Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe wieczory i weekendy w NOM

Darmowe wieczory i weekendy w NOM

WitekT 5 Grudnia 2005 19:38

0 0

1. grudnia NOM wprowadził w ramach promocji 3 nowe plany taryfowe.

Promocyjne plany taryfowe przeznaczone są dla nowych i dotychczasowych abonentów, którzy podpiszą do końca stycznia aneks, przyjmując jako podstawę rozliczeń jeden z promocyjnych planów taryfowych: NOM dla DOMU, NOM dla BIZNESU bądź NOM Twoje Wieczory i Weekendy.

W przypadku skorzystania z promocji, zniesieniu ulegają wszystkie opusty, rabaty wcześniej przyznane abonentowi NOM oraz usługi dodatkowe: Tanie Rozmowy, Tanie Numery, Tanie Rozmowy Korporacyjne, Tanie Rozmowy – Pakiet za grosik, Taryfa Malejąca oraz Wspólny Opust.
Wszystkie z naliczaniem sekundowym od 1. sekundy połączenia, bez opłat za inicjację połączeń oraz innych ukrytych opłat.

NOM jest drugim alternatywnym operatorem (po Tele2), który wprowadził dla klientów indywidualnych taryfę pozwalającą na darmowe rozmowy codziennie po 18 i w weekendy. Jego cena to 36,60 zł brutto.

Więcej szczegółów w dziale Taryfy.

Źródło tekstu: NOM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-12-07 20:14:26

    Polecam tę usługę NOM jeśli ktoś chce lub musi wykonywać po 18-tej w dni robocze i cały dzień w dni wolne bezpłatne połączenia lokalne i międzymiastowe na telefony stacjonarne.

  • 0

    2. ~MaarB  2005-12-29 19:15:10  host: gniazdo2.exatel.pl

    Tym bardziej, że z wyliczeń wynika fakt zamierania ruchu od godz 20:00

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet