Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy numer w Play za doładowanie za 30 zł - oficjalnie

Darmowy numer w Play za doładowanie za 30 zł - oficjalnie

WitekT 3 Listopada 2009 13:11

0 0

Od 4. listopada Play wprowadza ofertę nielimitowanych, darmowych rozmów po doładowaniu, z wybranym numerem w sieci.

Aby aktywować usługę, wystarczy doładować konto kwotą minimum 30 zł, a następnie wysłać wybrany numer krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu.




Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego, jeśli użytkownik doładuje konto wymaganą kwotą w kolejnym miesiącu, ponownie korzysta z promocji. Numer jest automatycznie zapamiętywany, wystarczy się tylko doładować.

Wybrany numer można zmienić krótkim kodem *111*10*3# lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu. Koszt zmiany numeru to 5 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 557
‹ Poprzednia | 1 | 2 | Następna ›
  • 0

    1. ~  2009-11-03 13:13:28  host: z-tpnet.serwery.pl

    super oferta

  • 0

    2.  2009-11-03 13:13:39

    Hmmm ni ewiem co o tym sądzić...

  • 0

    3.  2009-11-03 13:14:12

    A gdzie smsy ?? Będą darmowe?

  • 0

    4. ~asd  2009-11-03 13:15:06  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    najs mogło być gorzej :D

  • 0

    5.  2009-11-03 13:15:12

    Freyr: wszystkie pozostałe promocje pozostają bez zmian. Wszystkie inne pakiety też. Nic się nie zmienia, dochodzi tylko darmowy numer.

  • 0

    6.  2009-11-03 13:15:48

    *111*10*1# czyli gdzie mamy ten numer wpisac?

  • 0

    7.  2009-11-03 13:15:57

    Super oferta, dużo lepsza niż Heyah, gdzie trzeba doładować za 50 PLN. Z drugiej strony nie ma możliwości dokupienia tej usługi - nieźle pomyślane prze Play by poprawić przychody

  • 0

    8.  2009-11-03 13:16:05

    Zostaje przy Simplusie. Dzięki.

  • 0

    9. ~  2009-11-03 13:16:13  host: z-tpnet.serwery.pl

    mam nadzieje, ze darmowy nr dziala takze na roamingu plusa

  • 0

    10. ~gusto  2009-11-03 13:16:25  host: dqi73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pomysł Playa jak zmusić ludzi do doładowań, w sumie sprytnie. Inna ssprawa, że jest to kalka heyah, tam co prawda 3h dziennie dają, ale chyba i tak więcej nikt z 1 osobą nie rozmawia

  • 0

    11. ~gusto  2009-11-03 13:17:39  host: dqi73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ angelo - w heyah od pewnego czasu też za 30 pln, i tam można to dokupić przy mniejszym doładowaniu

  • 0

    12.  2009-11-03 13:18:23

    Oferta wg mnie słaba. De facto robi z Fresha quasiabonament. Darmowy numer jest ważny nie na 30 dni, tylko do końca miesiąca kalendarzowego. Wymusza to regularne doładowywanie numeru 1 dnia miesiąca. Kto może wziąć biznesowego Playa ma o niebo lepiej - do 3000 darmowych minut do wszystkich w Play i na stacjonarne. To jest oferta!

  • 0

    13. ~asd  2009-11-03 13:18:36  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    @8 powiedz mi czemu ?:D I tak w shitminusie musisz za 30zł ładować miesięcznie i 10zł z tego idzie na numer ... więc shitminus jest gorszą ofertą w tym przypadku i ... każdym innym ;D

  • 0

    14. ~  2009-11-03 13:19:18  host: adpb227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego" - szkoda ze tak, a nie przez 31 dni :-(

  • 0

    15.  2009-11-03 13:20:06

    11: a to przepraszam, Heyah też jest OK, żona ma, ale ja wolę i tak Fresha. Uważam, że dobra oferta poszerzająca dotychczasowe portfolio

  • 0

    16. ~  2009-11-03 13:20:27  host: dynamic-78-8-2-10.ssp.dialog.net.pl

    @13 w simplusie mozna doladowac za 50 na 3 miesiace i z tego idzie 3 x 10 na numer czyli 30 na 3 miesiace... zalezy co kto woli ;]

  • 0

    17. ~wans  2009-11-03 13:20:48  host: 94.254.251.170

    czyli wychodzi że warto się doładowywać na początku miesiąca, poczekam na regulamin

  • 0

    18. ~vinci  2009-11-03 13:21:28  host: dou65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic nowego, zgapili od heyah. jeśli ludzie biorą play dla ważności konta, to promocj nie dla nich. jak ktoś chcę co miesiąc wydawać 30pln, to znajdzie prędzej abonament

  • 0

    19.  2009-11-03 13:21:39

    @13 Potrzebuję nielimitowanych smsów do jednego numeru. Lądując za 30 zł co miesiąc mam ich tylko 1000. Trochę za mało.

  • 0

    20. ~  2009-11-03 13:23:34  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    Myślałem, że dadzą za dychę tą usługę wtedy rynek opanowany a tak? Play 30 PLN (Allegro 26 PLN), Heyah 20 PLN(Allegro 18 PLN) i jeszcze zostaje 14.10 PLN w kieszeni na rozmowy. KOCHAM PLAY JAK KOŃ OWIES ALE ZOSTANE PRZY TEJ USŁUDZE W HEYAH:)

  • 0

    21.  2009-11-03 13:25:02

    Ad.13: Simplusa można zasilać 100zł na 6 miesięcy (wyjdzie 16,6zł/m-c) a darmowy numer kosztuje 10zł/m-c. Lepsza oferta niz jakiś Fresh.

  • 0

    22. ~  2009-11-03 13:25:08  host: v04-02.opera-mini.net

    ok. ale dlaczego do konca miesiaca kalendarzowego a nie 30dni np? a co jak ktos doladuje sobie konto ostatniego albo w połowie miesiaca? heh. no i faktycznie pytanie jest dobre. rozmowy nielimitowane z tym nr są a co z smsami? drugie pytanie tez sie samo nasuwa czy bedzie ten nr tez na roamingu polkomtela czy tylko na zasięgu p4? no. pare niewiadomych mimo wszystko wciaz jest w tym oficjalnym info..

  • 0

    23. ~no co  2009-11-03 13:25:22  host: 87.119.27.52

    Hmm jak ktoś i tak co miesiąc doładowuje taka kwotą to ok, ale ja np. wolę doładować raz na kilka miesięcy większą kwotą.. Wolałbym coś takiego jak w Heyah, przy doładowaniu usługa darmowa, a dodatkowo możliwość wykupienia za 6 zł darmowych rozmów z jednym numerem bez doładowania.

  • 0

    24. ~  2009-11-03 13:26:58  host: v06-16.opera-mini.net

    @asd. Ale w minusie nie musisz doładowywać 30 zł co miesiąc, możesz 50 na 3 m-ce i kupić sobie darmowy numer w dowolnym dniu miesiąca ważny 30 dni a nie jak we Fresh'u do końca miesiąca.

  • 0

    25.  2009-11-03 13:27:35

    Nie zapominajcie ze 30 zl w calosci pozostaje do wykorzystania na rozmowy, pakiet data i 1000 smsow za doladowanie wazne 30 dni.

  • 0

    26.  2009-11-03 13:27:48

    O to chodzi. Ta usługa to nadzieja dla nastolatków. Pary które z sobą mieszkają nie potrzebują aż tylu minut. Wystarczy im te 300 minut za 15 zł które mamy obecnie. I teraz analizując podobne oferty. Czy opłaca się co miesiąc doładowywać regularnie za 30 zł ?? Moim zdaniem Simplus wychodzi korzystniej. Heyah rownież, ponieważ dla nastolatka liczy się jak najniższe utrzymanie numeru. W heyah czy simplusie miesięczny koszt jest dużo mniejszy.

  • 0

    27. ~zawi23  2009-11-03 13:28:13  host: dlu241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 30 zł dostaje się: a) 1000 smsów do wszystkich sieci b) darmowy nr w sieci c) max 102 minuty do wszystkich sieci Kto powie, że to kiepska oferta? Do Freyr. Zamiast pisać dzwoń. Pisanie smsów podobno obniża IQ średnio o 2-3% ;)

  • 0

    28. ~Rafał  2009-11-03 13:28:19  host: client02-ciao.provider.pl

    Super! Doładowuję za 30zł i mam jeden numer darmowy, z tego 15zł wydaję na Pakiet Internet 500MB, a 5zł na pakiet 100min do Play i na stacjonarne. Zostaje więc 10zł do pozostałych sieci komórkowych. Podsumowując za 30zł dostaję: 100min do Play/stacjonarne, 34min na inne komórki, 500MB danych, 1000 darmowych SMSów, a z jednym numerem w Play mogę dzwonić bez ograniczeń :-)

  • 0

    29. ~Luks  2009-11-03 13:30:38  host: 188.33.130.201

    I o to właśnie chodzi w prepaidzie! Masz małe potrzeby? Ładuj sobie raz za czasu, konto ważne rok. Chcesz dużo pogadać? Ładuj częściej!

  • 0

    30.  2009-11-03 13:34:26

    WitekT: CZY TA OFERTA DZIAŁA TYLKO NA NADAJNIKACH WŁASNYCH PLAY CZY NA ROAMINGU PLUSA TEŻ?

  • 0

    31. ~  2009-11-03 13:35:05  host: v06-16.opera-mini.net

    @Tafał. No i właściwie płacisz abonament i to wyższy niż u w3, którego tak bardzo nie lubią użytkownicy Play Frash'a i którego brak w tej ofercie był flagowym argumentem w agitacji za przechodzeniem do Fresh'a.

  • 0

    32.  2009-11-03 13:35:06

    No ale przyzwyczaiłem się pisać te 200 smsów dziennnie z dziewczyną :D Teraz bym miał 33 smsy za darmo i darmowe rozmowy :P

  • 0

    33.  2009-11-03 13:36:29

    Zmień dziewczynę albo ożeń się. Do żony tyle pisać nie będziesz.

  • 0

    34.  2009-11-03 13:36:50

    @zawi23 i jeszcze 30 minut na play i stacjonarne w programie doładowań :)

  • 0

    35.  2009-11-03 13:37:09

    Zupełnie nie rozumiem tych komentarzy - usługa NIE jest obligatoryjna, NIE trzeba z niej korzystać, NIE płaci się żadnego abonamentu. Aha, przepraszam, rozumiem. Średnia wieku komentujących = 15 lat.

  • 0

    36. ~panda  2009-11-03 13:37:46  host: dqj158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie oszukujmy się, oczekiwania były większe. bardzo dziwny zapis "do końca miesiąca", 30 pln miesięcznie to jednak sporawo. wydaję się, że tym razem Play nie błysnął, wydał gorszą wersję promocji Heyah

  • 0

    37. ~dopestar  2009-11-03 13:38:53  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @ WitekT , dzięki za news-a, a czy wiadomo np. jeśli ktoś doładuje konto np. 6x po 5zł ? to czy będzie mógł korzystać z darmowego numeru ?

  • 0

    38.  2009-11-03 13:39:59

    dopestar: nie sądzę - raczej jednorazowo za nie mniej niż 30 zł.

  • 0

    39. ~  2009-11-03 13:40:29  host: v06-16.opera-mini.net

    Luks niech Play umożliwi kupno za 10 zł darmowego numeru i będzie ok. Tak to nie jest to zbyt korzystne dla bardzo wielu.

  • 0

    40. ~  2009-11-03 13:41:19  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    W3 stosując wyższe stawki do PLAY nie będzie brana pod uwagę przy wyborze operatora. W moim otoczeniu już kilka osób wybrało Play. Wybierając którąś z sieci W3 narażał bym się na poważne koszty. Szczególnie że teraz nie można zidentyfikować sieci do której się dzwoni po numerze. Będąc w Play nie mam tego problemu zawsze wiem ile mnie kosztuje rozmowa, 29 gr lub znacznie mniej a czasem nic.

  • 0

    41. ~  2009-11-03 13:43:46  host: v06-10.opera-mini.net

    33: a skad stary kawaler moze o tym wiedziec?

  • 0

    42.  2009-11-03 13:44:35

    Jeszcze raz powtarzam. Oferta rewelacyjna dla ludzi zasilających co miesiąc po 30 zł. Jednak nie każdy chce, lub może sobie na tyle pozwolić. Koszt darmowego numeru w Heyah, 36,6 czy Simplusie jest mniejszy. Obecnym użytkownikom Play Fresh spadł prezent pod choinkę. Co do reszty, która jest właśnie w Simplusie czy Heyah ze względu na nielimitowane rozmowy i smsy z wybranym numerem, to sam nie wiem czy to wystarczy czy ich przyciągnąć. Mnie osobiście nie przekonuje, chociaż miałem wielkie nadzieję gdy zobaczyłem rano news'a.

