Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy numer w Play za doładowanie za 30 zł - oficjalnie

Darmowy numer w Play za doładowanie za 30 zł - oficjalnie

WitekT 3 Listopada 2009 13:11

0 0

Od 4. listopada Play wprowadza ofertę nielimitowanych, darmowych rozmów po doładowaniu, z wybranym numerem w sieci.

Aby aktywować usługę, wystarczy doładować konto kwotą minimum 30 zł, a następnie wysłać wybrany numer krótkim kodem USSD (*111*10*1#) lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu.




Usługa jest ważna do końca danego miesiąca kalendarzowego, jeśli użytkownik doładuje konto wymaganą kwotą w kolejnym miesiącu, ponownie korzysta z promocji. Numer jest automatycznie zapamiętywany, wystarczy się tylko doładować.

Wybrany numer można zmienić krótkim kodem *111*10*3# lub przez www.playmobile.pl po zalogowaniu. Koszt zmiany numeru to 5 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 557
  • 0

    540. ~Gormar  2009-11-08 13:13:25  host: 217.96.62.235

    @539. Ja nie mam do ciebie pretensji, że tobie aktualnie taniej wychodzi bycie w Erze. Dla mnie oczekiwanie na kolejne promocje typu "podwójne doładowanie" stało się zbyt męczące. Zamiast czekać co mi łaskawie przyniesie przyszłość w Erze. Wolałem wziąć sprawy w swoje ręce i ukształtować sytuacje jak najwygodniej dla siebie.

  • 0

    541. ~  2009-11-08 15:55:16  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @540: Zgadza się, podwojenia może już nie być. Ja jestem w Erze na pewno dopóki mam kasę z podwojeń (co daje mi naprawdę fajne stawki) i ważnosć konta. Potem się zobaczy. Wygląda na to, że TT zamieni się rolami z Freshem, który teraz leży u mnie i czeka na swoją kolej. Ale to jeszcze co najmniej parę miesięcy.

  • 0

    542. ~  2009-11-08 17:22:15  host: fhu186.internetdsl.tpnet.pl

    TT byl fajny jak podwajali a srodki mozna bylo wykorzystac dowolnie teraz to nawt jak potroja trzeba wykorzystac w sieci a skad pewnosc czy ktos nie zmienil sieci???

  • 0

    543. ~chello  2009-11-08 19:35:15  host: chello089079012208.chello.pl

    Z innej "beczki". Mieszkam w Gdańsku i na wyświetlaczu pojawiło mi się dwóch nowych operatorów tj. PL10 (3G) i PL16 (2G)!!! Wie ktoś co to za operatorzy?

  • 0

    544.  2009-11-09 00:54:57

    PL16 Mobyland, PL10 Sferia

  • 0

    545.  2009-11-09 10:26:18

    @534 działa działa :) i to nieźle :D

  • 0

    546. ~mak  2009-11-09 15:49:22  host: 217.153.50.60

    uwazajcie to jest tylko do 15 stycznia a potem sru! i nie ma darmowego numeru. Czytac regulaminy!

  • 0

    547.  2009-11-09 21:52:57

    działa! - pociagne jeszcze listopad, grudzień i cały styczeń - co potem sie zobaczy

  • 0

    548.  2009-11-09 23:20:13

    nawet jesli tylko pół stycznia będzie promocja to i tak lepsze pół za darmo niż jechać pół miesiąca na pakietach za 5 zł.

  • 0

    549. ~  2009-11-10 00:53:43  host: v04-03.opera-mini.net

    Konferencja niebawem ale p4 zawsze pamieta o zdobywaniu ale nie utrzymaniu klienta.pewnie w tym roku opcji 200sms za9pln,pakietu min do wszystkich lub pakietach data dla starych mixów,nie ma co liczyc..oby tak dalej play.mirekb

  • 0

    550. ~  2009-11-10 16:59:40  host: 83-168-82-169.static.espol.com.pl

    Po 15 stycznia darmowy numer ma być jeszcze atrakcyjniejszy czyli pewno do wszystkich sieci ;)) W play od nowego roku ma być darmowy numer również w abonamencie ;> I co wy na to ? ;d

  • 0

    551. ~  2009-11-11 10:27:08  host: v08-04.opera-mini.net

    mirekb-nikt nie kazal brac mini mixa na dluga umowe dla telefoniku.Placisz grosze wiec siedz cicho.

  • 0

    552. ~lee  2009-11-11 16:02:05  host: r03-02.opera-mini.net

    551: hehe racja przecież o to chodzi opowi cyrograf to cyrograf niestety :(

  • 0

    553. ~:)  2009-11-12 16:44:28  host: ip-89.171.8.70.static.crowley.pl

    Krótkie porównanie : koszt minuty z w3 do play od 72-79Gr, w TP do Play 61Gr. Widać teraz jak w3 okrada swoich klientów

  • 0

    554. ~mario  2009-11-13 14:37:39  host: qn19.internetdsl.tpnet.pl

    Wytłumaczy mi ktoś jak się to usługę aktywuje bo nie ogarniam tej formułki "kodem USSD (*111*10*1#)" Gdzie tam się wstawia nr tefefonu.

  • 0

    555. ~mario  2009-11-13 15:12:55  host: qn19.internetdsl.tpnet.pl

    Już wiem Witek nie dokładnie napisał. Powinno być: wybrać kod *111*10*1# a następnie wpisać numer wybranej osoby z Play, z którą chcesz rozmawiać za darmo i zatwierdzić zieloną słuchawką.

  • 0

    556. ~bisti  2009-11-13 20:02:48  host: nat-7.autocom.pl

    przed zieloną słuchawką musi być jeszcze #

  • 0

    557. ~tunia  2009-11-20 18:27:50  host: ip-89-174-119-63.multimo.pl

    próbuję włączyć darmowy nr w play od wczoraj i nie widzę rezultatów... robie wszystko jak należy, 24 godziny dawno minęły a tu nic..... pomóżcie:(

  • 0

    558. ~  2009-11-20 18:57:47  host: ip-94-42-26-234.multimo.pl

    toz mirek bedzie jeszcze 2 lata sie uzalal ;p znamy ta historie zbyt dobrze. Zapamietaj podpisales umowe masz telefon za grosze wiec siedz ciocho do konca umowy - taka jest politytyka nawet w play. Poza tym godziles sie na takie a nie inne warunki w chwili podpisania wiec po co maja ci je zmieniac?

  • 0

    559. ~  2010-04-21 10:06:28  host: aepk137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś wie jak się wpisuje ten nr. telefonu do tego kodu jakoś nie zxrozumiale jaest napisane bynajmniej dla mnie chodzi o ten darmowy numet przy doładowanie za minimum 30 zł w play

Dodaj swoją opinię