Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy numer w Heyah na wakacje

Darmowy numer w Heyah na wakacje

sirmark 29 Czerwca 2007 18:49

0 0
Od 9. lipca Heyah wprowadza wakacyjną promocję Luźne Gadki, w ramach której połączenia z jednym numerem będą darmowe.

W zamian za doładowanie numeru kwotą 50 zł, użytkownik będzie mógł przez całe wakacje wykonywać darmowe połączenia z jednym, wybranym numerem w sieci Heyah.

Kampania informacyjna rozpoczenie się w przyszłym tygodniu.


Źródło tekstu: HEYAHmaniak.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 119
  • 0

    100. ~PROZAK  2007-07-04 13:10:39  host: de4.tcompressor.com

    promocja wtedy będzie jak będzie można wybrać numer nie tylko w sieci heyah ale i w era!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    101.  2007-07-04 20:29:52

    dobrze by bylo jakby bylo mozna wybierac numer darmowy w abo era oj superowo ale teraz terzeba sie cieszyc z darmoego numeru w heyah

  • 0

    102. ~  2007-07-05 09:29:55  host: 212.160.172.70

    napiszcie jak to aktywować.

  • 0

    103. ~  2007-07-06 16:15:19  host: ool-45785aad.dyn.optonline.net

    Na letnie miesiące Heyah proponuje Wam darmowe połączenia z wybranym numerem w Heyah. Każdy, kto w okresie od 9 lipca do 30 września 2007 doładuje jednorazowo konto za min 50 PLN i aktywuje usługę, będzie rozmawiał z wybraną osobą za 0 groszy do końca września 2007. Aby aktywować Luźne Gadki wystarczy uzupełnić konto wskazaną kwotą i wpisać w telefonie bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący *112*XXXXXXXXX# (gdzie XXXXXXXXX to wybrany numer telefonu w Heyah) i zaakceptować go wybierając klawisz połączenia. Jedynym warunkiem wykonywania darmowych połączeń w ramach usługi Luźne Gadki jest utrzymanie dodatniego stanu konta Heyah. W ciągu jednego dnia (24 godzin) można rozmawiać bezpłatnie 5 godzin z wybranym numerem. Połączenia wykonywane w ramach oferty są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed minutami z Pakietów Sielanka, Magicznych Pakietów. Sprawdzenie salda bezpłatnych minut pozostałych w ramach oferty bezpłatnym kodem *104*3# . Kwota doładowania w całości pozostaje na Twoim koncie do wykorzystania na wszystkie usługi w Heyah. Możesz zmieniać wybrany numer raz dziennie. Koszt zmiany numeru wynosi 5 zł. Źródło: Heyah

  • 0

    104. ~MaRiO  2007-07-06 16:15:51  host: proxy39.is.net.pl

    no to juz wszystko wiemy o promocji !! dla mnie super wiedzialem ze bedzie jakis limit ze nie bedzie mozna rozmawiac przez cale 24 h / dobe ale dobre i 5 h dzienni !! w sumie kto rozmawia z jedna osoba wiecej niz 5 h dziennie ? :)) no i mozna jeszcze raz dziennie zmienic numer na inny zeby do niego dzwonic za free i to tylko za 5 zł tez spoko sprawa :)) a Ci co narzekaja ze to procmoja tylko w heyah i do heyah mozna dzwonic rozwiazanie jest proste.. podarujcie starter heyah za 5 zł osobie ktora jest w innej sieci na okres promocji z ktora chcecie za darmo rozmawiac dziennie az przez 5 h !! a oto szczegóły promocji z forum HEYAH : Na letnie miesiące Heyah proponuje Wam darmowe połączenia z wybranym numerem w Heyah. Każdy, kto w okresie od 9 lipca do 30 września 2007 doładuje jednorazowo konto za min 50 PLN i aktywuje usługę, będzie rozmawiał z wybraną osobą za 0 groszy do końca września 2007. Aby aktywować Luźne Gadki wystarczy uzupełnić konto wskazaną kwotą i wpisać w telefonie bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący *112*XXXXXXXXX# (gdzie XXXXXXXXX to wybrany numer telefonu w Heyah) i zaakceptować go wybierając klawisz połączenia. Jedynym warunkiem wykonywania darmowych połączeń w ramach usługi Luźne Gadki jest utrzymanie dodatniego stanu konta Heyah. W ciągu jednego dnia (24 godzin) można rozmawiać bezpłatnie 5 godzin z wybranym numerem. Połączenia wykonywane w ramach oferty są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed minutami z Pakietów Sielanka, Magicznych Pakietów. Sprawdzenie salda bezpłatnych minut pozostałych w ramach oferty bezpłatnym kodem *104*3# . Kwota doładowania w całości pozostaje na Twoim koncie do wykorzystania na wszystkie usługi w Heyah. Możesz zmieniać wybrany numer raz dziennie. Koszt zmiany numeru wynosi 5 zł. Wszystko będzie też w regulaminie oferty, który wkrótce będzie na stronie.