  • 0

    43.  2009-11-03 13:45:02

    Ad. 40 ech, pewnie troche ludzi z Play (79x) przeszło już do W3:) Więc pakiety minut po 5 gr mogą nie wystarczyć:)

  • 0

    44.  2009-11-03 13:47:14

    Brak mi słów..... PLAY jesteś WIELKI. Nie muszę już utrzymywać dwóch numerów. Play to co zrobiłeś przeszło ludzkie pojęcie. Plus, Orange, Era uczcie się od KRÓLA pre-paidu!!!!!! Do końca roku mają 3 miliony klientów jeśli W3 nie popracuje nad swoimi ofertami. Ciekawe który z operatorów pierwszy zareaguje? Muszą zareagować, bo to co oni mają w swoich ofertach w porównaniu z Play-em to DNO. Nigdy nie sądziłem że Play tak szybko wprowadzi taką usługę jak darmowy numer..... Play dałeś czadu po bandzie. Muszę to powiedzieć: NIE MA LEPSZEGO PRE-PAIDU NA RYNKU POLSKIM JAK PLAY FRESH. Coś czuję że pod tym newsem będzie chyba z 1000 komentarzy ;)

  • 0

    45.  2009-11-03 13:48:09

    Simplusowiec: do połowy sierpnia z Play odeszło około 1,5 tys. numerów. Resztę statystyk masz tu: telepolis.pl/news.php?id=15742

  • 0

    46. ~  2009-11-03 13:49:00  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    FREYR twoja mamuśka chyba jest tak samo pokręcona jak Ty. Przepraszam, ale, żeby pisać 200 SMS dziennie to trzeba być oszołomem, albo leżeć bykiem cały dzień do góry brzuchem, chyba, że jesteś poetą i piszesz aforyzmy 13 zgłoskowcem i streszczasz jej Pana Tadeusza:) Ty chyba kontrolujesz kobietę a nie do niej piszesz, może masz syndrom Otella? Wybacz kolego ale 200 SMS-ów dziennie to chyba żaden powód do dumy. Jesz obiad z komórka, prowadzisz samochód z komórką, stoisz przy kasie z komórka, palisz fajkę z komórką. W dobie dzwonienia śmieszne jest marnowanie czasu przez pisanie SMS

  • 0

    47.  2009-11-03 13:49:28

    #41 jesteś tak na bieżąco?

  • 0

    48. ~asd  2009-11-03 13:50:24  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    65 tyś vs 1500 ?;]

  • 0

    49.  2009-11-03 13:51:16

    Wszystkie następne komentarze, z podobnymi wycieczkami osobistymi jak w #46, będą kasowane bez ostrzeżenia.

  • 0

    50.  2009-11-03 13:51:16

    Może i ja kontroluję. Coś w tym jest.

  • 0

    51.  2009-11-03 13:52:12

    W sumie Fresh zagrał bardzo dobrze. Przecież to że 30zł trzeba wydać na miesięczne rozmowy z numerem w Play, nie oznacza że musimy zasilać co miesiąc kwotą 30zł każdą kartę Fresha. W parze możemy zasilać każdy po 30zł na 2 miesiące.W pierwszym miesiącu nr1 ma darmowe połączenia do nr2, a w drugim m-cu nr2 doładowuje za 30zł na 2-m-ce i ma darmowe miesięczne połączenia do nr1.

  • 0

    52. ~jls  2009-11-03 13:52:30  host: 188.33.167.165

    Tylko 30 zl??? Obstawialem ze moze byc wymagana wieksza kwota, w koncu to nielimitowane rozmowy z jednym numerem przez miesiac.

  • 0

    53. ~taki1pl  2009-11-03 13:53:38  host: 80.54.47.216

    o co wam chodzi ? jak dla mnie oplacalna promocja. 30zl na miesiac to jak darmo. Do tego mozna kupic za te same doladowanie tanie pakiety, poza tym minuta polaczenia i tak jest tania. Kazda siec moze wam sie wydawac ze wychodzi taniej, tak - mozliwe - ale pod wzgledem jednej promocji. Patrzac ogolnikowo Play jest tanszy od pozostalych sieci tak czy inaczej. Testowalem 3 sieci, wyladowalem w Play Fresh i znacznie odczuwam zmiane na lepsze jezeli chodzi o koszty polaczen.

  • 0

    54.  2009-11-03 13:54:17

    Ludziska: dostajecie za free darmowe rozmowy i jeszcze wam źle. Pamiętajcie że wybrany numer w Simplusie też jest ograniczono czasowo do 30 dni. Mojej koleżance zawsze przeszakadzało to że po doładowaniu simplusa 30zł z tej kwoty 10zl uciekało na darmowy numer i do reszty pozostawalo tylko 20. We freshu ten problem nie istnieje

  • 0

    55. ~Pit  2009-11-03 13:55:14  host: ft98.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tez rzadko pisze na tym forum...ale teraz musze. To wlasnie ten darmowy numer przechulil szale na korzysc Play. Rezygnuje z abo (koniec w grudniu) Ery , biore nowy telefon w Play , a zone przenosze do PF. Nie ukrywam, ze na taka oferte czekalem. Cud , miod , orzeszki. Zadna z ofert przedluzeniowych Ery nie przypadla mi do gustu wiec za bardzo Ery nie zaluje. Umarl krol(era), niech zyje krol(Play)...

  • 0

    56.  2009-11-03 13:55:18

    WitekT: Witku, to jest promo czy stała oferta?

  • 0

    57. ~roman.kolton  2009-11-03 13:55:49  host: 84-38-26-47.metrolink.pl

    kocham PLAY !!!! to co zrobili to super ! za 30zl mamy aż tyle gratis: darmowy numer caly miesiac bez limitów 10% gratis za doladowanie na playmobile.pl tysiące sms-ów

  • 0

    58. ~erazm  2009-11-03 13:56:57  host: doh239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzi o to, że ani pomysł nowy, ani udanie wprowadzony - ważność do końca miesiąca a nie 31 dni. dlatego dziwie się, że tyle tu podziwu dla Playa, który skopiował w gorszej wersji usługę Heyah

  • 0

    59.  2009-11-03 13:57:41

    Prosiłbym osoby lepiej zorientowane o potwierdzenie - chodzi mi o komentarz @28. Czy wpłacając 30PLN mogę "zdefiniować" że 15PLN to ma być 500MB Internet, 5PLN na "Taniej w Play" a reszta zostaje na rozmowy? Pewnie trzeba co miesiąc aktywować każdą taką usługe?

  • 0

    60. ~  2009-11-03 13:59:23  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    Najtańsze doładowanie PLAY 30 znalazłem po 26 PLN nie piszę z grzeczności gdzie bo każdy wie, więc tak naprawdę można jeszcze zaoszczędzić 4 PLN.

  • 0

    61.  2009-11-03 14:02:47

    matteo: podjerzewam, że promocja - regulaminu nie mam.

  • 0

    62. ~  2009-11-03 14:03:41  host: v05-14.opera-mini.net

    @60 moze nie popadajmy w paranoje z tym oszczedzaniem.. Wiecej zaoszczedzisz nie uzywajac telefonu w ogóle ;) /finke

  • 0

    63. ~  2009-11-03 14:04:02  host: 77-254-188-102.adsl.inetia.pl

    @59 nie mozesz zdefiniowac sam musisz to zrobic recznie

  • 0

    64. ~  2009-11-03 14:04:17  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 59: tylko wybrany nr będziesz miał "zdefiniowany" pod warunkiem że co miesiąc będziesz doładowywał minimum 30zł. Resztę: czyli np pakiet internet czy pakiet tanie rozmowy do play i na stacjonarne będzie trzeba wpisywać kod co 30 dni. "zdefiniowane" masz też darmowe smsy za doładowania - także nie musisz żadnego kodu wpisywać i smsy gratis za doładowania posiadasz. W sumie to taka mixtura2 się z play fresh dla zakochanych zrobiła..;-). W sumie bardziej liczyłbym że coś takiego najpierw w mixturze darzą: dodatkowo nielimitowane rozmowy z wybranym numerem... No ale cóż - troszkę to dziwne - ale w sumie play fresh jest jakby nie było ofertą bez telefonu.. - więc należy się więcej tańszych i lepszych usług...??

  • 0

    65. ~Astro  2009-11-03 14:08:14  host: v02-03.opera-mini.net

    Teraz Fresh to naprawde kompletna oferta .

  • 0

    66. ~  2009-11-03 14:09:49  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    Do wszystkich którzy porównują tą ofertę lub Heyah do Plusa. W plusie trzeba sobie KUPIĆ za 10zł więc z tych 50zł/3mies. pozostaje w 20zł na rozmowy i SMSy, a w Playu i Heyah te 30zł pozostaje do wykorzystania, więc co się bardziej opłaca? Wybór jest prosty. Jeśli ktoś potrzebuje darmowych rozmów z 1 osobą to brać PF lub Heyah (jak kto woli).

  • 0

    67. ~lee  2009-11-03 14:09:58  host: r04-03.opera-mini.net

    tak czyli mamy akcję 3 mln użytkowników do końca miesiąca hehe 7 mln do końca 2010 :D

  • 0

    68. ~Luks  2009-11-03 14:10:16  host: 188.33.130.201

    Po co pamiętać kody jak można to włączać przez *111#?

  • 0

    69.  2009-11-03 14:12:03

    I tak będę przy swoim że mi się Simplus opłaci bardziej. Dla tych którzy są już w Play oferta rewelacyjna !

  • 0

    70.  2009-11-03 14:13:59

    61: dzięki.

  • 0

    71.  2009-11-03 14:18:02

    Swoją drogą zauważyłem ciekawą rzecz - abonament Play jest już pod wieloma kwestiami gorszy od Fresha. Najbardziej zauważalane są drogie smsy (20gr) no i ciągły brak darmowego numeru - choć w pewnym zakresie rekompensuje go pakiet 500 minut play+stacjonarne

  • 0

    72. ~skalarek  2009-11-03 14:19:22  host: 89.191.147.125

    to że do końca miesiąca to chyba przez ich system bilingów. kolejny milowy krok do zrobienia: przechodzenie środków w abonamencie !

  • 0

    73. ~ben  2009-11-03 14:20:55  host: bez130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli pakiety do play i na stacjonarne będą rozliczne równolegle z darmowym numerem i nie będzie ograniczenia w postaci nadajników play to oferta jest niezła chociaż jak pisali poprzednicy nie rewolucyjna a do tego przyzwyczaił nas play!

  • 0

    74. ~:)  2009-11-03 14:23:59  host: 94.254.193.162

    i oto chodziło :)))

  • 0

    75. ~  2009-11-03 14:25:08  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    no to mnie zakoczyli dopiero przenioslem numer z tak tak do fresh teraz z heyah chyba tez przeniose

  • 0

    76.  2009-11-03 14:25:27

    Niech się wypowiedzą Ci którzy korzystają z netu 500MB w telefonie w ofercie Fresh. Jak tam działa net na Symbianie czy WM?Pewnie dużo trochę tego netu i cięzko wykorzysytać?

  • 0

    77. ~mysterx  2009-11-03 14:26:35  host: 77-252-119-108.ip.netia.com.pl

    porównując tą ofertę z godziną za grosze w Heyah czy TT to jest ona lepsza pod tym względem że nie musimy gadać jak najdłuzej przy kazdorazowym połaczeniu aby nam sie te 29 czy 99gr opłaciło jak jest w ezre tylko w PF mamy nielimitowana ilośc połaczęń dowolnej długości za darmo, tzn jak doładujemy za 30zł..., tak wiec oferta miodzio mnie przekonało aby iśc do Playa a juz miałem iśc do Heyah.... :)

  • 0

    78. ~taki1.pl  2009-11-03 14:27:51  host: 80.54.47.216

    71: abonament jest dla tych co napalaja sie dla telefonu :) ja wole telefon sobie kupic sam, prepaida i bez zadnej zobowiazujacej umowy.. dzwonic :) Ide zaraz zatankowac za 30 zł, mimo ze mam jakiś tam dodatni stan konta jeszcze :) ale chętnie poddzwonie do mojej kobiety za free :)

  • 0

    79. ~erazm  2009-11-03 14:30:38  host: doh239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 77 w TT gadasz z całą siecią, tu z wybraną osobą, zatem porównanie nie trafione. w heyah nie ma przymusu doładowania za 30 pln

  • 0

    80. ~bolo  2009-11-03 14:35:36  host: 87-205-201-181.adsl.inetia.pl

    @79 Tylko jak nie doladujesz to ci połączenia zablokują a w PF nie.

  • 0

    81.  2009-11-03 14:36:47

    @78: Promocja jest od 4 listopada, poczekaj z doładowaniem do jutra :)

  • 0

    82.  2009-11-03 14:37:58

    simplusowiec, w wakacje korzystałem z playonline na kompie, codziennie minimum 8 godzin, dla mnie 500mb było nie do wykorzystania, do przeglądania stron już nie mówię, co do jakości - na symbianie chodziło jak na kablu, 1 MB gwarantowane

  • 0

    83. ~Stanowcze nie taktakowi  2009-11-03 14:39:47  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Ci co kupuja telefony w abonamencie niech teraz dobrze obliczą czy nie lepiej kupic TELEFON w sklepie i PLAY FRESH rozmowy wyjdą na pewno taniej ważność konta nawet za 5zl rok CZASU na wychodzace!!! w kazdej chwili moge sobie doładować i dzwoni A teraz jeszcze darmowy numer

  • 0

    84. ~  2009-11-03 14:40:07  host: v06-16.opera-mini.net

    @bolo. Ale tu możesz doładować za 50na 3 m-ce i numer sobie kupić. We Fres'u nie musisz robić skarbonkę z konta.

