Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Darmowizja" w Play

"Darmowizja" w Play

LuiN 10 Września 2008 18:45

0 0

13. i 14. września Play proponuje wszystkim swoim klientom weekend darmowych rozmów wideo.



Aby weekend był jeszcze bardziej multimedialny Play proponuje swoim abonentom korzystanie z usługi wideorozmowy bez ograniczeń ilościowych. Dodatkowo w Play można skorzystać z darmowych serwisów wideo.


Polecane serwisy to tvn24m pod numerem *7124 (informacje, sport, gospodarka, pogoda), Videoblog pod numerem *7125 (nagrywanie filmów i umieszczanie ich na YouTube) oraz Interaktywne video pod numerem *7244 (humor, erotyka, sport).


Zobacz: Regulamin promocji "Darmowizja" w Play.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67. ~rock90  2008-09-13 19:36:23  host: chm18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tym pytaniem zwróć się do Playa. Ta promocja to niedopracowany bubel. Jak widać niektórym nalicza, niektórym nie. Oczywiście operator do winy się nie przyzna. Maciek

  • 0

    68. ~skalarek  2008-09-13 21:16:27  host: nat10.siec.alfa.pl

    ojeju złożycie reklamację to jeszcze dostaniecie ekstra minuty beksy :)

  • 0

    69. ~skalarek  2008-09-13 21:17:20  host: nat10.siec.alfa.pl

    mi policzyło 1 zł za 7124 bo nie włączyłem videokonferencji ;) przy włączeniu wszystko działa bez zarzutów :)

  • 0

    70. ~rock90  2008-09-13 21:26:00  host: chm18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skalerek. Może lubisz jak Ci wciskają kit na każdym kroku-ja nie. Nadal nie kumasz o co mi chodzi? Z jakiej racji mam cicho siedzieć gdy Play mnie po prostu oszukuje!

  • 0

    71. ~TomekO  2008-09-13 22:24:18  host: 89.108.220.88

    ja za polaczenia video z tymi specjalnymi numerami nic nie zaplacilem a ogladalem ze 30 minut w sumie. Jak komus policzylo trzeba zlozyc reklamacje.

  • 0

    72.  2008-09-14 08:01:25

    fajna sprawa, u mnie wszystko działa ok,nic z konta nie zabrało,raz tylko z tvn24 zamiast połączyć się przez video połączyłem normalnie i zabrało z konta 1,22 ale tak to gadałem parę razy i przeglądałem video blogi i nic z konta nie ubyło, także promocja jak najbardziej ok

  • 0

    73. ~skalarek  2008-09-14 13:33:10  host: nat10.siec.alfa.pl

    @rock90 nikt ci kitu nie wciska, zlóż reklamacje to jeszcze w ramach przeprosin dostaniesz z 10 minut na rozmowy.

  • 0

    74.  2008-09-14 23:25:14

    Mi tam nic nie naliczyło a dzwoniłem do PLAYa w Warszawie, Gdańsku i Szczecinie razem przez wideorozmowę wykorzystałem 2,5godziny (NIC NIE POBRAŁO;-)). I jeszcze się łączyłem na wideo z tvn24, videoblogi i serwis PLAYa (tu wykorzystałem w sumie przez 2 dni aż 4 godziny).

  • 0

    75. ~Oli@  2008-09-15 12:30:00  host: 088156005131.ols.vectranet.pl

    Ci co marudza za im policzylo to na bank albo polaczyli sie z numerem premium przez polaczenie audio albo byli obslugiwani przez nadajniki plusa. basta.

  • 0

    76. ~kozak  2008-09-15 15:44:58  host: public-gprs86394.centertel.pl

    haha ja kozystam z 3g w plusie i nic mi nie pobralo:P ciekawe ale za drogo takie zeczy poinny byc za darmo. Ale takie promoce zachcecaja do korzystania:D Play ma najlepsza oferte na abonament. ale ta nowa oferta NOWY PLAY NA KARTE jest do niczego;/ bo niemaa bonusowych doladowan np. 50+20zł za 2 min odebrane 1 min do play i stacjonarne;/ stara oferta na karte jest naleprza ale jak ktos przejdzie na NOWY PLAY NA KARTE to niema mozliwosci powrotu;/////

  • 0

    77. ~darcio  2008-09-16 05:22:43  host: nat-mi3.aster.pl

    tak-tak jest najlepsza oferta prepaid

  • 0

    78. ~mirekb  2008-09-16 10:34:27  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @77 poranne niewyspanie??stara playkarta rządzi..tylko zasieg 3g jeszcze za maly. ciekawe ile to bedzie 75procent populacji w przeliczeniu na jednostke powierzchni

  • 0

    79. ~trio  2008-09-16 13:36:04  host: apn-77-112-0-34.gprs.plus.pl

    63 Ale ryczysz ;-), jak ci nie słusznie naliczyli to i zwrócą te środki z powrotem, takie rzeczy są wyłapywane.

  • 0

    80. ~index  2008-09-16 13:53:05  host: inet20908ng-3.eranet.pl

    Ja już mam z powrotem naliczone opłaty na koncie i to od wczoraj.

  • 0

    81. ~rock90  2008-09-16 18:07:06  host: chp158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @79 Oj, dzieciaku-czy ty nadal w Mikołaja wierzysz?;)

  • 0

    82. ~rock90  2008-09-16 18:10:11  host: chp158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poza tym po jaką cholerę zabierają się za taką "promocję" skoro nie są do niej przygotowani od strony technicznej?! Możliwe, że od 15 w sobotę wszystko już działało jak należy, bo jakiś pseudo-spec zauważył swój błąd w konfiguracji systemu billingowego. Przyznasz, że mało to profesjonalne. Maciek

  • 0

    83.  2008-09-16 21:41:29

    Na blogplay wszystko wyjasnione zostalo przez rzecznika

  • 0

    84. ~rock90  2008-09-17 23:11:50  host: cio9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mydlenie oczu. Pan Gruszka tłumaczy naliczanie zalogowaniem do 3G Plusa. Specjalnie ręcznie wybrałem korzystanie wyłącznie z 3G Play i także mi naliczyło. Jak widać problem tkwi gdzie indziej, ale po to jest rzecznik by bronić honoru firmy a, że niektórzy jego tłumaczeń nie łykną to inna sprawa. Najważniejsze, że operator się poczuł by zwrócić koszty.

  • 0

    85. ~-  2009-01-19 12:01:09  host: 77-254-115-24.adsl.inetia.pl

    sprawa jest banalnie prosta. Kto czytał regulamin te wie, że aby wideorozmowa była darmowa OBAJ rozmówcy muszą być w zasięgu nadajników Play

  • 0

    86. ~-  2009-01-19 12:02:30  host: 77-254-115-24.adsl.inetia.pl

    zatem nie rozumiem dlaczego Play wogóle zwracało pieniądze. Regulamin to regulamin

Dodaj swoją opinię