Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet z reklamami w sieci Plus

Darmowy Internet z reklamami w sieci Plus

Piszemy o tym pierwsi LuiN 7 Sierpnia 2013 12:45

6 8

Sieć Plus rozsyła do swoich klientów SMS-owe zaproszenia do wzięcia udziału w testach usługi SurfPlus. W ramach oferty możliwe jest bezpłatne korzystanie z Internetu w telefonie z Androidem.

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie telefonu z Androidem, zainstalowanie aplikacji surfplus z Google Play i zatwierdzenie SMS-a konfiguracyjnego, który zmienia APN odpowiedzialny za połączenia z Internetem na freesurf.pl.

Po dokonaniu konfiguracji, w czasie przeglądania Internetu wyświetlane będą pełnoekranowe reklamy (z przyciskiem pominięcia). Dziennie klient może przesłać za darmo 50 MB danych. Po przekroczeniu tego limitu operator zastrzega sobie możliwość zawieszenia świadczenia usługi do końca dnia.




Informacje oficjalnie potwierdził Polkomtel w informacji prasowej.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: surfplus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | surfplus

w sumie: 48
  • -1

    34.  2013-08-07 15:45:08

    guregori: nazwa domenowa w publicznej sieci Internet a nazwa APN to dwie zupełnie różne rzeczy.

  • 1

    35. ~  2013-08-07 16:06:25  host: 77-252-228-11.ip.netia.com.pl

    Powtórka z FreeM. 50MB dziennie i koniec. Słaba oferta.

  • 0

    36.  2013-08-07 16:14:14

    Chore. Wszędzie tylko android. Promocja ciekawa, ale tylko dla wybrańców. Sorry, wolę automatyczne progi w T, przynajmniej jest szansa, że skorzystam i mi to pomoże.

  • 0

    37. ~  2013-08-07 16:20:22  host: s17-04-07.opera-mini.net

    wolę pakiet w Orange 6GB. Prędkosci po modernizacji zwiększone srednio 2 razy czyli okolo 10 megabitow. Jak dla mnie wystarczy

  • 0

    38.  2013-08-07 16:33:01

    Ciekawe czy promo działa też na starterach Klucza.

  • -1

    39. ~Nokia  2013-08-07 16:59:40  host: ip-37-209-152-39.free.aero2.net.pl

    50 MB? To brazzersa w HD sobie nie obejrze..

  • -1

    40. ~aero  2013-08-07 17:17:03  host: ip-37-209-152-39.free.aero2.net.pl

    I tak BDI rządzi hehe ;D

  • 0

    41. ~adik  2013-08-07 18:14:31  host: 89-70-223-144.dynamic.chello.pl

    Z takim limitem to nic poza przeglądaniem neta nie zdziałamy,youtube i tym podobne odpada na starcie,nie rozumie tego czemu na testach robią takie limity.

  • 2

    42. ~Piotrek  2013-08-07 19:43:17  host: 188.147.224.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Q jakość Orange i tak mnie zawsze rozwala - co mi z 10 Mbit/s jak mi się "zamrozi" po 2 minutach ściągania??i ta kompresja koszmar - może do telefoniku się nadaje do kompa nie T-Mobile ani Plus nie mają takich problemów PLAY działa wolniej ale też stabilnie - Warszawa 10 piętro w bloku :-) a co do pakietu - szału nie ma ale i tak sporo ludzi skorzysta

  • 1

    43. ~toms  2013-08-07 20:13:28  host: v12-03.opera-mini.net

    42- a w Łebie Plus się w ciągu dnia zatyka, Orange działa przyzwoicie. Era jest najlepsza a Play podobnie jak Orange. W nocy mniej więcej jednakowo. Tak więc wszystko zależy od miejsca i obciążenia poszczególnych sieci. Nie ma co generalizować.

  • 0

    44. ~  2013-08-07 23:25:32  host: public-gprs664881.centertel.pl

    30*50=1500 MB. Półtora giga za darmo? Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Nie wierzę w to i nie zamierzam próbować póki z końcem października nie przepadną mi orangowe pakiety 6 GB...

  • 0

    45. ~  2013-08-07 23:26:37  host: public-gprs664881.centertel.pl

    Swoją drogą przypominam pajacom wychwalającym pod niebiosa pakiet 6 GB od Orangutana, że takie promocje u nich to raz na rok się zdarzają. Poza tym to kilkudniowe promocyjki, które nic nie wnoszą. Ale korzystać, korzystać, jak najbardziej korzystać! Dają za darmo to brać!

  • 0

    46. ~Punk  2013-08-07 23:34:06  host: apn-77-113-66-104.dynamic.gprs.plus.pl

    W tej chwili jadę u siebie na mobilnym Plus`ie i mam ok 2 MB/s więc jak na UMTS to nieźle. Jutro sprawdzę Orange i jego zmodernizowany NetWorks ile wyciąga.

  • 1

    47.  2013-08-07 23:36:46

    45, chyba różnie definiujemy słowa "kilkudniowe" i "promocyjka", bo ja nie użyłbym żadnego z tych terminów do określenia promocji pakiet 6 GB w Orange.

  • 1

    48. ~  2013-08-07 23:40:54  host: v58-04.opera-mini.net

    47 on sam wykupił ten pakiet, i pitoli z nudów :-D

  • 0

    49. ~...  2013-08-08 00:23:10  host: V32-04.opera-mini.net

    DOMAIN NAME: freesurf.pl registrant type: individual ... created: 2010.02.10 11:26:39 last modified: 2013.01.23 13:05:46 renewal date: 2014.02.10 11:26:39 Ech, czasami nóż w kieszeni się otwiera, gdy widzi się, jacy imbecyle pracują w wielkich korpo. Żaden nie zadał obie trudu zobaczyć, co jest pod podaną domeną, tylko nazwał sobie usługę, bo bu się wydawało, że to takie fajne i oryginalne. Na miejscu abonenta freesurf.pl pozwałbym operatora na grubą kasę za czerpanie korzyści materialnych!

  • 0

    50. ~  2013-08-08 09:54:07  host: public-gprs24316.centertel.pl

    @47, poza 6 GB za 6 zł Orange od roku nie oferował nic dobrego (rok temu były darmowe 2 GB, pamiętasz?) i przez ten rok tylko śmiałem się z jego krótkich promocji, czytając telepolis.

  • 0

    51. ~bobek  2013-08-08 16:42:18  host: xy242.internetdsl.tpnet.pl

    jeśli dobrze liczę to 50MB *30 dni mamy ok. 1,5 GB Internetu za darmo. myślę że opcja jest bardzo godna uwagi.

  • 0

    52. ~Plus user  2013-08-08 21:47:22  host: public91431.xdsl.centertel.pl

    Plus niech coś zrobi z zasięgiem w Małopolsce. Mieszkam w Wolbromiu, plus jako JEDYNA sieć nie ma zwykłego zasięgu w centrum miasta np. w sklepach na rynku. Tmobile, Orange czy Play mają tu zasięg 3G a ten "WIELKI LIDER LTE" nie może sobie poradzic z technologią 2G. to jest po prostu żałosne....

  • 0

    54. ~nick  2014-04-11 20:14:55  host: user-5-173-137-52.play-internet.pl

    Chcialabym darmowy starter

Dodaj swoją opinię