  • 0

    85. ~  2009-11-03 14:40:35  host: 80.54.47.216

    81: a no fakt, dzieki za upomnienie :) zagalopowalem sie :) doladuje jutro :) 82: na jakis telefonie podlaczonym do kompa smigales ? 1mb, hmm.

  • 0

    86.  2009-11-03 14:41:09

    dlatego do ogladania netu pod mini opera, te 15 pln trzeba traktować jak abo na net bez limitu danych (500 bardzo trudno wykorzystać)

  • 0

    87.  2009-11-03 14:42:53

    85 modemem była nokia e51, przeglądanie stron na samym telefonie też bez zastrzeżeń

  • 0

    88. ~  2009-11-03 14:44:14  host: v08-10.opera-mini.net

    No to jutro z mezem z Orange go wedrujemy do Play Fresh.

  • 0

    89. ~mirekb  2009-11-03 14:46:03  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @76 na pf na u800 siedze codziennie na youtube (na wap.plus.pl na 3g mi sie wiesza i nie idzie,na edge owszem)mineło 21 dni od aktywacji pakietu i poszło 300MB.tj srednio 100MB tygodniowo.szkoda ze takt co 100kB ale zle nie jest.moze kiedys zamienie na stałe siplusa na pf?

  • 0

    90. ~  2009-11-03 14:46:17  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    Czy nadal przeniesienie numeru do PF wiąże się z gratisami w postaci 3x20 PLN?

  • 0

    91.  2009-11-03 14:48:08

    Ad.86-87, haju, uruchom sobie radio internetowe na Symbianie. Słuchaj stacji radiowych z całego świata. Ja w wakacje jak mi laptop nie ściągnął wszystkiego z N73 pracującej na pakietach internetowych simplusa, to włączałem sobie radio internetowe i wtedy MB już jako tako schodziły:)

  • 0

    92. ~  2009-11-03 14:51:29  host: v07-06.opera-mini.net

    @haju Ja na mini operze 500mb zuzylem w 3 tygodnie. To przez to taktowanie co 100kB. Wchodze na net czesto na krótkie sesje a licznik zaokragla w góre. Do tego klient email sprawdza konto co 15minut. Ale jakosciowo jakby sie poprawilo i tylko czesto zrywa sesje i zaczyna od nowa. /finke

  • 0

    93. ~taki1.pl  2009-11-03 14:51:32  host: 80.54.47.216

    88: ja do takiego wniosku doszedlem juz w lipcu i nie zaluje. Bardziej jestem zadowolony z PF niz z OG. Tym bardziej teraz gdy darmowy numer w moim przypadku sprawdzi sie napewno.

  • 0

    94. ~Adi  2009-11-03 14:51:42  host: bej136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to nie jest standard do którego przyzwyczaił nas play. Powinni zrobić chociaż tak doładowanie za 30zł i masz niby numer gratis lub opłata np.10 zł jak w simplusie za bezpłatny numer. Wtedy nie będzie żadnych uwag i sugestii a tak zawsze będą jakieś ale.

  • 0

    95. ~taki1.pl  2009-11-03 14:52:07  host: 80.54.47.216

    90: tak, promocja jest aktualna dalej.

  • 0

    96. ~aserty  2009-11-03 14:56:30  host: 188.33.30.167

    hehe juz nie bedzie trzeba placic za "darmowy" numer:D a 30zł chyba kazdy doladowuje na miesiac bo w playu to w sam raz na pelen zestaw uslug:)

  • 0

    97. ~mcluki  2009-11-03 14:57:07  host: beb207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dołodowanie za 30zł lub 10zł za drmowe rozmowy i SMSy i play jest najlepszym prepaidem. Pełna oferta dla wszystkich.

  • 0

    98. ~  2009-11-03 14:58:59  host: v08-10.opera-mini.net

    88-wczesniej we freshu nie bylo darmowego numeru,teraz jest,mozemy dzwonic tanio na stacjonarki i do siebie.Na to czekalismy.Nawet w mix plusie wolny numer wyklucza sie z pakietami na stacjonarne a tu nie.Brawo Play.

  • 0

    99.  2009-11-03 15:02:08

    A więc i ja się wreszcie wypowiem. Jak na pierwszą promocję darmowego numeru w sieci Play - REWELACJA! Ta sieć po raz kolejny pokazuje, że jednak klienci wciąż się dla niej liczą. Co prawda nie jest idealna, ma swoje drobne wady, ale podobne drobne wady mają promocje darmowego numeru w Simplusie i Heyah. A Play Fresh w połączeniu z innymi solidnymi atutami tej oferty po prostu wyznacza standardy solidnego pre-paida. Gratuluję kolejnej udanej promocji!

  • 0

    100. ~okey  2009-11-03 15:06:39  host: 195.187.250.190

    koniec prostych zasad, zaczyna się kombinowanie

  • 0

    101.  2009-11-03 15:07:30

    Ciekawe co na to Orange;) Orange na to: "Nam to się w ogóle nie opłaca. To jest biznes i nam musi się to opłacać" Hehe.

  • 0

    102. ~  2009-11-03 15:10:43  host: v07-10.opera-mini.net

    Powtórze sie jeszcze raz: do idealnego prepaida freshowi brakuje tylko dwóch rzeczy - 1. tanszej stawki za dane poza pakietami, np. 1gr/100kB /i najlepiej jak taryfikacje zmienili by na co 1kB/, 2. nizszych stawek za minute do UE. No ale i tak jest niezle, nie mozna miec wszystkiego :) /finke

  • 0

    103. ~aserty  2009-11-03 15:12:17  host: 188.33.30.167

    100@ gdzie Ty tu widzisz kombinacje? aktuwujesz i masz nie chcesz nie aktywujesz proste... nie ma roznych debilizmow wykluczajacych sie chocby w tt dla dwojga gdzie co pol h trzeba sie rozlanczac i dzwonic na nowo bo inaczej bedziesz sie placic za polaczenie... i z zegarkiem w reku to jest dopiero kombinowanie... dla mnie oferta jest najprostsza na rynku...

  • 0

    104. ~  2009-11-03 15:12:31  host: 77-255-219-62.adsl.inetia.pl

    A mi się podoba ważność darmowego numeru do końca miesiąca. Nie muszą ciągle sprawdzać do kiedy mam ważny numer. Łatwiej jest zapamiętać że pierwszego każdego miesiąca muszę doładować konto aby mieć darmowy numer. Dla mnie prostrze.

  • 0

    105. ~x  2009-11-03 15:14:48  host: 213.25.4.254

    101 - Orangowi nie nie opłaca się inwestować w bezpłatny numer za doładowanie tylko się nie opłaca chyba inwestować w jakąś tam technologie internetową czy coś ale nie w to. Orange po przemianie z Idei początkowo miał całkiem darmowy numer aż operatorzy VoIP zaczęli to wykorzystywać płacąc stały abonament za tą usługę i łącząc się z wybranym numerem dzięki czemu mogli tanim kosztem zaoferować klientom tańsze usługi, a to prowadziło do zapychania się sieci Orange i jedynym sposobem na udrożnienie sieci było wprowadzenie ograniczenia 1200 minut. Więc nie opowiadaj bajek, że to się Orange nie opłacało. Play jak da niskie ceny jak telefonia VoIP w telefoni stacjonarnej (inny news), a tutaj darmowy numer za doładowanie 30 to wcale nie jest powiedziane, że się to nie opłaca i może się to Play opłacić bo dla większości klientów ważna jest cena, a potem prestiż, jak Play da niskie ceny i dobrą jakość to nikt nie powiedział, że Play nie może zdobyć więcej klientów niż te same usługi w Wielkiej Trójce. Szkoda, że już zapomniałeś czasy jak Idea miała 3 miliony abonentów, a taka Era 7 milionów abonentów. Potem nagle ni z tego ni z owego w Orange było już 12 milionów abonentów. Podobno historia lubi się powtarzać i całkiem możliwe, że za 7 lat Play zdobędzie tyle milionów abonentów, a to już będzie bardzo poważna konkurencja dla Wielkiej Trójki.

  • 0

    106. ~dopestar  2009-11-03 15:15:21  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @102 - zobacz jaką stawkę ma Orange z 50KB w taryfie Orange POP/GO , 25gr/50KB czyli 50gr za 100KB - dosłownie śmiech na sali ;) a PLAY korzystając z roamingu krajowego PLUSA daje 12gr/100KB - widać różnicę ...

  • 0

    107.  2009-11-03 15:15:54

    No gdybym nie miał służbowego w Plusie, to na 100% poza Simplusem miałbym telefon we Freshu. Ten Play nas jeszcze nie raz zaskoczy. Mozliwe że to nie koniec nowości Play przed świetami.Podwajają kwotę na starterze Fresha, darmowy numer na miesiąc. No no, widac który operator trzęsie rynkiem!

  • 0

    108. ~  2009-11-03 15:16:33  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    Przeniosę parę MYAVON z fajnymi bliźniakami na numer PLAY FRESH:)

  • 0

    109. ~  2009-11-03 15:19:32  host: 188.33.26.241

    Ja też myślę że to nie koniec prezentów od Play. Kolejne pewnie będą bliżej świąt ;)

  • 0

    110.  2009-11-03 15:20:34

    A Orange na to: damy ważność doładowania za 50zł na 2 miesiące i w tym darmowy numer do Orange:) hehehe. I znowu milion pomarańczowców krzyknie PLAY!

  • 0

    111.  2009-11-03 15:21:04

    Dla mnie najbardziej liczy się jeszcze obniżka do 20 gr/19 gr do wszystkich sieci i wszystko będzie OK! ;-)

  • 0

    112. ~lee  2009-11-03 15:21:46  host: user-89-108-216-150.mobile.playmobile.pl

    101: haha dobre ;) co na to orange w końcu taką dali promocję od 2.11 że zaszaleli na maxa :D

  • 0

    113.  2009-11-03 15:23:36

    miesiac kalendarzowy? wiedzialem, ze cos mozna w regulaminie ograniczyc, ale zrobic cos takiego? 30 dni ok, ale miesiac kalendarzowy to lekkie przegiecie...

  • 0

    114. ~  2009-11-03 15:24:24  host: v04-03.opera-mini.net

    @106 wiem. Ale takie heyah daje 2gr/100kB. I o to chodzi. Zeby ten któremu sie nie oplaca kupowac pakietu 500mb mial taniej poza pakietem. To 12gr/100kB, to jednak za drogo, mimo ze taniej niz u tych, których wymieniles. /finke

  • 0

    115. ~dopestar  2009-11-03 15:26:53  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @Simplusowiec w Orange dzieje się coś bardzo złego - począwszy od zniszczenia świetnego programu PROFIT - który przeżywał swoją świetność przez długie lata, a skończywszy na niekorzystnej zmianie z terminami doładowań, a pomyśleć, że jeszcze parę lat temu dawna IDEA była prekursorem ciekawych, dobrych zmian ... jednak te czasy bezpowrotnie minęły...

  • 0

    116. ~  2009-11-03 15:29:24  host: v07-09.opera-mini.net

    Po zasileniu karty PF Waznosc "darmowego numeru Play" do konca kalendarzowego miesiaca? BZDURA! Heyah Pakietowa jest LEPSZA! Tam po doladowaniu tez za 30zl, i po wprowadzeniu kodu *112*1*nr_heyah# tez dostaje sie darmowy numer we wlasnej sieci, ALE WAZNY CALE 30 DNI OD DOLADOWANIA, a nie do 30 lub 31 dnia danego miesiaca. Czyli Play freszowiec jak doladuje za 3 dychy 28 dnia miesiaca, by mial numer darmowy raptem 2, 3 dni? PORAZKA!

  • 0

    117. ~Derek  2009-11-03 15:32:34  host: 62.152.149.168.dsl.dynamic.eranet.pl

    Dobre Doładowywując konto za 30 zł niedość że masz 1000 sms do wszystkich za free to jeszcze jeden numer dla mnie bomba

  • 0

    118.  2009-11-03 15:32:45

    Ad. 115 chciałbym powrotu polskiej idei! I te 1,70zł/min. w porównaniu z 2,90/min. w Simplusie i 3,60zł/min. w TakTaku:) To były czasy Idei. Gdzie ten duch? Gdzie to parcie naprzód? Za dobrze w Orange płacą czy co? 2-3 średnie krajowe na wejsciu czy co?

  • 0

    119.  2009-11-03 15:36:16

    Ad.115 ostał Ci się Orange ino sznur.. i rękawica kuchenna po 33 latach korzystania z programu Payback zasilając kwotą 50zł co 3 miesiące:) No chyba że zmienią ważność 50zł na 2 miesiące to wtedy po 22 latach dostanę tą upragnioną wyciułaną rękawicę:) Buhahaha

  • 0

    120. ~  2009-11-03 15:36:24  host: v04-03.opera-mini.net

    @116 zaleta tego jest, ze nie musisz pamietac do kiedy darmowy nr wazny, bo wiadomo, ze do ostatniego dnia miesiaca. Wada jest, ze trzeba ladowac 1go. Ale chyba nie jest to az tak uciazliwa wada.. /finke

  • 0

    121.  2009-11-03 15:37:23

    ale na jakich nadajnikach? Plusowych też, czy tylko Play? Ktoś wie coś na ten temat??

