Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Kaspersky i wyższy limit w iPlusie

Darmowy Kaspersky i wyższy limit w iPlusie

WitekT 30 Listopada 2006 15:24

0 0

Od 1. grudnia Plus wprowadza nowości w swojej dedykowanej usłudze dostępu do Internetu - iPlus.

Do każdej oferty iPlus dodawania będzie, na cały okres trwania umowy, bezpłatna licencja na program Kaspersky Internet Security 6.0. Klucz licencyjny do oprogramowania będzie przekazywany do abonenta za pomocą SMS-a. Koszt wiadomości wynosi 1,22 zł brutto. SMS-a należy wysłać w ciągu 30 dni od daty aktywacji karty SIM.

W droższym planie taryfowym (iPlus firmowo 89 i iPlus prywatnie 110) podwyższony zostanie limit transferu, po którym Plus będzie obniżał prędkość transmisji danych. Nowy limit - 3,33 GB - będzie obejmował wszystkie aktywacje zakupione od 1. grudnia. Dotychczasowi klienci wyższych planów taryfowych - zarówno iPlus, jak i Internet Plus - będą mieli także podwyższony limit z tym, że dopiero od pierwszych dni 2007 roku.




Plus obniżył także ceny niektórych modemów i przedłużył promocję Weź iPlus na próbę.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~rudmar  2006-11-30 18:10:24  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    zeby iplus jeszcze chodzil !!!

  • 0

    12.  2006-11-30 18:14:32

    do WitekT: podnieśli, po wejściu na orange.pl i potem Twój Internet jest info o HSDPA i tam wzmianka o 4GB :)

  • 0

    13.  2006-11-30 18:20:02

    ...a oto link dla zainteresowanych: http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_offer?old=1460243&a mp;TARGET=INTERNET_OFFER&id=1660358

  • 0

    14.  2006-11-30 18:30:14

    więcej GB... super ale dlaczego nie zmniejszą trochę ceny iPlusa?

  • 0

    15. ~koral  2006-11-30 19:05:04  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    Ale się wysilili, podnieśli limity, a cena ta sama. A zasięgu UMTS, albo nawet EDGE co niektórzy jak nie mieli tak nie mają... (Grunt że chociaż ja mam EDGE w tej chwili ;) )

  • 0

    16. ~Szalony  2006-11-30 19:24:17  host: wap.plusgsm.pl

    Koral ja naleze do tych pechowcow :( w domu mam tylko gprs Plusa-mozna sie zalamac :/ w 4kwartale mam niby miec edge - do dzis -cisza zero sladow edge :/ w nowym roku zrezygnuje z Plusa bo znaczy to ze nie dosc ma rozwoj edge w nosie to normalnie klamie i te ich zapytania sa jak "pic na wode" Oczywiscie jak jednak edge bedzie - przeprosze jak nalezy za moje placze :) ale juz nie mam nadziei bo w grudniu raczej napewno Plus oszczedza by rok dobrze zamknac i skupia sie na hsdpa :( Normalnie chyba podpale te 2bts Plusa co mi gprs sieja w domu ;)

  • 0

    17. ~~Szalony  2006-11-30 19:35:39  host: wap.plusgsm.pl

    Tak na oko jesli ktos ma tylko gprs lub modem tylko gprs Plusa to na 3,3gb danych mysle ze potrzeba non-stop okolo 300h ciaglego downloadu :) to dopiero mozna szalec :-):-):-) 10h-dziennie - strzal w dziesiatke :) nowa promocja iplusa :-)

  • 0

    18. ~dt  2006-11-30 21:12:43  host: wap.plusgsm.pl

    Super. To im sie chwali.

  • 0

    19. ~  2006-11-30 21:13:05  host: abtf36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szalony ty tak w ogóle jesteś życiowym pechowcem? czy tylko u się tak użalasz?

  • 0

    20. ~lipo  2006-11-30 21:30:34  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    ludzie jak szalony to maja problemy !! - odnosze wrazenie ze edge to cel jego zycia - jak go uzyska bedzie mogl odejść - czego oczywiscie jemu nie zycze :P

  • 0

    21.  2006-11-30 21:32:04

    Co się użalam ? Jak mam powód to się użalam i tyle :-) tak jestem pechowcem bo akurat w Łodzi i okolicach przebywam :) wolałbym być na wyspach borabora :-) znów następny co mu przeszkadza że mnie przeszkadza że Plus daje ciała w moich okolicach ? niech nie daje to nie będę "płakał"

  • 0

    22. ~mm  2006-11-30 22:24:46  host: byp144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poza tytm zmienili taktowanie na co 1kB i ten limit 4GB - mowie o Orange w tej chwili

  • 0

    23. ~Piotr  2006-11-30 22:40:35  host: absw168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony: Nudny już jesteś z tym narzekaniem. A tak na marginesie,gdzie jest ten Aleksandrów? To jakaś dzielnica Krakowa czy Warszawy? Może tam jakieś fabryki? Biznes duży przez duże B? Czy może sypialnia największego bezrobocia w Polsce???

  • 0

    24.  2006-11-30 22:42:45

    W Iplusie takt takze co 1kB :) Plus wyróżnia się tym że za 59zł daje limit 1gb a Orange tylko 500mb, Era za 49zl takze ma 500mb ale wadą jest to że trzeba osobną kartę kupić i 121zł aktywacjia !!!

  • 0

    25. ~wms  2006-11-30 22:54:16  host: host-217-172-234-99.gdynia.mm.pl

    Co ciekawe.O nowych ofertach jest już napisane na stronach iplusa.

  • 0

    26. ~mirekb  2006-11-30 23:02:03  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    widac ze na telepolis-w normie;-)pozdr

  • 0

    27. ~magik  2006-11-30 23:16:21  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    jak dla mnie to porażka. nie bede im płacił 110 zł za 3,33 GB danych. niech podniosa limit danych w abonamencie za 60 zł !!! bo 1 GB przy umts to porażka !

  • 0

    28.  2006-11-30 23:40:25

    Ach co za ludzie :/ Piotr widać mało uważnie czytałeś moje kometarze !!! Powiem Ci tyle Mbank ma w moim miescie centrum finansowe Ceri , urodził sie w nim Ebi Smolarek, i z Scigaczewskim chodziłem do tej samej sportowej szkoły :) i oczywiście mam tylko gprs Plusa i co według ciebie nie mam powodu do narzekania ? Co edge to luksus jest ? Nie bądź śmieszny z tym bezrobociem w mojej okolicy wszysto kwitnie budują się baseny,hale sportowe ,hipermarkety, nowe bloki i segmenty i male wille :) tylko Plus edge nie chce dać. Dobranoc.

  • 0

    29.  2006-12-01 01:00:06

    ***szalony: ooo, a ja też mam 99-34 hehe - tylko że na UMTS (w oczekiwaniu na HSDPA).

  • 0

    30. ~town  2006-12-03 20:18:41  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    niestety ten limit 1GB w iPlusie to jest cos co bardzo doskwiera:( Swoja droga czyzby pojawily sie jakies problemy z wirusami w iPlusie ze zrobili te akcje z programami Kaspersky??

Dodaj swoją opinię