Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe weekendy w Orange GO

Darmowe weekendy w Orange GO

WitekT 12 Czerwca 2006 14:28

0 0

Jeśli klient Orange GO od poniedziałku do piątku doładuje konto wysyłając SMS-em 14-cyfrowy kod doładowania na numer 100, w najbliższy weekend będzie mógł rozmawiać bezpłatnie ze wszystkimi klientami Orange. Pierwszy darmowy weekend już 17-18. czerwca.

Długość darmowych rozmów, które może wykorzystać klient Orange GO, zależy o kwoty doładowania konta. Jeśli zdecyduje się na doładowanie, za co najmniej 50 zł w najbliższy weekend może rozmawiać bezpłatnie przez 24 godziny z numerami Orange. Natomiast doładowanie za 25 zł daje 1 godzinę darmowych rozmów w sieci Orange. Promocja nie dotyczy zasileń konta za 5 zł.

Dodatkowo, jeśli klient jest użytkownikiem usługi 30 groszy za minutę w Orange i na stacjonarne, ma podwojony czas darmowych rozmów, przy doładowaniu konta:
50 zł i więcej – dostaje 48 godzin darmowych rozmów w Orange,
25 zł – dostaje 2 godziny darmowych rozmów w Orange.




Aby skorzystać z promocji wystarczy doładować konto wysyłając SMS-em 14-cyfrowy kod doładowania (np. ze zdrapki lub terminala płatniczego) na numer 100 (kosz 15 gr brutto). Kwota, na jaką klient doładował swoje konto, jest od razu do wykorzystania na dowolne usługi Orange.

Niewykorzystane w danym weekendzie darmowe minuty nie przechodzą na kolejny. Promocyjne doładowania nie sumują się. Oznacza to, że w przypadku, jeśli będzie ich kilka w danym tygodniu, zostanie uwzględnione jedno, najbardziej korzystne dla klienta.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~dt  2006-06-13 02:06:33  host: wap.plusgsm.pl

    @Karol wiem o promo w Sim+) Tez mam NP55 a do tego DRWIW przez rok z PWA. Roznica jest taka ze w abo dotuje sie telefon a majac karte o fajniejszy fon musisz postarac sie sam...

  • 0

    25. ~Adam  2006-06-13 02:08:41  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    ***kalachan wszystko fajnie tylko czemu wolisz płacić 80gr/min a nie 59gr/min ? Tego nie rozumiem :-/

  • 0

    26.  2006-06-13 09:02:57

    KALACHAN - jakbyś wybrał TT W Erze to ŻADEN pakiet by ci nie przepadł i jeszcze bezterminowy jest ,ale skoro ty wolisz płacić więcej ... :/

  • 0

    27. ~Turin  2006-06-13 11:55:45  host: user194-135.satfilm.net.pl

    zeby teraz wybierac Orange go:/ tylko duzo ilosc znajomwych w orange byla by dobra wymowka(wtedy i tak wolalbym popa:D)

  • 0

    28. ~harter  2006-06-13 14:02:09  host: dqq211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no w erze darmowe nie przepadają, masz wygode, i nie przepłacasz.

  • 0

    29. ~~mortyr40  2006-06-13 16:53:20  host: p10-02.opera-mini.net

    Porażka jak wszystko w chorej Judei.Popaprańcy.Czego się nie dotkną to sp...

  • 0

    30. ~krissj  2006-06-13 17:18:58  host: host-81-190-156-245.olsztyn.mm.pl

    za 5 zł 3h w simplusie na 30dni wiec o czym tu MOWA?

  • 0

    31. ~  2006-06-13 17:33:31  host: host-81-190-156-245.olsztyn.mm.pl

    bez łaski 4 pełne weekendy za 5zł + w tygodniu od 16:00 !Simplus znowu NAJLEPSZY !

  • 0

    32.  2006-06-13 18:50:25

    Dlaczego i na jakiej podstawie porównujecie płatne usługi z gratisem, bonusem za który nic się nie płaci (właśnie dla tego, że jest gratisem ;)) Konto i tak musicie doładować a dodatkowo dostajecie gratisowe godziny do wygadania, czy to jest powód do narzekania?

  • 0

    33. ~  2006-06-13 19:12:16  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    Ja tam jestem w Popie od 5 lat i nie narzekam korzystam z pakietu za 1 grosz a erze moze i nie przepadają ale te pakiety nie są na kazdą siec tylko na ere a ja mam 1 osobe w erze heh pare w plusie a reszta orange

  • 0

    34.  2006-06-13 20:00:17

    na Erę heyah i stacjonarne :) a ja dzisiaj załadowałem megapakiecik i mam ponad 230 minut:)

  • 0

    35.  2006-06-13 20:00:47

    Wróć - 320 of course , czeski błąd:)

  • 0

    36. ~benek  2006-06-13 23:19:56  host: pc-212-191-78-233.p.lodz.pl

    I jak zwykle orange debesciaki ;)

  • 0

    37. ~szumar  2006-06-18 12:56:29  host: dii128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od ponad 5 lat jestem w POPie i jak na razie satysfakcjonuje mnie ta oferta. Korzystam z pakietów MASZ GADANE - 0,30 PLN do wszystkich w ORANGE oraz stacjonarne... W miesiącu wygaduje minimum 50 PLN, więc doładowując się za 50 PLN mam do wykorzystania 166 minut do ORANGE lub 62 minut do innych sieci. Szczerze jest mi tu bardzo dobrze :-) Dla wszystich niezadowolonych z oferty ORANGE jest światełko w tunelu - rynek szykuje się do kolejnej obniżki cen ofert pre-paid, więc będzie jeszcze lepiej...

  • 0

    38. ~aaaa  2006-07-12 14:37:42  host: actq194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez sensu jest te orange go,nawet nie ma juz smsów za 1 grosz,szczeze to jestescie do bani tak wam powiem;-)

  • 0

    39. ~fujiz  2006-10-25 23:48:22  host: lan.mcon.pl

    sadze ze heya ma pieniadze to dlaczego prepaid nagle stał sie abonamentowy ,, raz na miesiac musisz i h..j ;; ello

  • 0

    40. ~Teri  2007-05-12 11:06:49  host: abrl144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Pierwszy darmowy weekend już 17-18. czerwca." czy to znaczy, że wcześniej nie można korzytać z tej usługi. Właśnie wczoraj doładowałam sobie konto (50 zł). To mam te darmowe weekendy?

  • 0

    41. ~haha  2007-05-13 18:10:58  host: aayk147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty osle jasne ze niemasz.....uehehehehe ale dales sie nabrac baranie

  • 0

    42. ~grzanka  2007-09-02 18:44:30  host: dux186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej;)) spoko ale ja pamietam , ze kiedys bylo tak ze placilo sie 5 zloty i mialo sie darmowe weekendy przez miesiac.. mialam to i rzeczywiscie dzialalo to przez miesiac;) ale mam problem, poniewaz wszedzie tej promocji w necie i na orange.pl szukalam ale jest tylko ta, co jest opisana powyzej:(:(:( jesli ktos wie cos na ten teamt o czym ja pisze to zglaszac sie do mnie:D mail : grzana27@o2.pl z gory dziekuje:) pozdro

  • 0

    43. ~ola  2007-12-08 17:54:56  host: anj163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    duzo korzystam z telefonu a w tym orange to nawet nie moge ustawic esów po 1gr.jak ktos wie to prosze niech mi powie :malcudek@wp.pl

Dodaj swoją opinię