  • 0

    122. ~  2009-11-03 15:38:24  host: dpw60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    115. ale przecież nic konkretnego jeszcze nie wiadomo w kwestii tej zmiany doładowań. Nie ma się co nastawiać na najgorsze.

  • 0

    123.  2009-11-03 15:38:56

    Tak się zastanawiam... Czy ja mam jeden numer w sieci Play, do ktorego mógłbym dzwonić i gadać godzinami? Nie! Nie mam nawet w swojej sieci takiego numeru! Z ciekawości - po rozmowie ze znajomymi - sprawdziłem jak dużo do żony dzwonię... No kurczę jest miesiąc, że raz 10 sekund tylko ;-)

  • 0

    124.  2009-11-03 15:41:20

    wlo (123) - to po kiego się tu wypowiadasz?

  • 0

    125. ~cinek  2009-11-03 15:41:29  host: dpl166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ani to nowość w Polsce, ani warunki rewelacyjne. te doładowania za 30 pln...tym razem play niczym nie zaskoczył

  • 0

    126. ~dopestar  2009-11-03 15:42:16  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @Simplusowiec coś mi się zdaje, że faktycznie program lojalnościowy Orange będzie utożsamiany z rękawicą kuchenną ;) - po prostu nowy PayBack - to kpina z klienta. W Orange zaczęły obowiązywać 3 proste zasady - 0 dbania o stałego klienta - 0 walki na rynku - 0 inwencji twórczej ...

  • 0

    127. ~  2009-11-03 15:43:48  host: 94.254.208.196

    Podobno w 36,6 wraca darmowy numer. Kto wie może uderzą we Fresha także bezpłatnym nielimitowanym numerem, w tym także z wliczonymi darmowymi smsami?

  • 0

    128.  2009-11-03 15:45:34

    Nie kapuje tego. Po co jeszcze nielimitowane darmowe SMS-y do tego darmowego numeru. 1000 darmowych SMS-ów za 30 zł Wam nie starcza? Kto dziś pisze aż tak dużo SMS-ów, gdy połączenia są tak tanie!?

  • 0

    129. ~mayek  2009-11-03 15:47:35  host: cc.azsoft.pl

    za 30 zl?:( drogo,:( w orange pop w opcji numery za 3 grosze za 30 zl( odliczajac 5 zl aktywacji) moge dzwonic na jeden numer 833 min tj. 13 godzin, jasne to nie to samo co nieograniczona ilosc gdozin tylko co z tego?? kto normalny tyle gada z jedna osoba??? tak wiec w popie moge za te 30 zl z aktywacja rozmawiac z 3 osobami 13 godzin,to sensowniejsza opcja niz ta playowa dlatego choc naprawde chce przeniesc sie z orange bo mnie wkurzaja brakiem jakichkolwiek promocji sesnownych na doladowania plus ta grozba zmiany warunkow doladowan ,to musze tam siedziec, bo zaden op na pre paid nie daje sensownej opcji na dlugie rozmowy do numerow stacjonarncyh i wlasnej sieci!!!! a sprawdzialm wszystkich juz:( 150 min w play za 5 zl to jaks kpina( tyle to ja w jednej rozmowie dzwonie)....mam dosc ciaglych zachwytow nad playem ktory nie robi nic konkurencyjnego chocby dla osob o potrzebach takich jak ja mam, eh:/ i wcale nie jest super DLA KAZDEGO!!@! za to jest irytujacy:/

  • 0

    130.  2009-11-03 15:47:43

    Nie marudzić! ;) Pre-paid Play-a jest idealny jak na dzisiejsze warunki. Jak dla mnie niczego już mu nie brakuje. Wiem że zawsze można wymagać więcej, taniej, ale poziom jaki Play zaprezentował jest bardzo wysoki. Sama przyjemność korzystania z karty, dlatego nie podpiszę tak szybko abonamentu, kiedy w ofertach na kartę co rusz to lepsze promocje. W Plusie za darmowy numer musiałem płacić 10 zł, za SMS-y musiałem płacić 5 zł, zostawało 15 zł. Teraz za 30 zł mam darmowy numer, darmowe SMS-y i 30 zł do wykorzystania, po prostu bajka. Ktoś mówi o efekcie skarbonki, tak występuje ona bo większość rzeczy jest dodane za darmo przy doładowaniu. Normalnie jakbyśmy za wszystko płacili to nikt by nie płakał że mu pieniądze na koncie zostają, a tak to trzeba narzekać bo zostaną hehe. Za SMS-y nie płacimy, za rozmowy z 1 numerem nie będziemy płacić i powstaje problem :( hehe. Play zjadł Erę Tak Tak-a na śniadanko, Plusowi dokopał, Orange-owi pokazał że ich prestiż mogą sobie głęboko wsadzić. Wiem że bardzo emocjonalnie to wszystko opisuję, ale to dlatego że jest pod tak wielkim wrażeniem dla Play-a. Coś mi się wydaje że polecą skargi do UKE od W3 że Play gra za uczciwie i daje za duże bonusy. Jestem pewny że lekki strach obleciał prezesików W3. Pewnie sobie myślą jak tu dalej będziemy ściemniać, skoro mamy takiego konkurenta u boku? W moim przekonaniu, dzisiejszy dzień przejdzie do historii telefonii komórkowej. Nikt do tej pory nie zrobił tyle co Play w ofertach na kartę, w tak krótkim czasie. Rok czasu po najmniejszym doładowaniu, Darmowe SMSy, Darmowy numer, Duże pakiety internetowe, Tanie połączenia do sieci i numerów stacjonarnych. Nie kwestionowany KRÓL jak dla mnie. Wiem że można się doczepić że nie wszystkie usługi chodzą po sieci Polkomtela, ale jest to chyba zrozumiałe dlaczego. To teraz czekamy na promocje W3 hehe. To że będą jest więcej niż pewne. Orange coś czuję że nie będzie już się ociągał ze zmianą czasów przy doładowaniu :D Do Play: uczciwość popłaca:)))))))

  • 0

    131. ~uzer  2009-11-03 15:48:43  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    125. no chyba nie myslales ze za 5 zl dostaniesz darmowy numerek ;-) ustawienie doladowania na poziomie 30 zl to po prostu premiowanie aktywnych uzytkownikow.

  • 0

    132. ~dopestar  2009-11-03 15:50:01  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @nicram nic dodać, nic ująć, pozdrawiam :)

  • 0

    133.  2009-11-03 15:53:04

    zadaję drwiąco pytanie - pobudzam do wypowiedzi - jak taka usługa pobudi sprzedaż, jak bardzo jest przydatna użytkownikom? dziwię się, że tyle lat mnie czytasz i jeszcze nie znasz ;-)

  • 0

    134.  2009-11-03 15:56:50

    Trochę naciągana ta promocja.Darmowy numer ważny do...końca miesiąca kalendarzowego.A jak ktoś doładuje ostatniego to pogada gratis 1 dzień?Kpina jakaś.Nie lubię Simplusa,ale tam przynajmniej Swobodny Numer działa na w miarę normalnych zasadach.

  • 0

    135.  2009-11-03 15:58:46

    wlo - ja sobie zdaję doskonale sprawę z tego o czym piszesz. Ja również drwiąco zdałem swoje pytanie do Cibie. ;-) W każdym bądź razie lepiej gdy jest, niż gdyby w ogóle takiej promocji nie było. Tak jak już wcześniej pisałem ma swoje wady, tak jak i promocje z darmowym numerem u konkurencji. A wiem, że sporo osób liczyło na taką promocję. Teraz jest, więc tylko się cieszyć. Nikt nikogo nie zmusza do doładowania 30 zł co miesiąc. ;-)

  • 0

    136.  2009-11-03 16:00:24

    Pamiętam dyskusje... Na argumenty o dobrej ofercie 25 groszy w nocy w sieci Plusa (w czasach kiedy minuta kosztowała ze 2 złote!!) padała odpowiedź - co za głupek dzwoni po nocy? Na argument nielimitowanych połączeń w sieci za 75 zł padało - za drogo, nie ma stacjonarnych albo, ze do innych trzeba dodatkowo płacić... Na ofertę pięciu darmowych czy tańszych numerów w jakiejś sieci, pada odpowiedź - wolę w innej - tam mam do 10 milionów tanio...

  • 0

    137.  2009-11-03 16:00:37

    #~mayek -moge dzwonic na jeden numer 833 min tj. 13 godzin, jasne to nie to samo co nieograniczona ilosc gdozin tylko co z tego?? kto normalny tyle gada z jedna osoba??? -150 min w play za 5 zl to jaks kpina( tyle to ja w jednej rozmowie dzwonie).... to w końcu jak ? jedna rozmowa u ciebie trwa ponad 2h, a 13h rozmów z jedną osobą w miesiącu jest 'nienormalne'

  • 0

    138. ~ziomek13  2009-11-03 16:00:39  host: aecc239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś słusznie tutaj napisał ze ten pre-paid jest idealny wiec pozostałe komentarze sa zbedne a argumentacja "nie mam nikogo w play" to zwyczajny spam; nie bede korzystał z tej promocji ale tak trzymać! po raz kolejny równiez(chyba tak zostanie na długoo) jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi na mysl czytajac co niektórych to oczywiscie "dajcie mi człowieka a paragraf sie znajdzie"

  • 0

    139.  2009-11-03 16:00:43

    *132 :)

  • 0

    140.  2009-11-03 16:02:43

    wlo (136) - ale chyba dobrze wiesz, że w "dyskusji" na takim portalu jak Telepolis zawsze tak będzie.

  • 0

    141. ~m  2009-11-03 16:03:13  host: cc.azsoft.pl

    nicram- moze uscislisz o jakie to cytuje " Tanie połączenia do sieci i numerów stacjonarnych." w play Ci chodzi? Bo choc sie staralam to nie ,moglam nic takiego w pf dostrzec...chyba wam placi play za ta nachalna propagande.

  • 0

    142. ~m  2009-11-03 16:04:07  host: cc.azsoft.pl

    to bylam ja

  • 0

    143.  2009-11-03 16:05:04

    no mojemu synowi pewnie by się przydała... znowu zakochany ;-) ale czy to musi być to? wystarcza kilka godzin miesięcznie. "nieograniczone" to tylko marketing - nie da się więcej niż 720 czy 744 godziny miesięcznie wygadać ;-) gdybym żył a Ameryce, zaskarżyłbym o grube miliony taki regulamin. i pewnie bym wygrał proces ;-)

  • 0

    144.  2009-11-03 16:10:40

    Nie jest źle, choć przecież te 30zł macie do wykorzystania, nie musicie za nic innego płacić. Jedno życzenie spełnione, teraz mniejsze pakiety data w Play by się przydały.

  • 0

    145.  2009-11-03 16:10:54

    @130 nicram-wybacz,że do Ciebie bezpośrednio,ale muszę.O ile dobrze pamiętam sporo Forumowiczów (łącznie ze mną) chwaliło Play za brak przymusu ładowania.W podstawowej swej formie Play Fresh jest-jak na razie- najlepszym prepaidem w Polsce.Ale błagam-nie nazywajcie ordynarnej wręcz próby wyciągania kasy rewelacją.Trochę wyważenia w ocenach,please.

  • 0

    146.  2009-11-03 16:12:49

    *141 m. Chodziło mi o pakiet za 5 zł gdzie dostaje się 100 minut do Play-a i numerów stacjonarnych. Chyba jest to oczywiste?

  • 0

    147. ~  2009-11-03 16:13:06  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    MALKONTENCI SIECI ROBIĄ WAS W KONIA PAKIETAMI OD LAT MAMIĄ WAS TANIMI POŁĄCZENIAMI DO KILKU OSÓB PRZY STAWKACH PO 60-70 GROSZY DO PLAY. NAGLE DOSTRZEGACIE PROBLEM Z DATA PRZYŁĄCZENIA USŁUGI NA 30 PEŁNYCH DNI W PLAYU. BARDZO DOBRY POMYSŁ Z TĄ DATĄ ROZLICZANIA PIERWSZEGO.

  • 0

    148. ~  2009-11-03 16:17:48  host: v07-05.opera-mini.net

    @144 nie mniejsze pakiety internetowe tylko niech zejda z cena netu poza pakietami i wystarczy.

  • 0

    149. ~taki1.pl  2009-11-03 16:18:00  host: 80.54.47.216

    dotykowy kojazy mi sie wylacznie z zabawkami :) tradycyjny z funkcjonalnoscia. Nie potrafilem sie przekonac do dotykowego, wrocilem do tradycyjnych przyciskow i jest wporzadku :)

  • 0

    150. ~  2009-11-03 16:18:33  host: v06-16.opera-mini.net

    @nicram. Żeby było zgodnie z prawdą to -albo rok ważności konta- albo darmowy numer, darmowy pakiet SMS-ów czyli ukryty abonament. Co zawsze zarzucano ofertom W3.

  • 0

    151. ~m  2009-11-03 16:18:48  host: cc.azsoft.pl

    nicram, wiesz chyba nie...trudno sie zgodzic ze 100 min( czyli nieco ponad poltorej godziny na miesiac) za 5 zl jest jakąs oszalamiajacą iloscią minut, zeby nie powiedziec zadną dla kogos kto dzwoni naprawde duzo( jak ja po kilka, kilkanascie godzin miesięcznie na wybrane numery). 100 min na miesiac to NIE jest duzo. moze ktos mi poleci jaks opcje na pre paid ktora by to zapewniala? :)

  • 0

    152. ~bv  2009-11-03 16:20:34  host: public61810.xdsl.centertel.pl

    Mam pytanie z innej beczki, wiem ze nie pasuje do tematu, ale chcialem sie dowiedziec co sie teraz bardziej oplaca: simplus czy mixplus? Zdecydowana wiekszosc znajomych jest w plusie tak wiec fresh odpada..

  • 0

    153.  2009-11-03 16:21:31

    *145 toms. Wybacz ale mam inne zdanie na ten temat. Przymus ładowania masz u W3, a nie w Play-u ;) Chyba że oczekiwałeś za 5 zł będziesz miał darmowe SMSy przez rok do wszystkich sieci, Darmowy numer przez rok i tak dalej. To co Play robi to jest tylko zachęta abyś ładował co miesiąc jednak za te 30 zł. Zachęta, nie przymus. Powiedz mi na ile starczy Ci doładowanie u W3 za 30 zł? chcąc mieć te wszystkie usługi? Jeśli tego nie rozumiesz to nie moja wina. Efekt skarbonki opisałem w poście *130.

  • 0

    154.  2009-11-03 16:21:39

    toms (145) - Ale jeśli chodzi o darmowy numer, to JAK NA DZIŚ oferta bardzo dobra. Być może za rok czy dwa w Play, czy innej sieci będą darmowe rozmowy do wszystkich w sieci bez przymusu doładowania - też bym tego chciał. A na razie jest tak jak jest, a jest dobrze. Ja nie chcesz doładowywać za 30 zł, to przecież już od 5 zł masz aż 100 minut do sieci i na stacjonarne. nikt nie zmusza Cię, tak jak to jest w innych sieciach do doładowań przynajmniej 50 zł na 43 miesiące.

  • 0

    155.  2009-11-03 16:21:58

    W Play Fresh mozna kupić 3x 100 minut miesięcznie.Mało?

  • 0

    156.  2009-11-03 16:23:51

    Ad.152, tylko Simplus: w Twoim przypadku jesli nie chcesz dzwonic poza Plusa, to Twoj Prolil Wynurzenia w Simplusie-po doładowaniu za 100zł na pół roku-600 minut do Plusa gratis. Reszte przeznaczasz np. na pakiety internetowe.

  • 0

    157. ~  2009-11-03 16:28:54  host: v07-03.opera-mini.net

    do 155: w miesiącu mozesz miec wiecej niz 300 tanich minut do play i stacjonarne tylko nie jednoczesnie. musisz pakiet jakis wykorzystać caly by kolejny 3ci aktywowac..

  • 0

    158.  2009-11-03 16:31:39

    Wolę załadować jednorazowo np. za 100zł i mieć spokój.Dlatego takie kombinowanie nie dla mnie.Wystarczą mi pakiety 3x100 minut miesięcznie.Żeby była pełna jasność:nie krytykuję tej oferty ze względu na jej istnienie,lecz ze względu na zasady.Bo w prepaidzie ma być prosto i tanio.Bez kruczków :))

  • 0

    159.  2009-11-03 16:33:56

    *151 m. Takie rzeczy wynikają z indywidualnych potrzeb. Mi chodzi o całość oferty, nikt do tej pory nie połączył wszystkich możliwości wynikających z pakietów/usług w jedną ofertę ;)

  • 0

    160.  2009-11-03 16:39:04

    @63 @64 Dziękuje za odpowiedzi.

  • 0

    161.  2009-11-03 16:40:21

    Sprostowanie do postu 153. Prawdziwa wolność rozumiem powinna być kiedy przechodzimy do Play doładowujemy za 5 zł i mamy już co miesięcznie za darmo "x" minut do własnej sieci (np. 300, 400, 500 itd.), darmowy numer bez limitów, darmowe SMS-y, ważność połączeń wychodzących rok czasu.

  • 0

    162. ~x  2009-11-03 16:40:44  host: 213.25.4.254

    147 - Zgadzam się z tą wypowiedzią. Jak Wielka Trójka nie obniża swoich stawek po ostatniej obniżce MTR dla Play i w ogóle nie obniża stawek w abonamentach z 60 groszy to jeszcze ci ludzie, którzy źle wybrali (bo sprzedawca ich zbajerował ładnym telefonem, który "błyszczy", a wcale nie jest funkcjonalny) to jeszcze bronią Wielkiej Trójki, która ich Orżyna z kasy. Wielka Trójka cieszy się tym, że ma tak dużo klientów bo zwyczajnie nałapała klientów gdy nie było na rynku nikogo więcej oprócz trzech głównych sieci w czasach gdy nikt nie marzył nawet o przeniesieniu numeru do innej sieci. Ludzie są od bardzo dawna w tych sieciach i dlatego inni też wybierają te sieci bo w sieci mają taniej. Play nieco zmienia tę mentalność i pokazuje, że można dzwonić taniej do wszystkich sieci, a nie tylko do swojej sieci i to jeszcze w godzinach nocnych jak to miało miejsce dawno temu. Jak ktoś chce wyjść korzystnie na korzystaniu z oferty Wielkiej Trójki to naprawde musi rozwiązywać łamigłówki regulaminowe serwowane przez Wielką Trójkę. Tylko po co ludzie bronią Wielkiej Trójki ? Przecież gdyby ludzie nie bronili Wielkiej Trójki to całkiem możliwe, że ta Wielka Trójka poprawiłaby swoje oferty z korzyścią dla klientów, a jak Wielka Trójka ma monopol bo ludzie i tak w niej są i nie chcą odejść bo są emocjonalnie związani ze swoją siecią to sieć wykorzystuje taką sytuacje i daje ludziom gorsze warunki.

  • 0

    163.  2009-11-03 16:40:52

    podoba mi się posunięcie play

  • 0

    164.  2009-11-03 16:41:50

    Oferta jest bardzo dobra, każdy znajdzie coś dla siebie.

  • 0

    165.  2009-11-03 16:42:26

    Wydając 30zł/mies można uzyskać najlepszy współczynnik cena/jakość.

  • 0

    166.  2009-11-03 16:43:04

    @156-w profilu "Wynurzenia" stawka poza sieć to 59 groszy.Drogo.Idealna sprawa to profil"29 gr do prawie wszystkich"+600 minut do Plusa po doładowaniu za 100 zł.W połączeniu z pakietami internetowymi i Swobodnym Numerem byłby to przebój na rynku.A tak to wypada bardzo średnio...

  • 0

    167.  2009-11-03 16:44:06

    nicram (161) - Oooo! Też bym tak chciał! Może za 2 lata...?

  • 0

    168. ~d@rcio  2009-11-03 16:51:17  host: 87-31-n2.aster.pl

    ten cały play to jest do d..y Era the best

  • 0

    169.  2009-11-03 16:52:17

    *161 cdn (przez przypadek wcisnąłem enter dlatego piszę jedną myśl w 2 komentarzach) Tylko że żyjemy w świecie w którym za wszystko się płaci. Play to jest firma która ma przede wszystkim zarabiać. Model jaki Play przyjął aby ciągnąć od nas pieniądze jest w formie zachęty, doładuj a dostaniesz to, to i to. U W3 wygląda to tak że doładuj, bo jak nie to nie będziesz mógł w ogóle korzystać z telefonu, jak już doładowałeś to sobie zakup wszystkie te pakiety. Może kiedyś się doczekamy czasów że wystarczy tylko być w danej sieci, aby móc kontaktować się ze wszystkimi w sieci za darmo. Pozdrawiam wiecznych marudów ;)

  • 0

    170. ~  2009-11-03 16:54:58  host: v07-08.opera-mini.net

    no tak. teraz tylko trzeba sie zastanowić po co komu abonament jak ma sie play fresh? chyba po to powstanie telefonia stacjonarna na sieci P4? Ja stawiam na 5gr na stacj i do play bez pakietów. i net jak w abo (30zl 5GB, 50-45zl 10GB np? i ten net bylby opcjonalnie jak w prepaid i one play np. do tego tanie rozmowy miedzynarodowe jak w voip internetowych. a ceny np od 10zl miesięcznie (w ktorym np sa wliczone nielimitowane rozmowy ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w play (naturalnie telefonia stacjonarną byla by na sieci macierzystej P4). do tej podstawy mozna byłoby dokupywać jak to kiedys w era komfort bylo tylko nie do konca tak jakies pakiety obniżające koszty typu pakiety: net, tanie rozmowy do play i wszystkie stacjonarne itp. a upały cennik (bez pakietów) to np: 5gr do play i na stacjonarne w polsce, 9gr/min na stacjonarne w ue. 80gr/min na kom w ue, 19-22 na inne sieci komórkowe w polsce i 1gr za 100kB liczone łącznie bez pakietów. net w pakietach internetowych liczone co 1kilo. a za abo 10zl jak juz Pisalem nielimitowane rozmowy na kazdy nr stacjonarny z sieci play. by tak bylo musi byc jeden warunek. musi to byc na zasięgu play. myślicie ze to byłoby realne??

  • 0

    171. ~x  2009-11-03 16:59:14  host: 213.25.4.254

    169 - Dokładnie. W3 ma model, że jak już drogi kliencie dałeś się złapać sprzedawcy na błyszczący ale mało funkcjonalny telefon w wygórowanej cenie, taki jakich już na zachodzie nie sprzedają to jak już jesteś w sieci te 2 lata i musisz zapłacić kare za wcześniejsze zerwanie umowy to na zasadzie przymusu już kupisz te pakiety i będziesz udawał,że warunki ci się podobają bo póki umowa trwa to jesteś drogi kliencie w sytuacji bez wyjścia i musisz jej dotrzymać jak nie chcesz zapłacić kary, a jak umowa będzie się kończyć to ktoś do ciebie zadzwoni z nowym bajerem i znowu będzie się starał ciebie drogi kliencie złapać na kolejną umowę, której wcześniejsze zerwanie też będzie pod karą :)...

  • 0

    172. ~x  2009-11-03 17:02:11  host: 213.25.4.254

    170 - Play już dziś ma dobry zasięg, dobrze by było gdyby jeszcze Play ten zasięg troche rozbudowało, a to jak widać nie jest problem dla Play bo cały czas ten zasięg powiększa.

  • 0

    173.  2009-11-03 17:09:40

    *167 jojo. Myślę że jest to bardzo możliwe... :) Z ciekawości zapytam się Ciebie, co Era musiałaby zrobić ze swoim Tak Tak-iem abyś mógł powrócić na jej łono, na tle tych wszystkich usług jakie masz we Freshu. Jestem ciekawy Twojej wizji zmian jakie musiałyby nastąpić, aby ten shit stał się znów atrakcyjny;) Pozdrawiam

  • 0

    174.  2009-11-03 17:16:26

    nicram (173) Play zrobił TYLE W TAK KRÓTKIM CZASIE, że PTC w TT musiałby ostro zabrać się do roboty aby im dorównać. ;-) Jak na razie zmierzają raczej w odwrotnym kierunku. Moim zdaniem pierwszą rzeczą, której powinni dokonać, to przynajmniej połączyć zalety obu taryf "Nowego TT" i "TT Hot" w ramach jednej dobrej taryfy. Pomysłów mam mnóstwo (pewnie jak każdy niezadowolony użytkownik TT), ale co z tego skoro widzę, że w kwestii ich realizacji można liczyć jedynie na Play?

  • 0

    175.  2009-11-03 17:27:06

    *174 jojo. Do połączenia pewnie dojdzie, prędzej czy później. Wszystko zależy od tego jak dużo i jak szybko użytkowników będzie ubywać... :D Wyłącznym i niekwestionowanym prekursorem zmian na rynku pre-paid pozostaje jedynie Play, to po co szukać daleko ;) hejka

  • 0

    176.  2009-11-03 17:51:54

    Ja i tak nie skusze się na darmowy numer bo pakiet 100 min za 5zł do Playa i stacjonarnych ni wystarcza, ale ogólnie dobrze ze jest taki pakiet. Proponowałbym pewną elastyczność czyli też dać darmowy numer za pewną kwotę jak to jest w Heyah.

  • 0

    177. ~  2009-11-03 17:59:00  host: v01-07.opera-mini.net

    Czyli żeby mieć cały czas darmowy numer to trzeba doładować 1 dnia każdego miesiąca o północy - bo jak nie to już od rana przykra niespodzianka. Trochę to chore, że do końca miesiąca. Poza tym nie wiem czemu tak dużo ludzi pisze, że to kopia z heyah. Przecież to Simplus jako pierwszy miał darmowy numer, najpierw za doładowanie, potem za 10zł. I to dużo wcześniej.

