Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet w McDonald's - niestety nie polskim

Darmowy Internet w McDonald's - niestety nie polskim

WitekT 8 Października 2007 10:11

0 0
McDonald’s zostanie wkrótce największym dostawcą bezprzewodowego dostępu do Internetu w Wielkiej Brytanii - hotspoty będą dostępne za darmo w 1,2 tys. restauracji na Wyspach.

W Wielkiej Brytanii jest ponad 11 tys. hotspotów. Najwięksi operatorzy to The Cloud, BT oraz T-Mobile. Teraz ta liczba zwiększy się o 10% dzięki McDonald’s.

W polskich restauracjach McDonalds’a także dostępny jest bezprzewodowy Internet - niestety płatny, a hotspoty należą do Ery.


Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-10-08 10:40:15

    Oj Witku, coś tu nie gra "Największymi operatorzy to"

  • 0

    3. ~jrz  2007-10-08 10:43:18  host: nat-163.ghnet.pl

    Heh mowiac o McDonalds restauracja szarga sie ta nazwe...

  • 0

    4. ~jrz  2007-10-08 10:44:07  host: nat-163.ghnet.pl

    Nazwe "restauracja" oczywiscie. BTW po grzyba komu w McD internet? No chyba ze ktos tam chodzi sobie posiedziec :P

  • 0

    5. ~YoNeN  2007-10-08 10:48:02  host: 80.51.48.190

    Po to by klientere zwabic na dluzej:P Swoja droga hamburgiery(jak i inne produkty) juz maja wliczona marze za internet a Angol i tak nie zauwaza roznicy doplacajac do infrastruktury:P

  • 0

    6.  2007-10-08 10:54:01

    Dociekliwy: poprawione, dzięki! :)

  • 0

    7. ~  2007-10-08 11:11:22  host: p05-13.opera-mini.net

    no pewnie ze nie u nas.... nas tylko doja z kasy i rzna w dupe....

  • 0

    8. ~Piciu  2007-10-08 12:10:00  host: c72-180.icpnet.pl

    u nas szarpneli sie ostatnio na LCD na scianach w Mc ;)

  • 0

    9.  2007-10-08 15:00:04

    te LCD to chyba jest reklama dziennika bo na dole jest ich pasek z wiadomosciami a na pytanie po co w McD internet? - do McD takich miejszych (nie w centrach handlowych) przyjerzdza sporo przedstawicieli handlowych na spotkania z rana, a w ciagu dnia przewija sie mase biznesmenow wiec widok kogos z laptopem w McD jest dosc powszechny

  • 0

    10.  2007-10-08 15:45:01

    ~jrz - dobrze się czujesz? Hotel to miejsce gdzie można przenocować (może to być hotel gdzieś w na prowincji i równie dobrze Hilton). Tak samo restauracja - to miejsce gdzie się je!! Bo co powiesz o "tych miejscach" na byle dworcu PKP? to co jest?cja '

  • 0

    11. ~jrz  2007-10-08 17:59:34  host: nat-163.ghnet.pl

    Rozroznij: restauracja, bar mleczny, stolowka, fastfood bar i jeszcze kilka innych kategorii. Tak samo masz hotel, motel, hostel, schronisko, noclegownie i kilka innych. Dla mnie restauracja to miejsce, gdzie mozna zjesc posilek SZTUCCAMI!, a nie zwykly fastfood jak McD. Dzwine, ze przed 1990 restauracja znaczyla jedno, a teraz budke z hot dogami, stolikiem i 2 krzeslami nazywaja restauracja...

  • 0

    12.  2007-10-08 17:59:44

    ceny w starbucksie w uk sa bardzo wysokie dobra wiadomosc

  • 0

    13.  2007-10-08 18:05:23

    ja tylko hasło reklamowe przypomnę: "McDonald's reatauracja inna niż wszystkie"- to chyba wyjasnia problem...

  • 0

    14. ~Gal  2007-10-08 19:33:58  host: 213-238-115-52.adsl.inetia.pl

    MC to restauracja? Bardzo interesujace.

  • 0

    15. ~Gal  2007-10-08 19:57:10  host: etm109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej a wiecie czy w posdlsce bencie tez takie coć że bendie intenrety za darmo??

  • 0

    16. ~Dzapa  2007-10-08 22:20:44  host: abdh82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gadacie ze Polska to dyskryminowana i wogole ale wystarczy przejechac sie autobusem nawet w centrum Warszawy i popatrzec na ludzi sory, ale ja sie wogole dziwie ze u nas jest internet

  • 0

    17. ~Kamil  2007-10-08 23:05:50  host: nat-be3.aster.pl

    Jak to zwykle w Polsce, niby w Europie ale czy napewno... Zmotoryzowanych może pocieszyć fakt że na stacjach bp, kawiarnie Wild Bean Cafe, można skorzystać z hot spotów. Maja nawet ogólnoposką infolinię odnośnie lokalizacji hot spotów na poszczególnych stacjach w Polsce (0126191200). Tak więc Polak potrafi, a Mc niech się schowa.

  • 0

    18. ~jrz  2007-10-08 23:19:08  host: nat-163.ghnet.pl

    BP to tez Angole :P

  • 0

    19. ~Gal  2007-10-09 09:29:28  host: 213-238-114-172.adsl.inetia.pl

    Wpis z 19:57 nie jest moj, komus sie pomylilo.

  • 0

    20.  2007-10-09 13:18:51

    Dodam tylko, ze byl okres, gdzie w McD przy dowolnym zamowieniu (sol ;D) rozdawali godzinne kupony do Era Hotspotow, oczywiscie dzialajace takze w obrebie Maka. 'Niestety' termin waznosci byl dosc bliski, bo i promocja byla mocno 'zakrojona', w zwiazku z czym Internet BYL darmowy, ale dosc krotko. Termin waznosci kart opiewal na bodajze koniec marca.

  • 0

    21. ~Sławke  2007-10-09 23:24:16  host: nat-be3.aster.pl

    Co z tego że Bp to też angole:) Przynajmniej pomysleli na bp ze Polacy też chcą korzystać z hot spotów, a nie jak ignoranci z Mc. :)

Dodaj swoją opinię