Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Internet na warszawskiej Starówce

Darmowy Internet na warszawskiej Starówce

WitekT 4 Sierpnia 2010 19:25

0 0
5. sierpnia rusza darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie warszawskiej Starówki. Operatorem sieci będzie stołeczny ratusz.

Z Internetu można będzie korzystać na obszarze Traktu Królewskiego, Starego Miasta oraz części Powiśla.

Bezpłatnym dostępem do Internetu od 3 lat mogą też cieszyć się mieszkańcy Bemowa, gdzie operatorem jest urząd dzielnicy. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Urząd Miasta Warszawy, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2010-08-04 19:58:12

    Mają refleks...

  • 0

    4. ~ttt  2010-08-04 20:26:56  host: dzm116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kampanię samorządową czas zacząć ;-).

  • 0

    5.  2010-08-04 20:36:57

    1@Po WiFi, tak idziesz i się podłączasz, tylko nie wiem czy przez ich stronę jakaś czy normalnie z punktu. Czy tak samo na Bemowie tego nie wiem.

  • 0

    6.  2010-08-04 21:06:48

    We Wrocławiu zasięgiem objęte są największe parki oraz Rynek i okolice Hali Stulecia. Od kilku już lat.

  • -1

    7.  2010-08-04 21:15:10

    Być może będę jutro korzystał :-) Całkiem fajna niespodzianka.

  • 0

    8. ~ccc  2010-08-04 21:16:20  host: emf209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 1. a wifi to łącze radiowe nie jest przypadkiem?

  • 2

    9. ~czytelnik  2010-08-04 21:24:54  host: pc-77-46-30-98.euro-net.pl

    do 7: jak tam niespodzianka. Wyjdź z laptopem gdziekolwiek w mieście przy blokach czy innych budowlach odpal wyszukiwanie sieci Wi-Fi a na pewno co najmniej jedna z nich będzie niezabezpieczona (przez nieświadomego "administratora" o ile w ogóle można tak tą osobę nazwać) Dopóki sprzedawcy nie będą informować o tym klientów będzie mnóstwo takich przypadków...

  • 1

    10. ~janek z janek  2010-08-04 21:40:45  host: admt165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    >> do 9 ja mam tez niezabezpieczoną sieć i robię to świadomie aby ktoś mógł skorzystać.

  • 1

    11.  2010-08-04 21:57:38

    Jako ciekawostkę podam fajną stronę: atlas-wifi.pl/ Czasami fajnie, jak ktoś nie zabezpiecza sieci. Albo ustawia WEP;)

  • 1

    12. ~as  2010-08-04 22:40:33  host: 87-205-150-216.adsl.inetia.pl

    Informacje o sieci Bemowo: www.bemowonet.pl /portal.php

  • 0

    13. ~Normalny  2010-08-04 22:53:10  host: dok195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIE MA Internetu ŹLE, JEST Internet też NIEDOBRZE. Ciezko Wam dogodzić!!!

  • 0

    14. ~beznick  2010-08-05 00:06:42  host: 86-36-n1.aster.pl

    Jaki darmowy, przecież to z naszej kasy..

  • 0

    15.  2010-08-05 00:08:12

    Ciekawe czy taki darmowy internet jest zabezpieczony loginem i hasłem. Bo pamiętam newsa co gdzieś w Europie użytkownik za brak dostał grzywnę na sprawie sądowej.

  • 0

    17. ~  2010-08-05 00:41:45  host: t01-09.opera-mini.net

    Po co czekać na darmowy? Można wkraść się do sąsiedniej sieci "legalnie" i mieć stabilną prędkość i nie zablokowane strony +18 xxx

  • 0

    20. ~  2010-08-05 01:01:54  host: t01-09.opera-mini.net

    Za darmo to nawet w jap.ę nie dostaniesz w tych czasach.

  • 0

    21. ~J  2010-08-05 08:41:21  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Odkrycie stulecia? Wrocław ma to w standardzie od paru dobrych lat. Nie tylko w rynku, ale też w wielu innych miejscach tzw. spotkań publicznych, nie mówiąc już o polibudzie i okolicach.

  • 0

    22. ~adam  2010-08-05 11:20:06  host: 77-253-111-58.adsl.inetia.pl

    eee czyli generalnie bulwersuje was to, że warszawa uruchomiła ten internet O_o albo to że o tym się tu pisze? Polacy dziwne ludy...

  • 0

    23. ~  2010-08-05 16:51:37  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Zasięg, prędkości, zasady logowania są tutaj: http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/pliki/pdf/23136surfuj%20 w%20centrum%20miasta.pdf

  • 0

    24. ~  2010-08-05 16:53:24  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/pliki/pdf/23136surfuj w centrum miasta.pdf

  • 0

    25. ~mad  2010-08-05 21:24:13  host: host-89-230-66-255.rzeszow.mm.pl

    to w wawce nie było??? w rzeszowie wifi jest już za darmo od chyba 4 lat. Teraz robią Wi Maxa - i to będzie coś, zasięg na terenie całego miasta nawet w piwnicy. Ale nie ma się co cieszyć bo wszystko co za darmo to zapchane na maxa!!!

Dodaj swoją opinię