  • 0

    178. ~  2009-11-03 18:06:16  host: v01-07.opera-mini.net

    A ciekawe jak Play by na tym wyszedł jakby ktoś cały czas był na sieci Plusa, załadował za te 30zł, wydzwonił kilka tysięcy minut na ten darmowy numer, wysłał te 1000 sms-ów do Plusa, a resztę wydzwonił po te 29gr do Plusa, nie mając przy tym żadnych przychodzących spoza sieci :-) Przypuszczam, że mocno w plecy :-) Normalnie ta sieć to jest jakaś pralnia brudnych pieniędzy chyba.

  • 0

    179. ~  2009-11-03 18:11:50  host: inet20907ni-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    oferta super - niech play popracuje jeszcze trochę nad jakością a będzie ideał

  • 0

    180. ~  2009-11-03 18:14:01  host: 94.254.165.161

    Pewnie będzie jakiś limit minut ;)

  • 0

    181. ~kokoszka  2009-11-03 18:14:05  host: dynamic-81-168-169-74.ssp.dialog.net.pl

    Orange i tak ma lepszą ofertę niż Play. A jeśli nawet nie - to przecież Orange to prestiż ;)

  • 0

    182. ~Cooli  2009-11-03 18:16:24  host: nat2-11.ghnet.pl

    Witek, mam pytanko czemu w newsach dania brakuje info o promocji Rozmówki polskie 2 - ta oferta przebija pod pewnymi względami nawet Play Fresh?

  • 0

    183. ~  2009-11-03 18:17:23  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    dobra oferta, 30 zł na miesiąc i wystarczy na wszystko

  • 0

    184.  2009-11-03 18:24:57

    Świetna oferta. PLAY wymiata. P.S. Musiałem napisać opinie bo dla tak dobrej informacji warto. Join the PLAY ;)

  • 0

    185. ~WeBeR  2009-11-03 18:27:15  host: abyp89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Cooli: mBank mobile znowu zrobił promocje 19gr?? jak tak to zapodaj link na tą promocje

  • 0

    186. ~lee  2009-11-03 18:28:01  host: user-89-108-216-150.mobile.playmobile.pl

    a co z regulaminem?? jest już??

  • 0

    187. ~WeBeR  2009-11-03 18:31:03  host: abyp89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowa promocja Rozmówki Polskie 2 http://www.mbankmobile.pl/prl2.html trwa od 3 listopada do 11 listopada, ale tylko na przenoszenie numeru

  • 0

    188.  2009-11-03 18:31:09

    #46 WitekT BRAWO !!! :-))))

  • 0

    189.  2009-11-03 18:38:55

    oferta zerżnięta żywcem z Sim+

  • 0

    190.  2009-11-03 18:44:28

    189. użytkownicy prosili o darmowy numer to dali bo w innych sieciach, nikt od nikogo nie rzną pomysłów w każdej sieci jest darmowy numer.

  • 0

    191.  2009-11-03 18:46:53

    Już widzę, jak sieć to reklamuje "DARMOWY NUMER W PLAY!" a konkurencja wypuści spota prześwietlającego gdzie wytknie Playowi że "Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego" ;) No chyba, że Play w swoim spocie wsio dokładnie wyjaśni nieświadomym klientom :)

  • 0

    192. ~lee  2009-11-03 18:49:53  host: r03-03.opera-mini.net

    191: haha :D Ty MADMAX się niebój hehe a tak wogóle to dobrze że w końcu dali czadu tylko ponoć smsy się wyłączają okaże się jak pojawi się pdf ;)

  • 0

    193.  2009-11-03 18:51:01

    Cooli: tak, ale to tylko przedłużenie promocji... Napiszemy o tym na pewno. :-)

  • 0

    194.  2009-11-03 18:51:08

    W promocji Rozmówki polskie 2 nie jest dostępny Pakiet 100MB oraz usługa mZnajomi

  • 0

    195. ~oki  2009-11-03 18:56:50  host: 89.195.156.66

    a czy ktos wie czy we freshu dalej obowiazuje 'program doladowan'? tzn ten w ktorym dostje sie bonus za doladownie 30zl 30min do play, za 60zl 30min do wszystkich, za 90zl 20zl extra do wszystkich??

  • 0

    196. ~Aster  2009-11-03 19:00:23  host: chello089078208148.chello.pl

    Wolałbym za symboliczną opłatą np. 5 PLN/nr ale za to z możliwością wybrania 3 numerów.

  • 0

    197. ~Franziska Bronstein  2009-11-03 19:10:41  host: wap.mobile.project4.pl

    No i teraz PF stał się ofertą kompletną. I nie ma co dywagować. Jest to w odniesieniu do pozostałych ofert z innych sieci oferta bardzo dobra. Za 30 zł na miesiąc otrzymujemy ponad 100 minut rozmów do kogo chcemy i ile chcemy do tego kogo wybierzemy. Czegóż chcieć więcej?

  • 0

    198. ~puz  2009-11-03 19:12:09  host: 103.bajtbusko.com.pl

    pablo_79 co ty na to? znowu będziesz udowadniał ze w TAK TAku taniej i bardziej się opłaca

  • 0

    199.  2009-11-03 19:16:19

    195. tak nadal obowiązuje, włącz usługę przez samoobsługę bo moze byc nie włączona.

  • 0

    200. ~  2009-11-03 19:16:23  host: apn-95-40-183-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @116: Simplus jest lepszy. Masz razem: 29gr do prawie wszystkich, darmowy numer za 10zł (nielimitowane rozmowy, także wideorozmowy i sms-y) i tanie pakiety internetowe.

  • 0

    201. ~  2009-11-03 19:16:31  host: v04-14.opera-mini.net

    @195 program doladowan funkcjonuje, sam z tego korzystam. /finke

  • 0

    202. ~  2009-11-03 19:20:46  host: apn-95-40-183-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @197: Nie jest kompletną, choćby przez zasięg. Gdyby nie zasięg już zastanawiałbym się nad przejściem, a tak to gdybym miał Play to nie mógłbym tego teraz napisać (patrz host). Po drugie trochę to skomplikowane przenieść całą rodzinę i znajomych mniej więcej w jednym czasie, m.in. przez różne stany kont. No i problem z nakłonieniem do zmiany oraz z tym, że jednak drożej ludzie by do nas mieli.

  • 0

    203. ~  2009-11-03 19:24:04  host: apn-95-40-183-213.dynamic.gprs.plus.pl

    W ogóle to gdzie ten Play ma te 3 miliony użytkowników? Ja nie znam nikogo, kto by to miał. I między innymi dlatego przejście po prostu średnio by mi się opłacało.

  • 0

    204. ~krzycho123  2009-11-03 19:25:10  host: host-155.4.connectic.pl

    A jak wygląda sprawa z tą starą już usługą 200SMS co miesiąc za darmo. Mam ją i nie wiem które promocje/usługi mogę sobie włączyć żeby tego nie stracić.

  • 0

    205. ~obi  2009-11-03 19:26:24  host: 89.195.156.66

    i oczywiscie dalej dziala promocja 1min za 2 min odebranych polaczen z innych sieci?????? tak??

  • 0

    206.  2009-11-03 19:27:31

    205: a czy gdzieś jest napisane, że nie działa?

  • 0

    207. ~soyerski  2009-11-03 19:34:32  host: 77-253-51-190.adsl.inetia.pl

    jak to włączyc ?

  • 0

    208. ~x  2009-11-03 19:37:24  host: 213.25.4.254

    173 - Tak Tak nie był nigdy atrakcyjny, poprostu atrakcyjnie wypadał na tle konkurencji, która wtedy nie była ciekawa, ogólnie to poza jakimiś tam zmianami taryf i wprowadzeniem nowych usług kosztem starych nic wiele się nie zmieniło.

  • 0

    209. ~Majki  2009-11-03 19:38:49  host: 83.91.86.29

    Drogo to u nich to ja wole mieć tak jak w Heyah że zapłace za 5,90 i mam albo przy wyższym doładowaniu za free. Tutaj doładujecie za mniej i nie ma darmowego numeru, także trochę bez głowy zrobione.

  • 0

    210.  2009-11-03 19:42:38

    202. ja się nie przejmowałem znajomomi, z czasem sami przeszli jak zaczęło im drożej wychodzi do mnie, jak im powiedziałem gdzie korzystniej :) Co do internetu to oczywiste że Play w ciągu 3 lat nie pokryje zasięgiem całej Polski.

  • 0

    211. ~~  2009-11-03 19:43:41  host: 77-253-121-17.adsl.inetia.pl

    Na blogu rzecznika Play jest oficjalne potwierdzenie, ze usługa działa również na nadajnikach Plusa :)

  • 0

    212. ~  2009-11-03 19:45:35  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    203: a ja mam połowę numerów w Play i tylko 1 w Plusie więc gdzie te 14 mln Plusa ?

  • 0

    213. ~  2009-11-03 19:52:19  host: apn-95-40-183-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @210: No z kosztami znajomych to najmniejszy problem w sumie. A zasięgu poza miastami to oni chyba nigdy nie zrobią. @212: Marny żart... To niemożliwe. Ja naprawdę nie mam ani jednego numeru z Playa. A jak dzwonie pod obce numery to może się zdarzyć (płakał nie będę jesli już), jednak przeglądam bilingi i nigdy nie było tam numeru z Playa.

  • 0

    214. ~ktos  2009-11-03 20:02:54  host: 94.75.121.37

    212. I masz 16 lat i rodzice doładowują Ci konto w Play 5 zł na rok :):):)

  • 0

    215. ~no i co chcesz udowodnic  2009-11-03 20:03:24  host: 193.201.36.5

    i co chcesz udowodnic tym ze nie masz znajomych w play? Jestes taki fajny ze swoimi znajomymi. Jestescie prestizowi:)ahhh......chyba przeniose swoj numer do plusa z tego wszystkiego

  • 0

    216. ~  2009-11-03 20:21:46  host: v01-15.opera-mini.net

    @212. Czy to znaczy,m że Play ma 50% rynku tekcom w Polsce?!

  • 0

    217.  2009-11-03 20:22:24

    Pozwolę sobie przywołać wpis *178 "A ciekawe jak Play by na tym wyszedł jakby ktoś cały czas był na sieci Plusa, załadował za te 30zł, wydzwonił kilka tysięcy minut na ten darmowy numer, wysłał te 1000 sms-ów do Plusa, a resztę wydzwonił po te 29gr do Plusa, nie mając przy tym żadnych przychodzących spoza sieci :-) Przypuszczam, że Play byłby mocno w plecy" Witku mógłbyś jakoś to skomentować :) Hipotetycznie Play byłby bardzo mocno na minusie w tym jednym konkretnym przypadku, prawda?

  • 0

    218. ~  2009-11-03 20:25:18  host: v01-15.opera-mini.net

    215. A czego nie zapytasz 212 co on chce udowodnić swoim głupim wpisem?

  • 0

    219. ~adaś  2009-11-03 20:28:36  host: f048169040.adsl.alicedsl.de

    szkoda, że PLAY nie ma LLU, wtedy byłaby konkurencja.

  • 0

    220. ~  2009-11-03 20:29:09  host: v01-15.opera-mini.net

    Łatwiej nie mieć numeru z Play, tóry ma 2,8 mln aktywnych simów niż któregokolwiek z operatorów W3, którzy mają no po około 13 mln aktywnych simów.

  • 0

    221.  2009-11-03 20:31:55

    nicram: z pewnością. Powiem więcej - w każdej sieci są deficytowi dla opertora klienci. Jednak z tym liczą się wszyscy. Oferty konstruowane są tak, żeby W CAŁOŚCI, od całej bazy korzystającej z nich klientów, przychody przewyższały koszty.

  • 0

    222. ~bolo  2009-11-03 20:41:33  host: 87-205-168-224.adsl.inetia.pl

    @217. A niech i by tak było, co Cię to obchodzi. Ja cały czas w PF jadę na roamingu plusa i mam gdzieś czy play zarabia czy dopłaca i ile. Ważne, że wszędzie mam zasięg.

  • 0

    223. ~  2009-11-03 20:42:57  host: tor-exit.aof.su

    217 - play blokuje telefony klientów którzy mają za długie rozmowy albo wysłają za dużo esemesów - parę razy było tu o tym pisane, więc pewnie teraz też zastosują taki numer. Poza tym jak jutro pojawi się regulamin świadczenia usługi to na bank okaże się że darmowy numer ma więcej haczyków niż kółko wędkarskie ;]

  • 0

    224.  2009-11-03 20:48:47

    Coś czuje że będzie ograniczenie w tych minutach skoro z darmowego numeru można korzystać także na nadajnikach Plusa.

  • 0

    225.  2009-11-03 20:50:06

    *221 WitekT. Tak też właśnie myślałem, z tym że musiałem się upewnić ;)

  • 0

    226. ~  2009-11-03 20:55:12  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @215: Nie chcę niczego udowodniać, po prostu stwierdzam fakt. Powiem więcej - jeżeli naprawdę b ędzie mi się opłaciło, przeniosę się z żoną do Playa i będę namawiał innych.@223: Właśnie chyba zrobię mały teścik: załaduje za 5zł Fresha (który leży aktualnie bezczynnie), dostanę 100 sms-ów i spróbuję wysłać je wszystkie poza sieć. Zobaczymy czy i kiedy zablokują mi konto :-)

  • 0

    227. ~dopestar  2009-11-03 21:04:36  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @226 istotą spamu jest to, iż wysyła się ogromną ilość wiadomości tekstowych itp. w bardzo krótkim odstępie czasu, jeśli np. wyślesz 2000 sms-ów w ciągu 1 sekundy - to jak myślisz system zareaguje w sposób "ulgowy" ? :) takie coś jest automatycznie zgłaszane do systemu :) a PLAY musi się bronić skutecznie przed spamem ...

