają dobry internet. Inni muszą po prostu też tyle dać, żeby nie zostać w tyle

  • 0

    17. ~  2016-05-18 23:39:48  host: user-94-254-227-54.play-internet.pl

    do orson-di

    albo nauczcie sie porzadnie pisać te informacje, albo jak wam się wytyka, że coś jest niejasne, to to tłumaczcie

    wypisywanie głupot, że mnie odsyłasz do artyklułu świadczy o twojej małości

    cytuję:

    Jeżeli jeden z pakietów 3w1 jest aktywny, to z darmowych 10GB będzie można korzystać do końca jego ważności.

    co oznacza do końca ważności? Jaka jest wazność? telepatycznie nadajesz?

    poprednie zdanie, cytuję:

    Jeżeli klient nie posiada, w danym momencie, aktywnego pakietu 3w1, bezpłatny transfer mobilnego Internetu ważny jest przez 30 dni od chwili potwierdzenia uruchomienia.

    gdzie jest coś o długosci trwania pakietu 3w1, skad mam wiedziec jakie sa ograniczenia pakietu, co to jest ten pakiet, na jakich zasadach działa

    kolejny raz piszecie byle jak

  • 1

    18. ~  2016-05-19 07:11:01  host: 89-64-31-239.dynamic.chello.pl

    znów rozdają startery żeby później się chwalić ile to abonentów pozyskali.

  • 0

    19. ~Tomek  2016-05-19 07:15:57  host: ip212w2.clubnet.pl

    Zawsze mily prezent czy lepszy czy gorszy od konkurencji. ........Malo wazne ,pozdro

  • 0

    20. ~Draco  2016-05-19 16:58:49  host: n06-04-07.opera-mini.net

    @17 czepiasz się i tyle. Używam VM i nie miałem problemu ze zrozumieniem. Poza tym jeśli coś Cię interesuje to chyba szukasz odpowiedzi u źródła i nie czekasz aż dostaniesz na tacy. Google działa więc w czym problem?

Dodaj swoją opinię