Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet w autobusach dalekobieżnych

Darmowy Internet w autobusach dalekobieżnych

LuiN 14 Grudnia 2010 14:03

0 0
W autobusach dalekobieżnych konińskiego PKS można bezpłatnie korzystać z Internetu. W oznakowanych specjalnie pojazdach zamontowano urządzenia, które emitują sygnał bezprzewodowy.

Internet ma umilić czas w podroży, szczególnie na liniach dalekobieżnych, w których często podróżują studenci. Korzystanie z Internetu jest bezpłatne.

W części pojazdów Internet jest już dostępny, w innych pojawi się do końca tego tygodnia. Internet ma być odbierany między innymi w autobusach kursujących do Katowic, Zgorzelca, Poznania, Bydgoszczy i Torunia.




Źródło tekstu: konin.lm.pl     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2010-12-14 14:00:54

    Pytanie zasadnicze brzmi, kto jest dostawcą internetu dla autobusu :)

  • 0

    2. ~leeway  2010-12-14 14:02:37  host: fb2.internetdsl.tpnet.pl

    Operator telefonii komórkowej z zawrotną prędkością GPRS, podzieloną na użytkowników autobusu :)

  • 0

    7. ~  2010-12-14 14:09:24  host: public-gprs76952.centertel.pl

    Być moze się czepjam ale co to za sygnał bezprzewodowy( wifi).

  • 0

    9. ~jerzy  2010-12-14 14:24:56  host: 77-236-8-43.home.aster.pl

    W Tel Awiwie autobusy miejskie mają szerokopasmowe WIFI - warto iść tą drogą :)

  • 0

    10.  2010-12-14 14:28:34

    warto iść ale najpierw siec operatora musi przestać mieć dziury w zasięgu, sa takie miejsca w Polsce że jak autobus tam wjedzie to nawet gprs nie pociągnie...

  • 0

    11. ~  2010-12-14 14:47:01  host: 89-72-155-33.dynamic.chello.pl

    no pewnie, bo lepiej ponarzekac i płacić do operatora za ten sam gprs...

  • 0

    12. ~  2010-12-14 14:54:29  host: z21-09.opera-mini.net

    przewaga w autobusach jest taka, że autobus może mieć dobrą antenę zewnętrzną do operatora

  • 0

    13. ~  2010-12-14 15:21:24  host: public81462.xdsl.centertel.pl

    Play Online :-D Antena na całym dachu jest, nadaje z mocą 30 KW :D

  • 0

    14. ~gorskimg  2010-12-14 16:08:10  host: dynamic-78-8-226-160.ssp.dialog.net.pl

    PKS Voyager z Lubania udostępnia bezpłatny internet w autobusach dalekobieżnych już od jakiegoś roku :)

  • 0

    15.  2010-12-14 19:35:32

    Zdaje się że małymi krokami zbliżamy się do cywilizacji. Ostatnio znajomy jechał autobusem na trasie Tallin - Ryga. Sieć była. To samo jest w Stanach. I wielu innych krajach. A ja się pytam czemu w pociągach IC nie ma dostępu do sieci???

  • 1

    16. ~User  2010-12-14 21:04:14  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Może nasze pociągi za szybko jeżdżą i sygnał za nimi nie dogania... ;D

  • 0

    17.  2010-12-14 23:33:33

    W pociągach Regio Express jest hotspot.

  • 0

    18.  2010-12-15 20:13:25

    Powolutku i do przodu. A przyszlosc to staly dostep do sieci

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-147-244-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.