Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe Wi-Fi Plusa w Centrum Nauki Kopernik

Darmowe Wi-Fi Plusa w Centrum Nauki Kopernik

orson_dzi 17 Listopada 2017 11:33

3 4

plus cnk

Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców.




Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmową, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.

W budynku Centrum transmisja danych do routerów odbywa się poprzez światłowód Plusa, a na terenie Parku Odkrywców poprzez sieć LTE Plus. Wykonawcą i świadczącym usługę Internetu Wi-Fi jest firma Yoberi, która jest również dostawcą i producentem systemu wildfish 3.0 odpowiadającego za zarzadzanie i bezpieczeństwo sieci.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | wi-fi | centrum nauki kopernik

w sumie: 25
  • 0

    6. ~Nju abonament  2017-11-17 13:18:27  host: public-gprs397226.centertel.pl

    Jest do wyboru. Na 24 lub 36 miesięcy. Tak czy inaczej to pięknie doją mało rozeznanego abonenta. 49 to ja nawet nie płacę za 2 simy

  • 0

    7. ~pabloki  2017-11-17 13:36:45  host: apn-95-40-113-43.dynamic.gprs.plus.pl

    a potem ludzie być może kupią internet plusa i będa mili takie LTE http://tlp.is/fi3

  • 0

    8.  2017-11-17 13:40:18

    Co z tego że plus uruchomił gdzieś jakąś protezę wifi jak od "rządów" Solorza ta sieć stoi w miejscu, inwestycje i rozbudowa sieci w tempie ślimaka. Jakieś wyspowe wybryki typu Białystok, wszędzie dalej stagnacja.

  • 0

    9. ~syska  2017-11-17 13:48:59  host: 92.60.132.22

    a oferty abonamentowe to już wogóle mają beznadziejne sami strzelają sobie w kolano ofertą Plusha

  • -1

    10. ~ktos nowy  2017-11-17 14:47:49  host: apn-31-1-63-149.dynamic.gprs.plus.pl

    sami nie sami za uwarz syska że oferty na kartę są tanie jak barszcz i teraz co musi się stać jeden operator musi podnieść cent za no limit z 25 zł na kartę do np 49.99 dlaczego bo jeśli będzie nowa stawka za no limit na kartę za 50zł to abonament można oferować od 25zł ale nie bezterminowy tylko terminowy zawarcie że plus cały czas oferuje przejście z karty na abo plusa bez tel 29zł myślę że jeśli podnieśli by oferty na kartę to juz od 30zł w abo można by mieć ofertę ze smar fonem ze średniej pułki a tak operatorzy przyzwyczaili do ofert no limit karciarzy od 19 zł bez umowy

  • 0

    11. ~syska  2017-11-17 15:23:06  host: 92.60.132.22

    ktos nowy: kolego może będzie to w każdej sieci komórkowej poza Plusem z dwóch powodów: pierwszy, że Plus ma smartdom, który jest już eliktem epoki i mając go nic ci żadnych rabatów czy więcej internetu nie dostaniesz nawet telefon masz w ofercie standardowej, po drugie, w ofercie na kartę nawet za 29zł masz wszystko bez limitu łącznie z mmsami i 6gb neta, a w tej samej cenie w abonamencie masz wszystko bez limitu poza mmsami i 8 lub 10 gb a teraz co najlepsze ta oferta nie jest dostępna dla każdego klienta w opcji bez telefonu a jak jesdt to jest na 36 miesięcy a oferty na kartę masz bez zobowiązań

  • 0

    12. ~ty  2017-11-17 15:33:09  host: apn-31-2-20-135.dynamic.gprs.plus.pl

    Sam mam kartę od plusa z tym ciągłym wciskaniem abo założyłem całościowe blokady na marketing. Dziś plus zaliczył wpadnę nie działają usługi glosowe wywala non stop ZAKOŃCZONO. Przy dobrym ustawieniu promocji na kartę no limit wychodzi za 20 zl. Jak zdrożeją usługi to w końcu zmienię sieć

  • -1

    13. ~Konrad  2017-11-17 16:47:08  host: 178235146033.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Nie ma lepszego sposobu do zachęcenia do usługi, niż po prostu dać człowiekowi ją przetestować. W praktyce i w boju. Widać, że Plus to rozumie.

