Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowy album z okazji urodzin Nokia Music Store

Darmowy album z okazji urodzin Nokia Music Store

LuiN 17 Czerwca 2010 10:16

0 0
Na pierwsze urodziny Nokia Music Store, Nokia i EMI Music Poland przygotowały niespodziankę. Każdy użytkownik sklepu Nokia Music Store może pobrać album Davida Guetty z jego największymi hitami za darmo.

David Guetta to ceniony na całym świecie wykonawca, producent i autor remiksów. Na płycie One Love Guetta serwuje porywającą do tańca, elektryzującą mieszankę hip hopu, soulu i electro.

Wszyscy fani artysty mogą też wziąć udział w konkursie i wygrać spotkanie z Davidem Guettą na Ibizie. Szczegóły konkursu znaleźć można na tej stronie.


Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 1

    17.  2010-06-17 12:56:19

    13 "Vive Ci zablokowali czy co" o tak bo nic innego nie istnieje jak Viva, bo to wyznacznik muzyki, trendu, itp. Nie wszyscy lubią to co większkość.

  • -2

    18. ~  2010-06-17 12:57:08  host: 212.160.172.70

    @ewqa ewqa rozbawiłas mnie dzieki

  • 3

    19.  2010-06-17 12:59:52

    Nie mam Vivy ani MTV, gdzie ja żyję?:>

  • 1

    20.  2010-06-17 13:05:22

    @13 mój Boże co za koleś... ile ty masz lat 12? i jesteś stałym graczem w 'słoneczko'? Nie wszyscy słuchają durnej lady gaga i śledzą co się dzieje w tym niedorobionym 'światku' pseudomuzyki. rzeczywiśćie jesteśmy narodem muzycznych debili... @14 bo rasistą jestem jak i antysemitą. i dobrze mi z tym. poza tym ten cały akon czy jak mu tam sam kreuje sie i zapewne nazywa czarnuchem (nigga) bo tak jest trendy, za to inny afroamerykanin John Lee Hooker np robił juz fajniejszą muze i nie musiał i nie musi być nyggga żeby być sławnym, ale trzeba mieć trochę rozumu i chyba lat żeby to zrozumieć, ewentualnie do tego dojrzeć. Pozdrawiam...

  • 0

    21.  2010-06-17 13:08:37

    @Krisu bo ogólnie chodzi mi o to, że umieszczanie darmowej płyty jest świetnym pomysłem, tylko moim zdaniem powinna być to płyta wyższych lotów, spełniło by to od razu funkcję edukacji muzycznej...

  • 1

    22.  2010-06-17 13:12:24

    @ewqaewqa nie myślisz... marketingowo ;) płyta Chopina mimo iż jest jego rok nie zrobiła by takiej furrory bo ile osób powiedzmy w wkiedy 25+ używa tego wynalazku nokia coś tam coś tam? a tak dali płytkę DG i masa małolatów będzie z tego zadowolona i zacznie może trochę używać tego ustrojstwa, czyli nabijać kasę... :)

  • 1

    23.  2010-06-17 13:13:28

    w wieku 25+ miało byc sorry....

  • 0

    24.  2010-06-17 13:43:08

    Krisu no nie myślę marketingowo:) Myślę raczej o tym, że edukacja muzyczna w bnaszym kraju leży a takie akcje tylko ją pogarszają. Nie mówię tutaj o Szopenie, wiadomo, że to się nie sprawdzi, ale jakimś nowym, nie tak przereklamowanym i dobrym wykonawcy

  • -1

    25. ~  2010-06-17 13:44:53  host: 212.160.172.70

    to sie nazywa prowokacja. dajecie czadu jakby swiat od tego zalezal. jeden komentarz i od razu widac jacy jestescie naiwni. ha ha ha! po za tym kazdy ma prawo myslec co chce a was wystarczylo umiejetnie wkurzyc i wyszlo szydlo z worka ha ha ha!!!!!!! POZDRAWIAM

  • 0

    26.  2010-06-17 13:46:30

    przecież napisałem już że jesteśmy narodem debili muzycznych. normalnie doda nie miała by racji bytu, a trzepie chyba najlepszą kasę ze wszystkich 'artystów' jak i pewnie artystów. ciekawe co by się stało gdydy za darmochę dali album np Kroke ;)

  • 0

    27.  2010-06-17 13:47:52

    @25albo wnosisz coś do dyskuji lub masz coś do powiedzenia odnośnie newsa albo nie pisz nic :)

  • -1

    28. ~  2010-06-17 13:53:31  host: 212.160.172.70

    JASNE MAM TAKIE SAMO PRAWO PISAC JAK TY WIEC JAK MASZ TAKI KOMENTARZE RASISTOWSKI PISAC TP PISZ ALE NA PAPIERZE TOALETOWYM A POTEM GO UZYJ W ODPOWIEDNI SPOSOB OK? :)))))))))))

  • 0

    29.  2010-06-17 13:55:55

    w ostatnim rasizmu brak. eot.

  • 1

    30.  2010-06-17 14:14:05

    Krisu Zlaicyzowane społeczeństwo, pseudolekcje muzyki itp. robią swoje. Wiadomo, różne gusta...

  • 0

    31. ~  2010-06-17 14:22:04  host: 77-255-141-67.adsl.inetia.pl

    a właśnie sobie ściągnąłem na nokii, jeden z najlepszych DJ

  • 1

    32. ~  2010-06-17 14:25:13  host: 77-255-141-67.adsl.inetia.pl

    i proszę go nie porównywać do dody, to zupełnie inna liga

  • 0

    33.  2010-06-17 14:29:01

    @32 nikt go do Lody nie porównuje. poza tym sam lubię serię Fuck me I'm famous' ;)

  • 0

    34.  2010-06-17 14:35:23

    @30 nie wiem czy to wina lekcji muzyki, za moich czasów rewelacji w podstawówce tez ine było a i słuchało się czegoś innego, chyba żaby moniki i kulfona :) na muzykę inną czas przyszedł trochę później, instrumentalna, folk, jazz, ale też goa, trance, pop, disco no i (ostatnio zalewani jesteśmy) chillout. wszystko w swoim czasie ale nie we wszystkich środowiskach. disco robaczki tego nie strawią ;)

  • 0

    35. ~  2010-06-17 15:28:37  host: t10-07.opera-mini.net

    studiuje dziennikarstwo muzyczne i przerabiamy gusta muzyczne,gatunki itp.,to mocno skomplikowane,ale w Polsce prawie nikt faktycznie nie dba o edukacje muzyczna

  • 0

    36. ~mp3  2010-06-18 12:11:42  host: chello084010102197.chello.pl

    Zapomnieliście napisać że normalnie w Nokia Music cena jednego utworu to 3,49 zł!!! To tylko KILKADZIESIĄT razy drożej niż np. w Muzodajnia.pl

Dodaj swoją opinię