Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Darmowy Numer" także w taryfie Easy i Team7

"Darmowy Numer" także w taryfie Easy i Team7

sirmark 17 Października 2007 23:17

0 0

Plus udostępnił promocję Darmowy Numer w ofercie Simplus także dla taryf Easy oraz Team 7. W ramach promocji użytkownik może wykonywać darmowe połączenia i wysyłać wiadomości za darmo do wybranego numeru w sieci Plus.

Analogiczna promocja została wcześniej wprowadzona dla taryfy Simplus, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Promocja potrwa do 21. stycznia 2008 roku. Aby z niej skorzystać użytkownik musi:
wprowadzić Darmowy Numer wpisując kod *104*11*48wybrany numer# i wciskając przycisk inicjujący połączenie,
zasilić swoje konto wybraną kwotą w celu aktywacji Darmowego Numeru.

Okres ważności Darmowego Numeru uzależniony jest od wartości każdorazowego zasilenia konta. Jest to odpowiednio:
30 dni - przy zasileniu kwotą z przedziału 50 zł - 150 zł,
15 dni - przy zasileniu kwotą z przedziału 30 zł - 49 zł,
3 dni - przy zasileniu zkwotą z przedziału 10 zł - 29 zł.

Zasilenia z przedziału 5 - 9 zł nie mają wpływu na okres ważności Darmowego Numeru.




Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności Darmowego Numeru. Okresy ważności Darmowego Numeru nie sumują się, w przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierany jest okres najdłuższy.

Wprowadzenie darmowego numeru jest płatne i kosztuje 10 zł (w taryfie Simplus pierwsze wprowadzenie jest bezpłatne).
Wybór darmowego numeru zostanie potwierdzony SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia użytkownika. Aby aktywować Darmowy Numer, użytkownik musi mieć aktywne konto, czyli być w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących.

W dowolnym momencie Użytkownik taryfy SIMPLUS może zmienić wskazany Darmowy Numer na inny w sieci Plus. Wystarczy usunąć poprzedni numer wpisując kod *104*00*48numer_usuwany# i wcisnąć przycisk inicjujący połączenie oraz wprowadzić nowy numer wpisując kod *104*11*48nowy_numer# a następnie wcisnąć przycisk inicjujący połączenie. Zmiana numeru podlega opłacie 10 zł i jest pobierana przy jego wprowadzaniu.

W dowolnym momencie można bezpłatnie sprawdzić wybrany Darmowy Numer oraz okres jego ważności wpisując kod *104# i wciskając przycisk inicjujący połączenie.

Zobacz: regulamin promocji Darmowy Numer w taryfie Easy i Team 7.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-10-17 23:29:42

    W Plusie to ja mam wszystko darmo. Zdaje sie za 75 brutto:-)

  • 0

    2.  2007-10-17 23:38:56

    Tu też jest darmowość. Najważniejsze, że do końca świata:-)

  • 0

    3. ~mariola  2007-10-18 00:55:49  host: 87-205-228-91.adsl.inetia.pl

    tak, za darmo. za jedyne 10zł...

  • 0

    4. ~berdys  2007-10-18 01:18:30  host: dzv225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 zeta jednorazowo + 51 za miesiac x 3 miesiace. Prawie jak za darmo ;) Jednym slowem- nie mam czego zalowac :)

  • 0

    5. ~berdys  2007-10-18 01:19:21  host: dzv225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wybaczcie mialo byc "min 50 pln"

  • 0

    6. ~adam99  2007-10-18 04:21:58  host: 212-102-19-108.adsl.inetia.pl

    Super promocja. 10 zł jednorazowo a kasę 50 zł moge wygadać na co chcę.

  • 0

    7. ~dt  2007-10-18 08:47:31  host: wap.plusgsm.pl

    Nie chcieli aby uzytkownicy starych taryf czuli sie poszkodowani a z drugiej strony pokazali ze w nowej taryfie jest lepiej.

  • 0

    8. ~dt  2007-10-18 08:51:07  host: wap.plusgsm.pl

    Ewidentnie chca wszystkich zmigrowac do nowej platformy niczego przy tym nie narzucajac z gory ale puszczaja przy tym oczko tam za darmo, tu +10zl.

