Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet w Mova

Darmowy Internet w Mova

WitekT 22 Sierpnia 2011 13:48

0 0

Od sierpnia użytkownicy Mova mogą już korzystać darmowego Internetu w zamian za oglądanie reklam. Usługa skierowana jest przede wszystkim do użytkowników serwisów informacyjnych i społecznościowych.

Takiej formy dostępu do Internetu z telefonu, nawet przy zerowym stanie konta, nie oferuje żaden inny operator na świecie - mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający CP Telecom, właściciela telefonii Mova i FreeM.




Dostęp do Facebooka, Naszej Klasy oraz wszystkich innych serwisów odbywa się teraz zupełnie za darmo, bez konieczności aktywowania pakietów internetowych lub kupowania dodatkowych usług. Wystarczy zmienić ustawienia APN na freedata.pl. Przy pierwszym korzystaniu z usługi niezbędna jest akceptacja warunków korzystania z niej. Następnie abonent ogląda 2-4 ekranów z ofertami i korzysta z Internetu przez 30 minut lub do 500 kB transferu danych. Ponownie 2-4 ekranów z ofertami i znów korzysta z Internetu w telefonie.

CP Telecom potwierdza ciągły rozwój swoich usług i dopasowywanie ich do potrzeb swoich klientów. Nowa usługa daje możliwości dotarcia z ofertą do konkretnych klientów, gwarantując jednocześnie pełną interakcję. Precyzyjne adresowanie ofert przyniesie niewątpliwe korzyści zarówno reklamodawcom, jak i odbiorcom ofert - mówi Gniewek.

Źródło tekstu: Mova     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -1

    4. ~...  2011-08-22 14:08:44  host: 84-10-18-234.dynamic.chello.pl

    @1 30 min lub 500 kB W praktyce ogląda się głównie ekrany z reklamami. Jak dla mnie to zbyt upierdliwe.

  • 0

    6. ~bum  2011-08-22 14:32:52  host: 178.183.230.248.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    co tylko do w3? A p4 nie oferuje? Chyba że to co P4 oferuje nie można nazwać internetem.

  • 1

    7.  2011-08-22 14:46:19

    Informacja jest niepełna.Na darmowy internet jest limit 10 MB dziennie.Jest też internet bez limitu(też reklamy),wtedy trzeba wykupić pakiet za 2 zł,na 7 dni.

  • -1

    8. ~  2011-08-22 14:46:23  host: bnj57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Śśśśśśświetne. Wypiorę sobie mózg reklamami tylko po to, żeby zaraz zrobić mu płukankę na serwisach społecznościowych :D

  • -2

    9. ~  2011-08-22 14:47:44  host: 85-222-28-22.home.aster.pl

    500KB to za malo zeby cokolwiek normalnie obejrzec nawet na telefonie

  • 1

    10.  2011-08-22 14:56:12

    @9: nie, na telefonie nie jest to za mało. W zupełności wystarcza do sprawdzenia nawet kilku mobilnych stron informacyjnych.

  • 1

    11. ~pytanko  2011-08-22 15:00:05  host: okp210.internetdsl.tpnet.pl

    czy na androidzie będzie ściągać aktualizacje na tym necie (płatne 2 zł)?

  • 1

    12. ~ula  2011-08-22 15:07:07  host: 31.61.66.69

    lub do 500 kB no niezla oferta jak na darmowy

  • 1

    13. ~Radek  2011-08-22 15:12:16  host: ip-89.171.102.147.static.crowley.pl

    trzeba przyznać że rynek nabiera dynamiki, 2 miesiące temu była to oferta bardzo atrakcyjna, ale dziś jeśli w redbullu mam 32kbit/s za free ile chce albo co 500kB reklama, to ja wybieram redbulla, i szanuje tych co wybierają inną opcję, chociaż te 500kB do uruchomienia taxity wystarczy :)

  • 1

    14. ~Piotrek  2011-08-22 15:31:22  host: apn-95-40-142-47.dynamic.gprs.plus.pl

    A może aero2 - tam jest limit do 256 kb/s i nawet konta nie trzeba ładować - 55 kaucji i śmiga :-)

  • -1

    15.  2011-08-22 15:34:53

    @13.Czy wiesz,jaka to jest szybkość 32 kb/s?To jest tragedia,szybkość Atari 800 XE.

  • 1

    17. ~pat  2011-08-22 16:21:45  host: c22-242.blackberry.net

    @15 to jest szybkosc z ktora jeszcze 10 lat temu sie korzystalo z interrnetu :). Do stron mobilnych typu onet lajt itd i poczty to w sam raz.

  • 0

    18.  2011-08-22 16:46:20

    Za wolno? A jest obowiązek korzystać? Nie sądzę ;-) W Play jest 4G - tam możea mieć i szybko i tania albo i darmo - w smartfonie szczególnie są "ikony w zestawie - do YouTube, Facebooka itp. A jak są to można korzystać...

  • 0

    19.  2011-08-22 17:02:53

    To po co są te ikony? Od parady?

  • 1

    20.  2011-08-22 17:05:54

    16 - zapomniałeś dodać " i najwyższa jakość ".

  • 1

    21.  2011-08-22 17:06:21

    Żartowałem.

  • 1

    22.  2011-08-22 19:41:16

    toms - od parady to jest koszyczek na święconkę ;-) One są do klikania... No i klikają - przecież to nic nie kosztuje... ;-)

  • 0

    23.  2011-08-22 21:31:57

    A tak poważniej, to myślę, że to jedynie miły dodatek dla korzystających już z tej oferty. Nie sądzę, by ktoś specjalnie dla tego bonusa kupował nowy starter, a jeśli, to nie będzie ich zbyt wielu. Zbyt skromny bonus na dzisiejsze potrzeby. O wiele prostszą i bardziej konkretną ofertą, jest np. mBank 19gr, z darmowym co miesiąc, pakietem 50 MB. I nie trzeba oglądać reklam.

  • 0

    24. ~HD  2011-08-23 09:57:02  host: public-gprs284079.centertel.pl

    JA MAM POPA PAKIET INTERNET XXL 500 MB ZA 15 ZŁ MIES. I NA MIĘKKO MI STARCZA

  • 0

    25. ~mam również cielaka w lodówce  2011-08-23 19:37:44  host: user-109-243-209-150.play-internet.pl

    ja mam 15 GB za 49 zetów w plej:)

Dodaj swoją opinię