  • 1

    14. ~r  2017-11-17 17:35:15  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Co rozumie, Konradzie? Chyba nic. Co można przetestować na darmowym wifi? Widać że nic nierozumiesz.

  • 1

    15. ~  2017-11-17 17:50:32  host: apn-31-0-41-23.dynamic.gprs.plus.pl

    Do 13 Konrad ma rację. Plus daje testować swoje LTE podczas okresu próbnego. Abonent jest wtedy dopieszczany, net działa szybko. Jednak gdy umowy nie można już zerwać bez konsekwencji, net nagle zwalnia, reklamacje są nieuznawane bo to przecież usługa mobilna. Pełno takich historii można poczytać na forach. Powodzenia w lekturze a nie dawaniu naciągnięciu się przez Plusa.

  • 0

    16. ~okily  2017-11-17 18:12:58  host: apn-95-40-76-132.dynamic.gprs.plus.pl

    15@w kazdej sieci na okresie probnym tak jest.I reguly nie ma.Predkosc jest,ale zawsze mozna innemu ograniczyc.Play na start daje lejek 1Mb/s w LTE.

  • 1

    17. ~Nju abonament  2017-11-17 19:10:08  host: public-gprs387807.centertel.pl

    @12 kombinujesz z promocjami żeby wyszło za 20 zł ? Gratuluję determinacji.

  • -1

    18. ~tyty  2017-11-17 19:27:57  host: public-gprs182346.centertel.pl

    @17, Nie trzeba kombinować wystarczy wybrać 5 doładowanie gratis, potem zgodnie z regulaminem tej promocji zasilić 4 x 5 zł , jak wiadomo plus dołoży 5 zł. I wychodzi w plush za 25 zł no limit na 30 dni. A że plus dołożył 5 zł to wszystko wychodzi za 20 zł na 30 dni.

  • 1

    19.  2017-11-17 19:51:17

    Dzieci czas start szukanie zasięgu zamiast oglądanie budowy Ziemi!

  • 1

    20.  2017-11-17 19:54:34

    18 - naprawdę w ten sposób kombinujesz? A nie lepiej w dniu promocji z bonusem - np. 50% zasilić 4 razy np. po 50 zł i mieć spokój na rok i trochę? I do tego zaoszczędzić jeszcze więcej?

  • -1

    21. ~tyty  2017-11-17 20:00:05  host: public-gprs182346.centertel.pl

    @ 20 nie każdy ma kase aby tak zasilic.

  • 1

    22. ~  2017-11-17 20:47:47  host: public-gprs148553.centertel.pl

    Do 16. Obrońca Plusa? Orange nie stosuje takich praktyk jak Plus. Plus w tym temacie jest liderem :))

  • 0

    23. ~Black  2017-11-17 22:23:16  host: 217.96.218.170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A u mnie nie ma podstawowego zasięgu GSM tylko sieci PLUS, nie potrafią nawet tego zrobić dobrze, brak słów............

  • 0

    24. ~Gienio  2017-11-17 22:24:19  host: 217.96.218.170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SIECI PLUS W TELEFONIE NIE WYNAJDUJE WCALE JAKO JEDYNEJ, FEEEEEE...........................

  • 1

    25. ~Jestem w szoku  2017-11-18 10:20:01  host: public-gprs180106.centertel.pl

    Nie wierzę że właściciel Plusa dał ludziom coś za darmo. Naprawdę jestem w szoku. Albo grypa i gorączka albo starość nie radość.

Dodaj swoją opinię