Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet w ramach testów od Tele2

Darmowy Internet w ramach testów od Tele2

WitekT 13 Marca 2007 09:29

0 0
Tele2 przygotowuje się do zaoferowaniu szerokopasmowego dostępu do Internetu klientom Telekomunikacji Polskiej dzięki bitstream access. Z tego powodu rozpoczyna darmowe, trzymiesięczne testy usługi, w których udział może wziąć każdy klient TP.

Aby wziąć udział w teście, potrzebna jest linia TP oraz wypełnienie stosownej ankiety.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Ktos  2007-03-13 09:42:09  host: 194.204.151.190

    hehehe ukryte umowy pod logo tpsa ? Ciekawe jak beda tym razem oszukiwac :)

  • 0

    2. ~ptok  2007-03-13 09:48:14  host: chello089079026230.chello.pl

    Od nich to ja nie chcę nawet za darmo. Nie sztuka się do tego badziewia zapisać. Sztuką jest się wypisać.

  • 0

    3. ~ptok  2007-03-13 09:55:59  host: chello089079026230.chello.pl

    Nie doszukałem się nigdzie na stronie tele 2 regulaminu promocji.Moze źle szukam? Pewnie przyślą takowy do podpisania jako potwierdzenie odbioru listu poleconego. Stała praktyka tele2. Wyruchać klienta.

  • 0

    4.  2007-03-13 09:59:02

    Patrząc na komentarze pod newsamio Tele2 to jednak widać, jak szalenie trudno tej firmie będzie odzyskać dobre imię... ;)

  • 0

    5. ~maniek  2007-03-13 10:19:54  host: cpm220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIC od nie chcę-nawet za darmo...

  • 0

    6. ~maniek  2007-03-13 10:23:04  host: cpm220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic od nich nie chcę nawet za darmo po tym jak nabijali ludzi w butelke watpie by ktos podpisal z nimi umowe

  • 0

    7. ~Mario  2007-03-13 10:23:32  host: 213.77.16.194

    Witku - ta "firma" miała kiedyś dobre imię ???

  • 0

    8. ~Longman  2007-03-13 10:23:33  host: eto236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @WitekT, ale wcale sie nie dziw. Przyznam, że zderzenie nieuczciwych praktyk akwizytorów z mętnymi tłumaczeniami pana Lerignona to cos co potrafi wstrząsnąć każdym. W pewnym sensie nawet było mi żal obserwować tych zabiedzonych studentów próbujących wcisnąć mi abonament "bo my jesteśmy z telekomunikacji". Widziałem po minie, że nie czuli się z tym komfortowo. Notabene nie wiem czy w Tele2 nie ma jakiegokolwiek planowania, bo w ciągu jednego weekendu potrafiło przyjść trzech akwizytorów (Strzeszyn Grecki w Poznaniu), co ostręczyłoby każdego. Ja tam jestem pamiętliwa bestia i dlatego Tele2 i Netia będą musiały się sporo napocić, aby przekonać mnie do swoich ofert.

  • 0

    9.  2007-03-13 10:32:05

    Ja się nie dziwię. Tak tylko skomentowałem. :)

  • 0

    10. ~cipher  2007-03-13 10:53:50  host: 80.48.104.45

    I jeszcze to: "[...] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Tele2 [...] w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia testów oraz w zakresie niezbędnym do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów i zadań Tele2. [...]" Ciekawe, jakie to prawnie usprawiedliwone cele może wymyślić sobie Tele2?

  • 0

    11.  2007-03-13 11:13:57

    Podstepem podpisane umowy na preselekcje to jedno, ale znam juz takie same przypadki przejsc do nich w ramach WLR a z tego to tak jak juz tu pisaliscie nie tak latwo sie wycofac... bandycka firma...

  • 0

    12. ~Max  2007-03-13 11:22:08  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Dziwnie to wyglada. Kto moze byc tym testerem??? Wszyscy w calym kraju??? Czy chodzi o to, zeby jak najwiecej ludzi sie zarejestrowalo i za darmo powolilo Tele2 zrobic sobie baze potencjalnych klientow. Zaloze sie, ze bedzie tam zapis, ze po zakonczeniu testow, nawet jezeli nie podpisza testerzy umow, to Tele2 zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych osobowych bylych testerow!!! Tym chyba powinien zajac sie GIODO, bo smierdzi to troche. Podobnie zrobilo P4 ze swoimi testerami. Widze, ze moda na testy nastala i to jest podejrzane!!! Czy to tylko proba poprawy marki, czy prosty sposob na zdobycie nowych klientow i ich danych. Badz ostrozni... Pozdro

  • 0

    13.  2007-03-13 13:22:10

    to jest ciekawa strategia. nalapac ludzi na darmowe testy i tym samym zwinac potencjalnych klientow konkurencji. A jak oferta bedize podobna do tej co ma konkurencja to pewnie sporo osob zostanie po testach.

  • 0

    14. ~  2007-03-14 01:33:44  host: emd128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nigdy Tele2-telepsa Telekomuna jest o 1000% lepsza i solidniejsza niż te pasożyty

  • 0

    15. ~dred675  2007-08-13 13:03:45  host: d90-129-72-31.cust.tele2.pl

    byłem testerem w tele 2 po 3 miesiącach grzecznie i bez żadnych problemów rozstałem sie z tą firmą

Dodaj swoją opinię