Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe wewnątrzsieciowe w Heyah

Darmowe wewnątrzsieciowe w Heyah

WitekT 2 Marca 2010 12:34

0 0

Od 2. marca Heyah wprowadza darmowe połączenia wewnątrzsieciowe w zamian za doładowanie kwotą co najmniej 30 zł.

Każdy użytkownik korzystający z taryfy Nowa Heyah może rozmawiać ze wszystkimi w Heyah za darmo. Aby skorzystać z nowej oferty należy wysłać darmowy kod aktywacyjny *100*22#, a po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji zgłoszenia doładować konto kwotą 30 zł lub wyższą. Uruchomienie bezpłatnych połączeń zostanie potwierdzone oddzielnym SMS-em. Wysłanie kodu i doładowanie konta musi nastąpić w tym samym miesiącu kalendarzowym.




Bezpłatne rozmowy w Heyah pozostają aktywne przez 30 kolejnych dni. Po tym czasie użytkownik, aby korzystać dalej z promocji, powinien powtórzyć całą procedurę aktywacyjną.

Niezależnie od nowej promocji, użytkownicy taryfy Nowa Heyah mogą nadal korzystać z oferty Darmowe Rozmowy z Wybraną osobą w Heyah, w ramach której po aktywacji klient otrzymuje tyle dni rozmów za darmo za ile złotych doładował konto. Maksymalny okres darmowych rozmów po jednym doładowaniu to 30 dni.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 788
  • 0

    771. ~  2010-03-12 19:08:34  host: f96-060.opera-mini.net

    Do Karlos20: ale masz problem. Mi to rybka jaka sieć. Gdyby nowa heyah miała też prócz tego co mają pakiety netu typu 100MB za 5zł, 500MB za 12-15zł, 1GB za 20zł i 30zł 2GB z naliczaniem co 1kB czy 1B to sam przejdę do nowej heyah. Bez pakietów netu nowa heyah nie jest dla mnie. Tobie taka heyah się podoba to używaj. Ale po co się klucic która sieć lepsza? Pracujesz w heyah i dla heyah czy coś?

  • 0

    772. ~  2010-03-12 19:22:24  host: apn-77-115-77-200.dynamic.gprs.plus.pl

    770 komentarzy a ogladalnosc newsa marna.

  • 1

    773. ~tak bywa  2010-03-12 19:33:01  host: dcf77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Się nam Karlos obraził. Najgorsze jest to, że chyba niewiele zrozumiał (#765 i #770) z dyskusji liczącej 770 postów. Plus za wytrwałość. Pzdr.

  • 1

    774.  2010-03-12 20:15:53

    Karlos20 jeśli będziesz czytał mojego posta, to odpowiedz mi tylko ile średnio minut wydzwaniasz do UE z Heyah?

  • 0

    775. ~fred DO karlosa  2010-03-14 12:27:18  host: metalurg.realestate.net.pl

    SORY; zle mnie zrozumiales gdzie taniej...

  • 0

    776.  2010-03-16 00:12:37

    @771: sądzę, że pakiety internetowe to może być kolejny ruch Heyah, bo jak na razie tylko tam od dłuższego czasu ni się nie zmieniło. A, że Heyah świętuje swoje 6-te urodziny to szansa na zmiany jest całkiem duża.

  • 0

    777. ~  2010-03-16 11:53:46  host: 81-219-86-32.adsl.inetia.pl

    semnom a co, mało było ostatnio zmian? darmowe rozmowy dali, obniżyli połączenia międzynarodowe... nie liczę na pakiety internetowe, ale kto wie, może mnie miło zaskoczą :) jak zwykle ;)

  • 0

    778.  2010-03-16 13:27:12

    Zmian było dużo i Heyah ciągle wprowadza coś nowego, ciągle rozszerza ofertę. Na razie nie ma pakietów, więc chyba bezpakietowość, czyli tanio w standardzie, jest podstawą marki. Pakiety internetowe przydałyby się w Tak Taku, gdzie jest tylko jeden- 5mb. I pakiety są tam na porządku dziennym, nawet w Hot wprowadzili pakiet sms/mms, taryfę do 3 wybranych itp.

  • 0

    779.  2010-03-16 16:24:04

    @777: Czytaj proszę dokładnie. Napisałam, że tylko w kwestiach internetowych nie było od jakiegoś czasu zmian. To, że są w w pozostałych usługach to wszyscy wiemy:)

  • 0

    780. ~są pakiety!  2010-03-17 00:42:16  host: ddw192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    778. Nie znacie oferty Heyah.

  • 0

    781.  2010-03-17 23:49:18

    A co powiesz o taryfie multipakiet Pablo_79? Tam też nie ma pakietów?

  • -1

    782.  2010-03-18 13:37:25

    W tej taryfie oczywiście są pakiety- głównie na tańsze połączenia wewnątrz sieci, czyli dają to, co w Nowej Heyah można mieć za darmo. W multipakiecie są też tańsze połączenia na numery stacjonarne i pakiet tańszych/darmowych smsów do wszystkich sieci- to jedyne oferty, których nie ma w Nowej Heyah.

  • -1

    783.  2010-03-18 23:37:44

    Jak widać opcji jest mnóstwo, trzeba tylko wybrać ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

  • 1

    784. ~  2010-03-19 02:03:20  host: dcw143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    783. Tylko, że część opcji pakietowych w Heyah się wyklucza w przeciwieństwie do PF.

  • 0

    785. ~fred  2010-03-20 17:53:57  host: metalurg.realestate.net.pl

    Karlos skonczyl pisac o tematu...

  • 0

    786.  2010-03-29 23:38:37

    To właśnie o czym mówisz Semnom mi się najbardziej podobało zawsze w Heyah. Są na tyle elastyczny, ze naprawdę każdy ze swoim profilem dzwonienia jest w stanie dopasować coś dla siebie bez problemowo.

  • 0

    787. ~  2010-03-30 21:34:21  host: 188.146.145.235.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Tak, dokładnie. W Heyah każdy znajdzie coś dla siebie!

  • 0

    788. ~znawca  2010-04-01 09:20:10  host: chaos.tpnet.pl

    @787. To ciekawe. Ja jakoś nie znalazłem ;(. Przy "zwykłych" doładowaniach stawki przedpotopowe: 29gr do wszystkich bez obniżek w sieci (SMS'y to dla dzieci ;] a jeden darmowy numer za doładowanie 1zł/dzień mnie nie urządza) lub zakręcone pakiety w większości płatne 5,90zł i stawka do wszystkich* wynosząca 68gr. Co prawda można skorzystać z podwojenia przynajmniej raz na pół roku, ale wtedy należy wydać 25/miesięcznie (jednorazowo nawet 175zł) a to już prawie abonament. Dodatkowo dla mnie przy niskich stawkach i powszechnym VoIP taka kwota jest trudna do "zagospodarowania" na usługi telefonii komórkowej. Szczególnie bez tanich pakietów na Internet.

  • 0

    789.  2010-06-29 16:39:41

    Podwójnym doładowaniem nie musisz przecież doładowywać zawsze na najwyższych nominałach. Nie zmusza do tego nikt. Jest wóczas oczywiście najbardziej opłacalne, ale nie jest to wydatek przymusowy.

  • 0

    790. ~BB  2011-02-10 15:08:24  host: cmpc-089-239-075-032.cnet.gawex.pl

    Nie wiem dlaczego, załaduję za 30,- i nie mogę skorzystać z darmowego pakietu - Taniej do wszystkich. Co więcej raz jest, drugi raz nie ma, każą płacić 5,90.Pisze naturalnie , o sieci Heyah.

Dodaj swoją opinię