Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy pakiet internetowy w mBank mobile

Darmowy pakiet internetowy w mBank mobile

WitekT 21 Kwietnia 2009 18:54

0 0
Od 21. kwietnia do 15. lipca użytkownicy mBank mobile mogą aktywować promocyjny pakiet 20 MB transmisji danych. Co ciekawe, pakiet jest darmowy.

Pakiet, rozliczany z dokładnością do 1 bajta, można aktywować raz w miesiącu za pomocą kodu *121*11*04#. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em. Po przekroczeniu 20 MB, transmisja rozliczna będzie zgodnie z cennikiem, czyli 0,05 zł za 50 kB (odebrane i wysłane liczone łącznie).

Zobacz: regulamin promocji Internet za FREE (plik .pdf; 52 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2009-04-21 20:56:44

    @24 Ale ja nie szukam sobie sieci pod net. To jest bez sensu. Najwiecej połączen wykonuje do Ery, potem Orange (70%/20%) . Totalnym bezsensem jest branie w moim przypadku Simplusa. W rachube wchodzi Tak Tak i Play. W Play jestem od 2 miesięcy gdyz mam 90 minut za 13 zl do wszystkich sieci+ minuty za połaczenia odebrane. Ale jesli w TT pojawia sie jakies pakiety sklonny jestem wrocic do TT.

  • 0

    26. ~  2009-04-21 21:03:57  host: 94.254.197.3

    @17: to musiałbyś chyba większość dnia siedzieć na stronie banku

  • 0

    27. ~xxx  2009-04-21 21:18:04  host: 87-205-171-98.adsl.inetia.pl

    Na jakiej infrastrukturze korzysta mbank mobile ?

  • 0

    28.  2009-04-21 21:31:43

    xxx: Plusa.

  • 0

    29. ~Poles!skyisthelimit  2009-04-21 21:53:04  host: public28810.xdsl.centertel.pl

    Wiem że Wy tu o Internecie i pieniądzach, ale mam taką moją dygresję - mam dość tych głupkowatych nazw typu Internet za FREE, Orange FREE i mBrain FREE;/ Czy Polska to taki mały biedny głupiutki kraj i mieszkańcy tacy durnie, że od ponad 20 lat muszą oglądać się na "zagramaniczne"? Rozumiem że Fracuzi przegięli z tłumaczeniem na siłę nazwy własnej (Sony) walkman - niepotrzebny pokaz francuzczyzny, jednak to nasze wymyślanie wszystkego po anglijskamu jazyku jest drażniące. Are we so limited to don't get our father's language? I need to buy CrapMarketingLifeFREE;) poza tym zerknijcie na mBankowe stronki nabiciwmbankpl albo mstop to może odechce się Wam cieszyć na interesy z takim podmiotem (nie wnikam w nazwy podmiotów tej grypy kapitałowej)

  • 0

    30. ~Latar  2009-04-21 22:39:19  host: 94-40-61-2.tktelekom.pl

    Zna ktos moze jakies dobre bramki sms - takie pod opere mini(wap)? Mam w heyah zablokowane wychodzace to chociaz smsy powysylam sobie :)

  • 0

    31. ~Simplusowiec  2009-04-21 22:39:52  host: 116.34.rev.vline.pl

    Podobno TakTak wprowadza darmowo 5MB internetu na miesiąc:)- ktoś o tym napisał na grupie misc.telefonia.gsm.pl: "Dostałem dziś SMS-a: > > Od: Tak Tak > "Tak Tak ma dla Ciebie bezplatny (30 dni) pakiet 5 MB na Internet! > Korzystaj w telefonie jak w PC z: Onet, WP, Nasza-Klasa. Wyslij > bezplatny SMS: A5 na 8025." > > No to ziu! Poszło A5 na 8025. > W odpowiedzi: > > Od: 8025 > "Tak Tak: Aktywacja 5 MB za 5 zl winna nastapic w ciagu 24 godzin - > powiadomimy Cie o tym w osobnym SMS."

  • 0

    32. ~  2009-04-21 22:40:36  host: f143-050.opera-mini.net

    do 29: ja tam nie wiem co masz do mbanku ale ja z NIEGO korzystam od kilku lat i nie narzekam. jest dobrze. wczesniej korzystałem z BGZ czy PKO i tam faktycznie robili mnie w balona i byly przekręty. mbank sobie chwale bo korzystam bez opłat. mam duzo darmowych bankomatów. konto dostępne zawsze pod ręką w necie. nic wiecej nie oczekuje od banku. a za piękne budynki tylko nie chce placic. do tej pory mbank mobile niczym nie byl w stanie przekonac mnie bym spróbował ICH usług. teraz przemysle sprawe.. 20 mega z naliczaniem co do bajta za darmo? a inne ceny jakie maja? 45gr do wszystkich i 5 czy 10 gr do wybranych 10 osob z mbank mobile lub stacjonarnych, tak? a smsy i mmsy w jakiej maja cenie?