  • 0

    105. ~lol  2007-07-07 21:59:27  host: 9.ver.airbites.pl

    kurde ja mam ere fun ale chyba kupie sobie i swojej lasce startery heyah zwłaszcza że jade do babci na wieś i będe u niej do połowy sierpnia to mi sie hyba opłaci

  • 0

    106.  2007-07-08 14:43:43

    oplaci i to niezle bo w kazedej chwili bedziesz mogl zrezygnowac z uslug czego niema w abo :)

  • 0

    107. ~mikki  2007-07-08 21:53:09  host: an200.netis.net.pl

    A ja właśnie niebawem wybieram się na wakacje i na ten czas postanowiłem wrzucić komórkę do szuflady bo mam już dość tej dzikiej cywilizacji.

  • 0

    108. ~a mi cos tam...  2007-07-12 16:11:08  host: ewz186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kłet?

  • 0

    109. ~  2007-07-22 21:39:16  host: proxy2.anon-online.org

    luzne gatki ma moj koles i musi chodzic w szelkach hihi to taki kawal swoja droga swietna oferta szkoda ze sami swoi czegos takiego nie maja

  • 0

    110. ~krasnal  2007-07-24 13:35:50  host: dpe224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie idealnie sie złożyło. poza tym taka oferta w prepaidzie to rzadkość. Rewelacja oby tak dalej!

  • 0

    111. ~jesz  2007-07-26 16:25:46  host: dpr62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo fajna oferta, akurat w sam raz na wakacyjny wyjazd, coby dzwonic do domu czy dziewczyny. to mi sie podoba

  • 0

    112. ~Human  2007-08-01 16:53:00  host: dpl1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, nareszcie jakiś prepaid zrobił dobrą promocję! Tym bardziej, że akurat na wakacje taki jeden darmowy numer się świetnie może przydać ;)

  • 0

    113. ~joasia25  2007-08-02 13:15:20  host: nat-dom.aster.pl

    jako zwolenniczka prepaidu uważam że rewelacja, ja mam Heyah i bardzo mnie to ucieszyło a jeszcze sie rozchorowałam i siedze w domu wieć w ogóle zbawienie!

  • 0

    114. ~kkk  2007-08-04 14:04:54  host: router3.kronet.pl

    jak zmienic numer do ktorego chce dzwonic?

  • 0

    115. ~zx  2007-08-06 12:39:57  host: ayd226.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanie czy będe objęta ta promocją jeśli doładuje sobie konto za 2x20zł i 2x5zł tego samego dnia

  • 0

    116. ~berend  2007-08-09 18:46:39  host: doo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    możesz przedłużyć wpisując kod *112*XXXXXXXXX# (gdzie XXXXXXXXX to twój nowowybrany numer heyah). no i to kosztuje piataka. jak dla mnie - extra sprawa.

  • 0

    117. ~  2007-08-10 14:10:15  host: doo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dokładnie za piatke mozna zmienić numer na inny. czyli jak poznasz inna laske to nic nie tracisz...he he żartuje, ale promocja rewelacyjna to fakt.

  • 0

    118. ~Gonia  2007-08-10 19:17:15  host: abjr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CZEŚĆ WIE KTOŚ JAK MOŻNA AKTYWOWAĆ JEDEN DARMOWY NUMER W ERA??? BARDZO PROSZE ODPISZCIE JAK WIECIE,BO MÓJ CHŁOPAK MA W ERZE I CHCEMY MIEĆ DO SIEBIE DARMOWY NUMER.CZEKAM NA ODPOWIEDŹ POZDRAWIAM

  • 0

    119. ~kinol  2007-08-21 15:49:03  host: dqn73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W erze to nie wiem... A w Heyah, jak Luźne Gadki uruchomić to masz wyżej, ktoś podał. Niezłe promo, swoją droga.

Dodaj swoją opinię