  • 0

    228. ~elkuciapos  2009-11-03 21:08:30  host: host-81-190-243-24.malbork.mm.pl

    jeszcze niedawno większość z was zachwalała, że wystarczy za 5 pln doładować i konto ważne przez jakiś tam czas. że nie ma potrzeby doładowywać tyle ile trzeba u innych operatorów. już widzę jak wszyscy pędzicie i ładujecie telefony po 30 zł. nie da się ukryć oferta jest ok. ale wasza niekonsekwencja aż poraża.

  • 0

    229. ~  2009-11-03 21:10:35  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    215: a no nic a właściwie to że 203 nie ma nikogo to nie znaczy że nie będzie tych 3 mln klientów Play...

  • 0

    230.  2009-11-03 21:14:17

    To jak to jest z tym blokowaniem ? Bo do mnie rodzice dzwonią praktycznie co dzień i rozmawiamy od 20 do 1,5h w ciągu całego dnia licząc - to Play uzna to za spam ?? Bo nie chcę zrobić tak, że przeniosę się do Play żeby za chwilę wracać do Plusa :P. Czy 30-50 esków na dzień też jest uznawane za spam ?

  • 0

    231. ~asd  2009-11-03 21:16:42  host: host-81-190-180-22.gorzow.mm.pl

    @228 jaka niekonsekwencja ? o czym wy w ogóle bredzicie ? jeszcze troszkę to będą wyrzucać użytkownikom fresha że w ogóle doładowują tel. za 5zł rocznie ! Tu nie ma przymusu korzystania z tego numeru więc WTF ? @228 boli cie to że w play można mieć numer za free wystarczy doładowanie? to przejdź do play i nie sraj bo takie komenty z du..y wyciągnięte aż mnie rażą głupotą !

  • 0

    232. ~  2009-11-03 21:18:13  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @227: Zgadza się i ja o tym wiem. Ja nie chce wysłać aż tyle, a poza tym na swój drugi numer. Przecież zdarza się, że nastolatki potrafią wysłać czasem ze 100 albo przynajmniej kilkadziesiąt sms-ów w jeden wieczór - także ja chcę zrobić test w warunkach w miarę realnych.

  • 0

    233. ~  2009-11-03 21:20:04  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @230: Jeśli będą to połączenia wewnątrz sieci to chyba nic nie będą blokować.

  • 0

    234.  2009-11-03 21:21:20

    elkuciapos (228) - Co prawda było już wcześnie o tym pisane - jednak powtórzę. W pre-paidach W3 Czy chcesz czy też nie masz takiej potrzeby MUSISZ przynajmniej raz na 3 miesiące doładować konto, aby w pełni korzystać zarówno z telefonu jaki z darmowego numeru. W pre-paidzie Play Fresh MASZ MOŻLIWOŚĆ skorzystania z promocji darmowego numeru, ale nie musisz doładowywać konta co miesiąc lub raz na 3 miesiące. Możesz umówić się z drugą osobą (wybranym darmowym numerem), że w jednym miesiącu Ty doładujesz konto za 30 zł, a w kolejnym ta druga osoba, aby dzwonić do Ciebie za darmo. A więc, aby obie strony korzystały bez przerwy z tej promocji wystarczy, że będą doładowywać swoje konta za 30 zł raz na 2 miesiące, a więc po 15 zł na miesiąc. 30 zł, które i tak jest do wykorzystania można wtedy rozdysponować (przez te 2 miesiące) na wykupienie np. pakietów po 5 gr do Play i na stacjonarne.

  • 0

    235.  2009-11-03 21:25:34

    @230 Eddie: Co do SMSów to Play ma sobie tylko znane algorytmy. Nie zawsze więc będzie tak, że jak wyślesz 50 pod rząd to zablokują Ci tę możliwość... Z rozmowami, o ile nie będzie jakiegoś limitu fair usage to zapewne i tak po jakichś 2-3 godzinach będą rozłączali połączenie.

  • 0

    236. ~dopestar  2009-11-03 21:25:48  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    232@ testowałem :) wysłałem około 70-80 sms-ów w ciągu dnia, aby się przekonać czy zablokują kartę :) ale nic takiego się nie stało ;)

  • 0

    237. ~  2009-11-03 21:28:21  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @234: No i co, że muszę wydać 50zł na 3 miesiące albo 100 na 6? Przecież jak korzystam aktywnie z telefonu to czy w Playu, czy w Plusie, czy u Rydzyka :-) czy gdziekolwiek indziej i tak muszę doładować. Także nie wiem o co chodzi. No chyba, że mówimy o doładowaniach dzieci z kieszonkowego- bez urazy dla nich oczywiście. Dla mnie ta możliwość 5zł na rok nie ma znaczenia.

  • 0

    238. ~  2009-11-03 21:30:13  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @236: Rozumiem, że poza sieć? Jeśli tak to blokowanie zrobione jest sensownie. O ile jeszzce jest.

  • 0

    239.  2009-11-03 21:33:06

    237 - No i nic. Nie chodzi mi o to jak się powinno doładowywać. Chciałem jedynie pokazać (odpowiadając na 228 post "elkuciapos"), że Play Fresh daje wybór. Jak chcesz mieć tanią minutę w sieci to i za 5 zł będziesz ją miał przez cały miesiąc (bez większych doładowań). I po drugie, że nawet jak chcesz czegoś więcej (darmowy numer), to też wcale niekoniecznie musisz doładowywać się po 30 zł na miesiąc - wystarczy 15 zł. Tylko tyle ;-)

  • 0

    240. ~  2009-11-03 21:44:12  host: 94.254.177.225

    sprzedaż

  • 0

    241.  2009-11-03 21:53:19

    W kwestii spamu, nie dawno zdarzyło mi się wysłać w przeciągu kilku minut ponad 200 SMS-ów. Wysyłałem siostrze jakieś notatki z internetu na telefon. Oczywiście odbyło się to za pomocą programu Nokia PC Suite (opcja kopiuj>wklej) Nikt telefonu mi nie zablokował. Numer z którego wysyłałem SMS-y jest zarejestrowany o ile ma to coś do rzeczy.

  • 0

    242. ~lee  2009-11-03 22:06:29  host: r02-02.opera-mini.net

    241: masz zdrowie ;)

  • 0

    243. ~tomek  2009-11-03 22:13:37  host: 87-205-163-201.adsl.inetia.pl

    ja podobnie jak nicram wysłałem dużo SMSów - 400 do Plusa i 100 do Ery przez PC Suite. I nie zablokowali.

  • 0

    244. ~elkuciapos  2009-11-03 22:14:04  host: host-81-190-243-24.malbork.mm.pl

    Może nie do końca zostałem zrozumiany. Nie jest to osobista wycieczka do kogokolwiek. Więc spróbuję inaczej. Zgadzam się z tym, że nie ma obowiązku korzystać z tej promocji. Stwierdziłem jedynie, że tak jak wszyscy zwolennicy playa podniecali się, że wystarczy doładować 5 pln na rok, że przy tak niskiej stawce za minute starczy im dużo mniej niż 30 zł na dzwonienie przez miesiąc tak teraz jakoś nie chce mi się wierzyć, że ci sami doładują konto za 30 zł żeby darmowo z 1 nr rozmawiać. Wiadomo, że są też osoby, które ładują konto sporo więcej i dla nich to będzie dodatkowy bonus. A dla jasności dodam. NIE BOLI MNIE ŻE PLAY MOŻNA MIEĆ TO CZY TAMTO ZA DOŁADOWANIE. Przy moim profilu dzwonienia to kartę play mogę co najwyżej użyć do zdrapywania sreberka ze zdrapek lotto.

  • 0

    245. ~FanPlay:)  2009-11-03 22:18:18  host: ip-89-174-122-199.multimo.pl

    No to Play pozamiatało... Uhahaha :) Oferta nie do przebicia! :D

  • 0

    246.  2009-11-03 22:19:49

    elkuciapos - i właśnie dlatego jest pre-paid! ;-) Jego zaletą jest to, że jest bardzo elastyczny. Ktoś może przez klika miesięcy rozmawiać za 5 zł bo np. 100 minut z inną osobą w sieci wystarcza mu na miesiąc. A w pewnym momencie profil korzystania może mu się zmienić i ma potrzebę gadana bez limitów z jakimś numerem. Play Fresh daje wybór - można i tak i tak.

  • 0

    247. ~klimass  2009-11-03 22:25:21  host: 188.33.190.226

    @230 - jak nie wysylasz kilka sms na sekunde, dodatkowo nie rozsylasz smsow do kilku tysiecy roznych numerow, to chyba nie masz sie czego obawiac :) Dajesz rade w Plus, dasz rade i w Play, w koncu filtry dzialaja podobnie.

  • 0

    248. ~elkuciapos  2009-11-03 22:29:45  host: host-81-190-243-24.malbork.mm.pl

    jojo - ale sam przyznaj. Czy profil dzwonienia zmieni się nagle wszystkim użytkownikom fresha? Bo z niektórych wypowiedzi wynika, że tak jak do tej pory wydzwaniali 100 minut miesięcznie tak nagle teraz będą mieli potrzebę gadania 24/7 z jakimś numerem. Wiadomo, ze znajdą się osoby, którym wiele ta oferta ułatwi. Nie rozumiem też dlaczego jakiekolwiek słowa krytyki pod adresem playa odbierane są jako atak czy zazdrość.

  • 0

    249. ~Simplusowiec  2009-11-03 22:36:55  host: 116.2.rev.vline.pl

    Teraz porównajcie sobie internet abonamentowy w Orange 39,5:) za 39,50zł miesięcznie, podczas gdy w Play mamy za 30zł miesięcznie tyle samo MB a do tego darmowy numer w Play i np. 300minut w pakiecie na stacjonarne i do sieci Play:) Orange na to: to nam się w ogóle nie opłaca! przecież my już poniżej kosztów sprzedajemy wszystkie usługi! Ja im na to: to skoro się nie opłaca to wara z Polski, już mi stąd wracać do Francji!

  • 0

    250.  2009-11-03 22:37:28

    elkuciapos (248) - Pewnie masz rację. Ludzie reagują różnie. Może to przesadny zachwyt na tą promocją (który i mnie się udzielił). W końcu "Play Fresh już też to ma", więc trzeba się cieszyć. ;-) Moim zdaniem każda uzasadniona krytyka jest potrzebna i ja nie oceniam jej jako atak na jakąkolwiek ofertę jakiejkolwiek sieci. W końcu to nie "moja" sieć - ja z żadną z nich na pewno nie jestem związany uczuciowo.

  • 0

    251. ~olo18  2009-11-03 22:54:02  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Play jesteś wielki,na to czekałem!!!

  • 0

    252.  2009-11-03 22:54:22

    Ja się cieszę z darmowego numeru ponieważ to jest jedna z głównych rzeczy jaka mnie trzyma w Plusie. Fakt, że gdyby nr był aktywny na 30 dni a nie na miesiąc kalendarzowy byłoby lepiej a może wygodniej gdyby kosztował 10 i był na 30 najbliższych dni. Tak czy siak powiem jedno. W Plusie aby móc rozmawiać muszę zasilać konto co miesiąc za 30 zł. Wykupienie darmowego nr - 10 zł, pakietu esków TYLKO do Plusa - 5 zł, pakiet 25MB - 5 zł więc zostaje mi 10 zł w czym w simplusie mogę mieć rozmowy po 29gr nie do wszystkich albo w mixie kupić od razu pakiet za 6 zł -wygadam dobrze, nie to jeszcze na mnie zarobią.Więc szczerze mówiąc, podchodząc logiczniej lepiej dla mnie zasilać 1-go każdego miesiąca Play - bo dostanę 1000 esków do WSZYSTKICH, darmowy numer za 0 zł i 30 zł na resztę ;P nawet jak kupię najtańszy pakiet internetowy to zostaje mi 15zł ;P a to jest 52 min do WSZYSTKICH :). Po prostu w innych sieciach jestem zmuszona do zasileń aby korzystać z telefonu tutaj dostaje eski i nr w play za darmo, więc mogę sobie więcej pogadać z innymi osobami - komfort korzystania z telefonu za 30 zł na miesiąc znacznie się zwiększa :D powiecie, że nie ? Jedyne czego się boję to zasięg i to czy darmowy numer będzie się łączył z darmowymi eskami przyznawanymi przy doładowaniu - wiecie już coś o tym :> ??

  • 0

    253.  2009-11-03 22:58:26

    Jest fajnie, ale byłoby dużo lepiej gdyby użytkownik miał wpływ na termin obowiązywania danego numeru czyli 30 dni od momentu doładowania kwotą minimum 30 zł, a nie w zależności od kalendarza.