  • 0

    33. ~Simplusowiec  2009-04-21 22:42:01  host: 116.34.rev.vline.pl

    Ja znam super bramke,ale na pakietach simplusa- nie na wapie tylko na dostępie INTERNET, 5kB kosztuje wysłanie smsa do Plusa, Ery i Orange:) m.sms4free.pl

  • 0

    34. ~Latar  2009-04-21 22:51:24  host: 94-40-61-2.tktelekom.pl

    Znam ta bramke. Czasami smsy nie dochodza :(

  • 0

    35. ~Simplusowiec  2009-04-21 22:53:14  host: 116.34.rev.vline.pl

    No jak się wysyła do innych sieci niż do Plusa, to pewnie nie dochodzą:)) No żarty na strony. Generalnie działa ok, przetestowane na Plusie i Orange. Koszt wysłania sms-a: 1/10 grosza brutto;)

  • 0

    36. ~nick  2009-04-22 01:59:05  host: adrf67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 32 - lepiej już szukaj sobie nowego banku gdyż mbank nie dość że w zeszłym roku zlikwidował oprocentowanie srodków na ekoncie to teraz zamierza wprowadzić opłaty za hasła jednorazowe czyli defacto oplaty za przelewy. A co do pakietu 20M to lipa, starczy na jeden dłuższy filmik na youtube i koniec. Czyli tu chodzi o wyciągniecie kasy od ludzi - jeden z drugim napali sie że ma "za darmo", szybko przekroczy 20M a potem bedzie bulił cennikowo.

  • 0

    37.  2009-04-22 07:28:10

    do 31 Nigdy nie należy wierzyć informacjom z innych źródeł niż operator. Teraz jest dużo naciągaczy, którzy piszą o różnych rewolucyjnych ofertach i promocjach a nie zawsze ma to pokrycie w rzeczywistości. Heyah w porównaniu z mbankiem to może naciąganie, ale zapłacić 50 zł, aby mieć aktywne konto i tylko skorzystać z bezpłatnego internetu to wychodzi aż 8,3 gr/100kb są tańsze oferty. do 36 jeżeli mbank zlikwiduje bezpłatne przelewy straci dużo klientów, bo to jedna z kilku podstawowych zalet. Strony mstop czy nabiciwmbank tworzą ludzie oszukani na kredytach a nie użytkownicy zwykłych kont. Dla bezpieczeństwa nie mam dużych ani wszystkich pieniędzy na mkoncie, ale żadnych sensacji z nimi jeszcze nie przechodziłem.

  • 0

    38. ~  2009-04-22 08:36:42  host: f142-057.opera-mini.net

    z tego co widzialem kiedys w programie tvn24 (twoj portfel (czy jakos tak)) to mbank zastanawia sie czy czegos takiego nie wprowadzić. ale tu chyba chodzilo o przysyłanie w papierowej wersji tych haseł jednorazowych (poczta kosztuje) ja mam hasła ktore przychodzą mi smsem wiec mam nadzieje ze smsowa wersja zostanie darmowa. ale prawda jest taka ze jak mbank zacznie kombinowac i da opłaty to wtedy zacznę sie zastanawiac. na oku puki co mam aliorbank ktory sie reklamuje 'wyższą kulturą bankowości' a tak na powaznie to tez maja wlasnie swoje konta za darmo. ale tez trzeba by sprawdzic czy w dobie kryzysu tez jakis haczykow tam nie mają... a co do 20 mega. pod nr *121# sprawdzasz sobie ile w pakiecie CI zostało wiec nie wiem w czym problem? w plusie tez jak przekroczysz pakiet tez duzo płacisz za korzystanie z netu a sporo osob używa pakietów internetowych..

  • 0

    39. ~a  2009-04-22 09:47:27  host: inet20909ni-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    36 - wprowadza opłatę 5,00 zeteł za hasla jednorazowe, więc jaki to koszt za jedno hasło, skoro jest ich do dyspozycji pięćdziesiąt ? Podzielam opinię innych klientów mBanku, ten bank był pierwszy (wirtualny), był pierwszy jako operator telefoniczny i nadal przoduje w oferowanych usługach.

  • 0

    40. ~  2009-04-22 10:38:30  host: f96-057.opera-mini.net

    Ile kosztuje najtańszy starter mbank mobile i jaką ma ważność na wychodzące? Orientuje się ktoś może? Z góry dzięki.

  • 0

    41.  2009-04-22 10:41:27

    40: bez problemu te dane znajdziesz na stronie operatora, czyli www.mobile.pl

  • 0

    42. ~  2009-04-22 13:15:30  host: f143-060.opera-mini.net

    @41, WitekT, dzięki tylko informacji ile nowy starter ma ważne poł. wychodzące zaraz po jego aktywacji nie ma na tej str. Coś mi się wydaje, że bedzie 1mieś. tak jak w simplusie. A jest pakiet 50MB w mBank mobile za 10zł jak w simplusie, bo info na stronie brak? Nik N

  • 0

    43. ~  2009-04-23 00:06:54  host: jagiello.lodz.msk.pl

    Pakiety rozliczane są do jednego KB, a nie jednego bajta! Okazało się, że był błąd w regulaminie. Ale i tak oferta ciekawa. Nic tylko pogratulować. Żeby jeszcze stawki obniżyli do poziomu Play.

  • 0

    44. ~a  2009-06-06 01:01:34  host: 94.254.186.166

    stawka nie taka zla, bo 33 grosze/min i to do wszystkich sieci

Dodaj swoją opinię