Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy komunikator internetowy "Halo" Cyfrowego Polsatu

Darmowy komunikator internetowy "Halo" Cyfrowego Polsatu

LuiN 24 Października 2012 15:21

0 0

Cyfrowy Polsat przygotował własny komunikator internetowy Halo. Aplikacja od 25. października będzie dostępna dla wszystkich abonentów operatora, umożliwiając im darmową komunikację głosową i tekstową.



Cyfrowy Polsat zagwarantował także dodatkowe korzyści dla użytkowników swojego mobilnego Internetu HSPA+ i LTE - transmisja danych wykorzystywana przez aplikację nie pomniejsza posiadanych przez nich pakietów.

Komunikator internetowy Halo pozwala na szybki i prosty kontakt z bliskimi poprzez darmowe rozmowy lub wiadomości tekstowe (SMS). Wystarczy podłączyć do Internetu wybrane urządzenie (telefon lub komputer) i pobrać aplikację, żeby porozumieć się z rodziną czy znajomymi ze społeczności Cyfrowego Polsatu.




Jeden użytkownik może zainstalować komunikator na trzech wybranych urządzeniach. Halo zapewnia zintegrowaną książkę adresową, wyszukiwarkę kontaktów i rejestr nawiązanych połączeń.

Aplikacja Halo jest bezpłatna dla wszystkich abonentów platformy (ponad 3,5 mln osób) i można ją pobrać z dwóch źródeł. Jeśli chcemy korzystać z komunikatora na komputerze, to oprogramowanie jest dostępne na stronie WWW Cyfrowego Polsatu. Jeżeli zależy nam stałym kontakcie z otoczeniem przez telefon, to aplikację znajdziemy w Google Play.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1.  2012-10-24 15:37:26

    No to mamy kolejno rewolucje :)

  • -3

    2.  2012-10-24 15:41:17

    No dla mnie to zaskoczenie! Postęp na plus.

  • 2

    3. ~  2012-10-24 15:42:31  host: user-164-126-89-90.play-internet.pl

    A ja nie mam Google Play w telefonie :( A poza tym mam wszędzie darmo i mi to cudo niepotrzebne

  • 1

    4. ~2  2012-10-24 15:44:04  host: c222-247.icpnet.pl

    [Jeśli chcemy korzystać z komunikatora na komputerze, to oprogramowanie jest dostępne na stronie WWW Cyfrowego Polsatu.] dlaczego brak informacji na temat platformy ,na jakiej moze być zainstalowany ów komunikator (windows, osx,linux itp)???

  • 0

    6.  2012-10-24 16:43:32

    wg pana z BOK-u SMS-y po 0 gr do wszystkich były do 22 X (wg regulaminu zgadza się), ale SMS z Plusa "SMS-y do wszystkich sieci za 0gr 05-11-2012 07:46", i teraz kto ma rację? ja, że SMS-y ważne do 5 XI, czy konsultant, że wg promocji do 22 X? (przed Solorzem było tak, że promocja by trwała do 5 XI, po Solorzu wynika, że do dnia trwania promocji). Aha, miałem dostać 5 zł na konto w ramach rekompensaty + SMS o Muzdodajni - SMS o Muzodajni dostałem, a 5 zł nie ma :D

  • 0

    7.  2012-10-24 16:47:52

    Jedyną rewolucją jest brak pobierania z dość ubogiego pakietu danych, reszta to standard, rewolucją byłoby np. komunikator w dekoderze made in CP, ale ich dekodery w 90% to szajs, nawet javy nie są w stanie uciągnąć, wieczne lagi i zawiechy :)

  • 0

    8.  2012-10-24 16:53:14

    I coś takiego powinno być od dawna w Play. Ok fajna sprawa, że Play (chyba jako pierwszy op) coś takiego posiadał i nadal ma ale przez to, że jest dostępne jedynie poprzez stronę www to czasami pojawiają się problemy...

  • -1

    9. ~  2012-10-24 17:01:08  host: affu5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "ze społeczności Cyfrowego Polsatu" - LOL. Rzeczywiście społeczność. Większość wieśniaki, którzy jeden od drugiego coś usłyszeli, to sobie taką samą telewizję założyli... Jak dla mnie ten komunikator to kolejna porażka od Solorza. Już kiedyś próbował wystartować z telefonią komórkową i mu nie wyszło. Po prostu kolejna zapóźniona dziejowo usługa, kto w dobie Skype, GG, Gtalka i całej reszty chce się wybić z nowym komunikatorem i to działającym wyłącznie w sieci?... Swoją drogą to komunikacja głosowa i tekstowa aż tak dużo danych nie wymaga, więc "ukłon" w stronę abonentów jest baaardzo płytki...

  • 1

    10. ~Chłopak z Ossy  2012-10-24 17:21:27  host: ip-151-248-41-62.free.aero2.net.pl

    @9, a co masz curva do wieśniaków? Że oddychają świeżym powietrzem? Że nie żyją pełnią życia? Nie ucz ojca dzieci robić. Po prostu są nie doinformowani, nie każdy ma czas na internet czy dzwonienie by polować na nowe oferty.

