Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy Facebook w Orange Smart na kartę

Darmowy Facebook w Orange Smart na kartę

orson_dzi 5 Sierpnia 2014 13:30

1 4

Od 4 sierpnia użytkownicy taryfy Orange Smart mogą za darmo korzystać z Facebooka w ramach usługi Orange World.






Orange World jest usługą, która pozwala na nieograniczone korzystanie z portalu m.orange.pl, a także portali społecznościowych, takich jak Facebook, NK, fotka.pl i GoldenLine, mobilnej wersji serwisu Wirtualna Polska wraz z dostępem do skrzynki pocztowej, Wikipedii oraz usług, takich jak Gdzie jest dziecko?, Co gdzie którędy? i Gdzie jesteście? Korzystanie z usług i portali jest darmowe, ale tylko w momencie korzystania z mobilnej wersji serwisów. Warto o tym pamiętać, bo Orange World nie obejmuje systemowych aplikacji typu Facebook fabrycznie zainstalowanych w telefonach.

Od 4 sierpnia w taryfie Orange Smart na kartę usługa Orange World jest bezpłatna (koszt w innych taryfach, to 10 zł miesięcznie). Usługę można aktywować SMS-em o treści OW wysłanym pod numer 351.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: facebook | nk | orange | smart na kartę | wikipedia

w sumie: 17
  • -2

    1.  2014-08-05 13:36:10

    Facebook jest na tyle transferożerny że można to uznać za przełom w naszych ofertach na kartę.

  • 0

    2. ~  2014-08-05 13:36:55  host: user-94-254-204-227.play-internet.pl

    Czy skrot OW w aktywcji ualugi odnosi sie do slowa Orange World? Bo jesli tak to bardzo sprytnie :)

  • 0

    3.  2014-08-05 13:43:13

    Przecież taka usługa jest od zeszłego roku - http://tlp.is/cw

  • 0

    4.  2014-08-05 13:46:43

    Ja usunąłem FB. Facebook staje się już niemodny a tu taka nowość :D
    Potwierdzają to opublikowane jesienią dane banku Piper Jaffray, z których wynika, że dla 23 proc. z nich Facebook jest najważniejszą siecią społecznościową. Rok wcześniej odpowiedziało tak 42 proc. przepytanych nastolatków.

  • 0

    5.  2014-08-05 13:51:30

    @3 Była cicha przerwa przez kawałek czasu, ale w BOK nie było dokładnych dat.

  • 0

    6. ~Nik  2014-08-05 13:52:47  host: 58.26.17.196

    @ 4 może w środowisku wyższych urzędników, kierowników z wykształceniem średnim FB stał się niemodny. Normalni ludzie używają dalej.

  • 1

    7. ~  2014-08-05 14:03:38  host: public-gprs515237.centertel.pl

    Idiotyczne.

  • 0

    8. ~Przemix  2014-08-05 14:07:00  host: public-gprs315140.centertel.pl

    Tak jak w playu, za obrazki na facebuku już liczą transfer, bo nie pochodzą z fb.com?

  • 0

    9.  2014-08-05 14:20:13

    ~Nik - popatrz, ja nigdy nie używałem i nie ciągnie mnie. Nie czuję się też wykluczony. Moja żona wróciła do Facebooka, ale tylko żeby mieć bieżące informacje co się z dziećmi dzieje odkąd są poza domem ;-) Łatwiej śledzić ;-)

  • 0

    10.  2014-08-05 14:23:29

    @6
    Nie ironizuj, nie moja wina ze w ustawieniach jest tak mało opcji.

  • 0

    11. ~Alex  2014-08-05 14:25:31  host: public-gprs514656.centertel.pl

    wlo wychowany za czasów głębokiej komuny pewnie w ogóle nie wyobraża sobie świata bez permanentnej inwigilacji ;)

  • 0

    12. ~  2014-08-05 14:26:03  host: user-164-127-235-189.play-internet.pl

    @4,6: Dużo młodych przenosi się na Ask.fm

  • 1

    13. ~  2014-08-05 14:26:10  host: public-gprs517373.centertel.pl

    Lepiej by dali darmowe Telepolis.

  • 0

    14.  2014-08-05 14:29:37

    ~Alex - to miał być żart, sarkazm, kpina? Bo nie bardzo rozumiem - ja żartowałem - jeśli ktoś zamieszcza aktualne zdjęcie z imprezy na powszechnie dostępnym serwisie, to naprawdę... Inwigilacja jak sto sk[...]ów ;-) Ogarnij się ;-)

  • 0

    20. ~ZZZ  2014-08-05 17:00:06  host: host-89-230-68-12.rzeszow.mm.pl

    wow szczena mi opadła, teraz moje życie sie zmieni

  • 0

    21. ~Calm7  2014-08-05 19:41:40  host: n05-02-07.opera-mini.net

    Jak już, kurde, tę chałę promujecie, to we wszystkich taryfach, a nie tylko w jednej.

  • 0

    22. ~***  2015-08-15 12:01:47  host: public-gprs517130.centertel.pl

    Przeciez to nie dziala .

Dodaj swoją opinię