  • 0

    9. ~romek  2007-10-18 09:42:05  host: gaja.tpnet.pl

    Jako uzytkownik Simplusa coraz bardziej czuje sie traktowany jako frajerski baran, ktoremu wciska sie jakies syfne promocje. No ale reklamy w tv duzo kosztuja, ktos musi za to placic.

  • 0

    10. ~Adi  2007-10-18 12:01:51  host: 078088200003.wlb.vectranet.pl

    o kurcze - az tutaj czuje tą darmowość - nie wiem co was ludzi trzyma w tej sieci pewnie tylko to ze macie tam swoich bliskich nic wiecej

  • 0

    11. ~Poldekk  2007-10-18 12:22:40  host: sgscluster.kprm.gov.pl

    Przesadzili z ceną aktywacji. 10 zł za wprowadzenie numeru to za dużo.

  • 0

    12. ~abc  2007-10-18 22:33:25  host: efe218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 9 romek. Czas na zmiany :) Najlepsze jest to: Wprowadzenie DARMOWEGO numeru jest PŁATNE i kosztuje 10 zł.

  • 0

    13. ~papszmir  2007-10-19 07:29:45  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    10 zł to sugestia, by przejść do nowego Sim+, poza tym nikt nie każe płacić wam 10 zł nie chcesz, nie musisz

  • 0

    14. ~empireus  2007-10-20 16:26:54  host: ext117.opteris.pl

    w S+ jestem juz kilka lat. Niedawno jednak stwierdzilem, ze jedynie co w S+ jest fajnego, to sam nr. ktory na dodatek zna mnostwo ludzi. Mam tez Orange Go i TT. Postanowilem jednak, ze z calej tej trojki przejde z S+ na Play, bo NIC, kompletnie NIC nie mam z utrzymywania numeru w Plus. Kiedys jeszcze nie kasowali kasy - nawet przez rok moglem nie doladowywac, a i tak nr byl aktywny, a teraz? Bombardowanie mnie SMSami, ze mi wykasuja konto, jak nie doladuje... Zalosne!!! Przechodze z S+ do Play.

  • 0

    15. ~fOrCe  2007-10-23 16:17:58  host: 195.42.249.134

    Promocja darmowy numer jest juz chyba po raz 3. Zadna to nowosc... wszystko juz bylo. Sim+ niczego nowego nie wymyslil. Lojalnosciowe pakiety ktore obizaja do 60gr/min do wszystkich? Nic interesujacego. Darmowe minuty (po 5gr)... swojaki... "NOWY" simplus jest wylacznie polaczeniem przestazalych juz ofert. Pozytyw to Pakiety internetowe... reszta naprawde wypada mizernie. I na koniec dodam... ze mam simplusa juz ponad 5 lat - i nie mam zamiaru go zmieniac... ale to chyba tylko ze wzgledow sentymentalnych.

  • 0

    16. ~papszmir  2007-10-23 19:15:13  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    ja jestem 2 lata i sobie chwalę, a 60 gr./min. to naprawdę mało, mniej ma tylko play i era (o 1 gr.), ale Sim+ ma znów tańsze SMS-y i MMS-y

  • 0

    17. ~babe z klasą  2007-11-30 20:37:12  host: 41-107.unused.derbynet.waw.pl

    ja dopiero teraz zakupiłem simplusa korzystając z gwiadkowej oferty. Cieszy mnie przede wszystkim darmowy numer do drugiej osoby. A poza tym..., kontrola kosztów, gadam tyle ile mogę :(...

  • 0

    18. ~seta  2008-01-24 22:44:53  host: chello089077128132.chello.pl

    simplus daje dla swoich abionentów najlepsze oferty, i dobrze, oby tak dalej!

  • 0

    19. ~ajka  2008-01-25 22:45:16  host: aaya39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o matko już nie ogarniam ile tych promocji na raz :D mam już 200minut gorrących, przy doładowaniach dostaję smsy za free, a teraz jeszcze darmowy numer...też się skusze ;) do narzeczonego będę dzwonić częściej:)

Dodaj swoją opinię