  • 0

    254.  2009-11-03 23:00:35

    Eddie (252) - trzeba poczekać na regulamin... :-S

  • 0

    255. ~danieluk  2009-11-03 23:05:59  host: v04-03.opera-mini.net

    Z pewna nostalgia wspominam oferte SPK, w ktorej pojawialy sie tansze pakiety minut do wszystkich sieci. Play Fresh bardziej chyba obliczony jest na polaczenia w obrebie wlasnej sieci. Pozostaje promocyjny mbank.

  • 0

    256. ~dopestar  2009-11-03 23:08:32  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @238 oczywiście do innych sieci :) także jest ok ;) z tego co się orientuję to Marcin Gruszka opisywał dość szczególne przypadki, w których wykorzystywano SMS z Fresha do spamu - reklamy itp. ;)

  • 0

    257.  2009-11-03 23:09:45

    Play chyba pracuje nad nową wersją strony. Właśnie pojawiła się - przynajmniej u mnie - taka z obracanymi kartami.

  • 0

    258. ~  2009-11-03 23:18:18  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @252: Nie musisz 30zł na miesiąc - korzystniej jest 50zł na 3 miesiące.

  • 0

    259. ~blablabla@252  2009-11-03 23:19:37  host: 188.33.185.36

    @252 Eddie Rzecznik potwierdził; promocje łączą się. Dla pewności możesz poczekać na regulamin.

  • 0

    260.  2009-11-03 23:19:56

    @27 - ztym "obniżeniem IQ" to chyba trochę tak,że pisanie raczej pokazuje iloraz inteligencji co niektórych. W rozmowie nie "uśfiatczysz" tylu "błenduf",co w esiakach, a od niektórych wręcz włos jeży się na głowie... Ktoś chyba przyjął,że te błedy to skutek pisania,a to raczej "naga prawda". Do tematu: nie jestem w Play i nie zamierzam z bardzo banalnego powodu - moi znajomi mają Plusa albo Orange,ale oferta,choć nie rewelacyjna,z pewnością jest ciekawa. Ja nie narzekam na swojego Mixa w Orange ani,tym bardziej na 36,6 - też bardzo dużo piszę i nielimitowane esiaki za 3 złocisze miesięcznie to dla mnie opcja idealna! A to,czy piszę z jedną osobą czy z tysiącem to sprawa osobista. Jak kto lubi...

  • 0

    261. ~blablabla  2009-11-03 23:20:57  host: 188.33.185.36

    @257 jojo Nowa strona jest już od 2 czy 4 dni.

  • 0

    262.  2009-11-03 23:22:00

    "z tym" - sam się "mylnąłem" w poprzednim poście... ;-) Może to właśnie to spadające IQ? :-) :-) :-) Pozdrawiam!

  • 0

    263. ~dopestar  2009-11-03 23:22:59  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @jojo dokładnie :) wprowadzają ciekawe zmiany i nowy design strony prezentuje się okazale:) , trzeba przyznać, że rok 2009 w wykonaniu PLAY z pewnością przejdzie do historii :) jako niezwykle udany :) - powiedziałbym tak rok 2004 - I rewolucja cenowa w wykonaniu Heyah , 2009 - II rewolucja cenowa w wykonaniu PLAY :)

  • 0

    264.  2009-11-03 23:26:37

    blablabla (261) - Też mi się tak wydawało. Już parę dni temu też ktoś zwracał uwagę na nową stronę. Wydawało mi się wtedy, że miał na myśli starą, bo dawno nie odwiedzał strony Play. ;-)

  • 0

    265.  2009-11-03 23:28:23

    Hmmm... - ad 263. - to fakt,Play zrobił na rynku rewolucję na miarę Heyah z czasów radykalnego cięcia cen esemesów czy wprowadzenia sekundowego naliczania. I dobrze! To wymusza na pozostałych operatorach decyzje o promocjach,na których my,klienci tylko skorzystamy!

  • 0

    266.  2009-11-03 23:32:11

    @258 Jednak mi zależy głównie na tym darmowym numerze, więc w razie czego w moim przypadku wchodzą w grę głównie zasilenia po 30 zł ;). Pomimo tych niewielkich moim zdaniem niedogodności ta oferta jest bardzo atrakcyjna dla takiej osoby jak ja - mam znajomych z różnych sieci, ale do jednej osoby potrzebuje dużego pakietu minut, no i dobrze gdy rodzice do mnie też mogą takie darmowe rozmowy mieć ( ponieważ studiuje w innym mieście nie widzimy się często - pozostają długie rozmowy przez telefon ;) )

  • 0

    267. ~dopestar  2009-11-03 23:45:50  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    @ mr.Wolf , a wszystko zaczęło się na początku marca tego roku :) część osób spodziewała się, że będą haczyki w ofercie Play Fresh :) a jednak stawka 0,29zł :) wywołała szok cenowy ;) , nie mówiąc już o darmowych sms-ach ;) do wszystkich sieci :)

  • 0

    268. ~  2009-11-03 23:48:50  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @266: Ależ doładowanie 50zł nie wyklucza się z darmowym numerem :-)

  • 0

    269. ~  2009-11-04 00:17:22  host: v08-11.opera-mini.net

    By się przydało by za 50zł było 60 dni darmowy numer. brawo Play! Jutro idę przenieść numer z mojego Orżnąć i mój brat z Plusa znaczy minusa :-D

  • 0

    270. ~  2009-11-04 00:32:00  host: apn-95-41-78-213.dynamic.gprs.plus.pl

    Słuchajcie - a Heyah to gdzie ja mam zarejestrować jakbym chciał przenieść? Mam iść normalnie do Ery?

  • 0

    271. ~roz  2009-11-04 00:43:42  host: ip-89-174-122-47.multimo.pl

    Jak się was czyta to człowiek ma wrażenie że znalazł się na zlocie przedstawiceli handlowych playa.

  • 0

    272. ~Rozśmieszony  2009-11-04 00:49:59  host: ip-89-174-122-47.multimo.pl

    Bo zapomniałem dopisać: panowie, dogadajcie się poza tematem bo zaraz się okaże że preacujecie w tym samym biurze sprzedaży:) Aż zatęskniłem za wszystkowiedzącymi ekspertami ds. technicznych

  • 0

    273. ~qr  2009-11-04 01:12:01  host: do-atman.newtonmedia.pl

    przypomina mi to promocje orange..

  • 0

    274. ~lee  2009-11-04 04:36:44  host: 188.33.102.162

    270: ściągnij sobie formularz ze strony www wydrukuj zeskanuj i wyślij mailem ;) pozdro

  • 0

    275.  2009-11-04 06:16:47

    @268 Wykluczać się nie wyklucza tylko pozostaje pytanie czy numer po doładowaniu za 50 zł byłby ważna na 2 najbliższe miesiące kalendarzowe :P. Jeśli tak to ok ;), a jeśli nie to mi w Play 30 zł na miesiąc wystarczy i pewnie jeszcze zostanie ;)

  • 0

    276. ~  2009-11-04 07:21:17  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Na stronach PLAY nic na ten temat nie ma wiec o co tu chodzi???

  • 0

    277. ~  2009-11-04 07:23:25  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Ktos bujde puscił

  • 0

    278. ~kokoszka  2009-11-04 07:23:42  host: dynamic-87-105-234-91.ssp.dialog.net.pl

    Oferta nawet ciekawa, chociaż technicznie rozwiązana niefortunnie dla klienta. Wiadomo, że lepiej byłoby mieć po prostu 30 dni po doładowaniu, niezależnie którego dnia miesiąca się doładowuje. Żeby tylko nie zabrali darmowych smsów do wszystkich

  • 0

    279. ~  2009-11-04 07:24:44  host: 87-205-146-10.adsl.inetia.pl

    przenoszę trzy numery z Orange i jeden z plusa ( cala rodzina ) do tego moja dziewczyna i jej siostra wiec play ma +6 nowych użytkowników !

  • 0

    280. ~  2009-11-04 07:25:14  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    dzis jest 4 listopad a na stronie PLAY nic o darmowym numerze nie znalazłem.. (WitekT)wprowadzasz ludzi w bład

  • 0

    281.  2009-11-04 07:28:44

    276, 277, 280 - pierwsza informacja pochodziła ze strony rzecznika prasowego Play, ta oficjalna - z biura prasowego Play. Kto niby miał jakąś bujdę puścić? Opóźnienia w pojawianiu się ofert na stronach internetowych operatorów może dobrze o nich nie świadczą, ale są w polskich realiach niestety dość typowe.

  • 0

    282. ~  2009-11-04 07:31:16  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    przepraszam po zalogowaniu na Play24 usluga jest juz dostepna!!! Mimo ze na głównej nie ma informacji

  • 0

    283. ~mat  2009-11-04 07:52:32  host: 77-253-38-191.adsl.inetia.pl

    ja kuz wlaczylem usluge ;p

  • 0

    284. ~mat  2009-11-04 07:52:52  host: 77-253-38-191.adsl.inetia.pl

    juz*

  • 0

    285. ~  2009-11-04 07:53:55  host: 188.33.236.133

    z tego co widzę darmowy numer jest tylko do Play, nie można wybrać nr stacjonarnego

  • 0

    286. ~Suisse  2009-11-04 08:18:26  host: host-94-231-48-52.ip.jarsat.pl

    Wczoraj na poczcie widziałem naklejki Pierwsza Gwiazdka - play fresh oraz ze podwójna wartość startera oraz 0 zł/ min z wybranym numerem play za doładowanie min. 30 zł - tak więc już ponad tydzien temu play wiedział o tym co wprowadza...

  • 0

    287. ~Daro.  2009-11-04 08:29:17  host: mzj58.internetdsl.tpnet.pl

    czy ktos mi powie, ile kosztuje 100kb w tym magicznym plaY?

  • 0

    288. ~  2009-11-04 09:06:30  host: 87-205-85-196.adsl.inetia.pl

    @287 500MB kosztuje 15zł wiec bierz kalkulator(albo liczydlo) i policz ile kosztuje 100kb

  • 0

    289. ~M4ciek  2009-11-04 09:06:34  host: ldt.ericpol.pl

    Daro: 12gr

  • 0

    290. ~uzer  2009-11-04 09:15:54  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    287 i 288 lub pakiet tani internet 5mb za 5 zl

  • 0

    291.  2009-11-04 09:16:18

    Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale zgodnie z tym co jest pod *111# można załadować 6x po 5 zł i też darmowy numer będzie uruchomiony.

  • 0

    292. ~kicha  2009-11-04 09:26:24  host: 188.33.103.7

    Gdyby bylo 10 zl na miesiac to rozumiem, ale 90 zl na kwartal za darmowy numer to nie dla mnie ta oferta

  • 0

    293.  2009-11-04 09:28:46

    292: I wtedy to by dopiero było narzekanie, bo to 10 zł by Ci "przepadło", bo musiałbyś je zapłacić, nie mógłbyś ich wykorzystać na nic innego. Tutaj dostajesz usługę za darmo. Źle?

  • 0

    294. ~bodo  2009-11-04 09:32:39  host: 194.246.124.200

    w simplusie masz darmowy nr i doładowanie 50 zł na kwartał !!!

  • 0

    295. ~  2009-11-04 09:34:18  host: 87-205-85-196.adsl.inetia.pl

    czy nikt z was barany nie rozumie ze za ten darmowy numer sie nie placi, jest on jako grafis przy doladowaniu. jak ktos chce miec darmowy laduje za 30zl i cala kase ma do wygadania, smsy internet itd.

  • 0

    296. ~mentalista  2009-11-04 09:40:02  host: dog87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play jak widac ma problem. Ludzie rzadko u nich doładują. Dlatego 2 oferty mające zwiększyć liczbę stałych doładowań - ta i 2 razy więcej na starterze, gdzie trzeba po zakupie od razu doładować. zmiana strategii firmy, klienci to mocno odczują

  • 0

    297. ~bodo  2009-11-04 09:42:00  host: 194.246.124.200

    295. cóż wnioskuje po sposobie wypowiedzi że nie masz za bogatego słownictwa a nie chodzi o to czy to jest za doarmo czy nie tylko że musisz wydać te 90 zł na 3 miesiące może w simplusie jest płatny darmowy nr 10 zł za miesiąc ale wydaje tylko 50 zł miesięcznie :P

  • 0

    298. ~bodo  2009-11-04 09:43:02  host: 194.246.124.200

    poprawka 50 zł na 3 miesiące :)

  • 0

    299. ~uzer  2009-11-04 09:47:40  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    298 Wydajesz 50 zl z ktorych pozostaje 20 zl (50-3x10 za numer) i na pewno sie na korzystasz z telefonu w ciagu 3 miesiacy za pozostale srodki.

  • 0

    300. ~djfafa  2009-11-04 09:49:00  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Mentalista tak samo pisali jak dawali gratisowe smsy do doładowań, jak widzisz dzięki takim "problemom" Play ma coraz lepszą ofertę i coraz więcej ludzi do nich przechodzi. O doładowania to się bój np. w Orange po niedługo faktycznie zbyt dużo osób to nie będzie u nich doładowywać.

‹ Poprzednia | 1 | 2 | Następna ›

Dodaj swoją opinię