  • 1

    11. ~  2012-10-24 17:24:21  host: user-94-254-152-65.play-internet.pl

    @10- dobrze gada, polać mu. Wieś jest pelna prawdziwych przyjemności a nie internetowych :-D

  • 0

    12. ~Chłopak z Ossy  2012-10-24 17:42:46  host: ip-151-248-41-62.free.aero2.net.pl

    ...są inne rzeczy ważniejsze w życiu niż polowanie na oferty, fejsbuki i wszystko razem wzięte, pieniędzy z tego nie będę miał. Miałem telefony z każdym systemem dotykowe z qwerty i bez, i powiem tak wszystko to wielki shit mowa o baterii, rozładowuje się nawet gdy telefon jest wyłączony w Androidzie, reszta nie lepiej, zniesmaczony powróciłem do Nokii 103 gdzie jakość rozmów i zasięg stoi na wysokim poziomie, ale co będę gadał "mieszczuchom" którzy nie mają pola i mogą sobie pozowolić na takie dobra póki ich stać, ale do czasu, przyjdzie kryzys, przyjdą na wieś po warzywa i owoce, a ja wtedy gdzieście byli jak my tu biede mieli, wygonię z gospodarki widłami i psem poszczuje.

  • 0

    13. ~  2012-10-24 17:59:34  host: z51-15.opera-mini.net

    12, chyba masz jakieś kompleksy, jedni żyją w miastach, inni na wsiach i jeśli piszemy o CP to platformy cyfrowe w można mieć w miastach i na wsiach też, net tak samo,więc o co w ogóle chodzi ? wystarczy się przejechać z jednego miasta do innego przez wsie i od razu widać ile tego pola na wsiach jest tylko po to,żeby trawa na nich rosła i po nic więcej,więc nie idealizuj tak tej wsi,co do mentalności ludzi to czy wieś czy miasto to tu i tu znajdą się mądrzy i mniej mądrzy.

  • 0

    14. ~  2012-10-24 18:11:51  host: z51-15.opera-mini.net

    pomysł samego komunikatora jest raczej po to,żeby zatrzymać klientów w platformie CP, czyli pomysł nie dla mnie bo wolę być wolny w tej kwesti i wybrać tą platformę,która ma najlepszą ofertę,nie promocję tylko ofertę,takie rzeczy jak komunikator to tylko dodatki,ktoś kto nie chce być zależny od platformy cyfrowej na zasadzie,że będzie płacił abonament bo znajomi mają z tym kimś kontakt przez komunikator to nie będzie rezygnował z abonamentu CP nawet jeśli umowa jest po terminie to nie przejdzie do lepszej oferty w innej platformie bo jest komunikator w CP,dla CP to dobre rozwiązanie bo mniej się może starać żeby zatrzymać klienta juz nie jednego tylko przynajmniej paru albo parunastu.

  • 0

    15. ~Chłopak z Ossy  2012-10-24 18:26:37  host: ip-37-209-129-163.free.aero2.net.pl

    @13, leżą pola ugory dlatego, że młodym się miasta zachciało, a starych łojców zostawili na pastwę losu, szukając lekkiego chleba. Ty tego mieszczuchu nie zrozumiesz, wilu u mnie niby rolników pola sprzedało na działki takim mieszczuchom jak Ty. Ja nigdy swojego nie sprzedam, sadzę i zbieram plony i mam swoje lub na sprzedaż, nikt mnie nie upomoni jak to bywa w mieście, gdzie się wysram gdzie się zeszczę, czy piernę, u was w tych zapyziałych blokowiskach bym od razu mandat dostał chore społeczeństwo.

  • 0

    16. ~  2012-10-24 18:28:42  host: z51-15.opera-mini.net

    ludzie którzy nie chcą stracić kontaktu ze sobą przez komunikator jeśli zmienią platformę wybiorą skype czy nawet gg,jakiś komunikator niezależny od bycia i niebycia w platformie cyfrowej i płaceniu abonamentu akurat tej platformie. teraz jak będzie przybywać kanałów na naziemnej telewizji cyfrowej to ludzie którzy nie mają za dużo czasu na tv mogą rezygnować z platform cyfrowych bo kanałów będzie coraz więcej i będzie wprowadzona opłata powszechna zamiast abonamentu,kanałów w całym kraju będzie więcej niż dotychczasowe 4 kanały i ludzie będą mieli alternatywe czyli naziemną telewizje cyfrową z opłatą powszechną i jak zobaczą ile kanałów jest takich samych jak na naziemnej telewizji cyfrowej tylko dodatkowo płatych to się ludzie zaczną zastanawiać czy jest sens płacić jeszcze platformie cyfrowej skoro jedno i drugie to cyfrówki z rosnącą ilością kanałów,platformy żeby w 2014 nawet w 2013 roku żeby zdobyć klientów i utrzymać tych,których mają będą się musiały postarać bardziej niż wcześniej,więc takich pomysłów jak komunikator może być więcej,tylko nie na wszystkich to zadziała bo ci,którzy wolą komunikator niezależny nie będą się wiązać w ten sposób w platformą cyfrową.

  • 0

    17.  2012-10-24 20:56:54

    nadal nei rozumiem sensu takiej aplikacji. Przy no limit? czy stawkach groszowych za połączenie? nie potrzebuję

  • 0

    18. ~  2012-10-24 20:56:57  host: 62.133.153.168

    Pomysł jak z heyah - freeyah, ale ta aplikacja jest niezależna, czyli wcale nie musisz być w heyah żeby z niej korzystać. Taki wygodny skype właśnie.

Dodaj swoją opinię