Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy iPlus za iPlusa

Darmowy iPlus za iPlusa

WitekT 16 Lutego 2009 17:51

0 0
Od 18. lutego rusza ciekawa promocja Razem lepiej w iPlusie, skierowana do dotychczasowych klientów Plusa.

W ramach promocji dotychczasowy użytkownik taryfy głosowej Plusa kupujący dowolną, dedykowaną ofertę iPlusa (np. z modemem), do aktywacji głosowej otrzyma bezpłatnie usługę iPlus z limitem 500 MB na czas trwania dedykowanej umowy iPlusa. Po 500 MB operator zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów transferu.

Zobacz: regulamin promocji Razem lepiej w iPlusie


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2009-02-16 18:41:16

    Ja to Was nie rozumiem. Dają gratis usługę iPlus na komórkę i Wam jeszcze źle :-/ To co Wy byście chcieli? Żeby jeszcze dopłacali? :-| 500MB jest po pełnej prędkości, później obcinają transfer. Co do newsu, to ja nie wiem czego Wy tu nie rozumiecie.

  • 0

    14.  2009-02-16 18:42:34

    Wniosek. Strzeż mnie o Boże przez Plusem i jego promocjami.

  • 0

    15.  2009-02-16 19:15:36

    super, szkoda tylko że podpisałem umowę na iPlusa w listopadzie - tak miałbym darmowy net w komórce do tego ;o) a czasami się przydaje ;o)

  • 0

    16.  2009-02-16 19:32:04

    Bardzo fajny pomysł. Klient mając dodatkowy bonus weźmie Internet u swojego operatora, a nie będzie szukać aktywacji u innego.

  • 0

    17. ~szalony  2009-02-16 19:41:54  host: 77-253-116-139.adsl.inetia.pl

    Bardzo dobra promocja , szkoda tylko ze nie obejmuje wszystkich abonentow Plusa co zakupili Iplusa , pewnie dla tych co maja Iplusa przy przedluzaniu umowy bedzie ten bonus, zgadzam sie z Mariuszem A co wyscie pili ze nie rozumiecie tej promocji lub piszecie ze jest slaba ? W Erze lub Orange takie promocje sa nierealne...

  • 0

    18. ~berdys  2009-02-16 19:53:21  host: ip-94-42-49-102.multimo.gtsenergis.pl

    Szału nie ma, ale zainteresowanych, opisanych w regulaminowej sytuacji na pewno to zainteresuje. Gdyby do kazdej aktywki dali karte simdata z limitem 500 mb plus jakis tani modem... i to wszystko za 1 pln... oj, to by byla promocja;) a tu , to zaledwie promocyjka... ale to nawet za duze slowo...

  • 0

    19. ~jaro2004  2009-02-16 20:10:09  host: apn-77-114-165-65.gprs.plus.pl

    Rewelacyjna promocja ,na cos takiego czekalem.Jezeli komus zalezy na mobilnym internecie zarowno w komorce jak i w laptopie i dlatego mial wlaczonego iPlusa jako usluge dodatkowa na karcie sim za 60 zl miesiecznie wykorzystujac telefon jako modem(tak jak ja),to dzieki tej promocji za ta sama kwote mozna dalej korzystac z iPlusa w telefonie i w komputerze z ta roznica ze zamiast 1giga mamy 1,5giga danych w sumie

  • 0

    20. ~  2009-02-16 20:12:42  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    CZego nie rozumiecie niektórzy? Przecież napisane jak krowie na rowie: jak masz abo, to możesz dostać za free 500 MB do niego.

  • 0

    21. ~  2009-02-16 20:14:54  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    sorry, miało być jak masz abo i bierzesz Iplusa, to do tego abo dostaniesz 500MB

  • 0

    22. ~  2009-02-16 20:21:31  host: d90-141-68-12.cust.tele2.pl

    Jak zwykle. Plus namotał tymi nazwami że po pierwszym przeczytaniu nic z tego nie rozumiem. Nie wiem jak inni ale dla mnie na pierwszy rzut to nic z tego nie wiem

  • 0

    23.  2009-02-16 20:24:49

    Nie chcę tu nikogo urazić, ale czy macie problemy z rozumieniem tekstu? Przecież Witek napisał tego newsa tak banalnie że łatwiej się już nie da :-(

  • 0

    24. ~  2009-02-16 20:52:18  host: f142-156.opera-mini.net

    Aby takie pakiety mozna podarowac uzytkownikom mixplus simplus a w tych z kolei idealnym ruchem bylyby pakiety typu500MB 50pln..mirekb

  • 0

    25.  2009-02-16 21:10:40

    nie będę się czepiał, ale najwidoczniej promocja dla osób umiejących czytać ze zrozumieniem :oP hehehe

  • 0

    26.  2009-02-16 21:14:44

    Promocja ganialna, tylko szkoda że Plus przestał inwestować w EDGE. Przydałoby się coś takiego w Play.

  • 0

    27.  2009-02-16 21:53:47

    Plus nic nie namieszał z nazwami, bo te nazwy są już od daaaaawna :) i nic się nie zmieniało. Tylko usługa iPlus zapewne w niewielkim stopniu jest znana... Bo są dwie rzeczy - taryfa iPlus - osobna umowa, osobna aktywacja, osobna karta sim, osobny abonament + limit transferu zależny od wysokości abo i USŁUGA iPlus - dodawana na karcie sim taryfy głosowej. Za 49zł netto/miesiąc (przy taryfach Ważnych mniej), limit transferu 1GB miesięcznie. Tutaj można włączyć podobną usługę - ale z limitem transferu 500 MB. I jak ktoś twierdzi, że promocja beznadziejna... To może pora pomyśleć i przeliczyć co nieco ;) bo jest to bardzo fajna opcja, szczególnie że przy większości taryf głosowych połączenia z internetem są doliczane dodatkowo do abo... a tutaj - można łączyć się z internetem z telefonu praktycznie bez ograniczeń :)

  • 0

    28.  2009-02-16 23:50:56

    faktycznie ta promocja jest dziwna. mnie zainteresowała nieco inna - te telefoniki z muzodajnią - nokie - to jest promocja, dla lubiących ściągać muzykę.

  • 0

    29. ~żabcia  2009-02-17 02:35:26  host: f142-246.opera-mini.net

    Ta promocja jest DO BANI !!! Taryfa głosowa MUSI MIEĆ MIN. ABO w wys. 47,58 zł aby dostać 0,5 GB "GRATIS" ;(((

  • 0

    30. ~  2009-02-18 18:39:20  host: ip-94-42-45-21.multimo.gtsenergis.pl

    I wpis Żabci wyjaśnia wszystko. Szkoda.

  • 0

    31. ~piramid  2009-02-18 21:27:11  host: aass182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajna promocja dla użytkowników iplusa, nie wiem czego się czepiacie. Zawsze jest to coś gratis. Tak trzymać.

  • 0

    32. ~byczek  2009-02-19 12:01:32  host: ciu134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta prosta jak drut. na zyczenie podlaczaja ci dodatkowo net na komorke z dodatkowym limitem 0.5GB. i nie bulisz za to. co w tym takiego trudnego. czytac wiecej wierszy na glos! ;)

Dodaj swoją opinię