Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe weekendy w Orange

Darmowe weekendy w Orange

WitekT 7 Września 2006 10:59

0 0
Od 9. września użytkownicy POP, Twój Mix i Jednej Idei MIX mogą dzwonić za darmo w weekendy w sieci Orange, o ile w tygodniu poprzedzającym weekend doładowali konto kwotą co najmniej 50 zł.

W ciągu miesiąca kalendarzowego z promocji można skorzystać dwa razy – limitem jest jednak 1200 minut w ciągu weekendu. Dodatkowo, nie można mieć także włączonych usług obniżających koszt połączeń (np. lepszych numerów w POP).

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~m  2006-09-07 14:15:23  host: zagorzeb.smstv.pl

    Tytul swietny! promocja do bani :/ jakby nie moglo sie laczyc z lepszymi nr

  • 0

    18. ~Neo  2006-09-07 14:17:15  host: dqe52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do zetafonów, to pozdejmowaliby plakaty z tymi reklamami tej promocji, bo od dawna nie ma już w salonach tego co reklamują.

  • 0

    19. ~  2006-09-07 18:31:23  host: sm42.internetdsl.tpnet.pl

    3# - nie wiem czy 0,5 stanowi pop i twój mix + idea :/ jakbys chciał wiedziec to to wszystko stanowi ponad 50% całego Orange.

  • 0

    20. ~Rosa  2006-09-07 21:43:18  host: 75-goc-6.acn.waw.pl

    19# poczytaj najpierw kogo ma podobno dotyczyć promocja a potem dopiero poprawiaj #3

  • 0

    21. ~  2006-09-07 22:09:18  host: dum173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja może i dziwna, jednak 20 godzin do wygadania przez od piątku, przez sobotę i niedzielę, to o wiele lepiej niż 3 godziny w Syndromie Kurwy :P

  • 0

    22. ~geodeta  2006-09-07 23:33:02  host: agb100.internetdsl.tpnet.pl

    Nawet mnie nie rozśmieszaj! Chcesz mi powiedzieć, ze te 20 godzin rozmów do wykorzystania w przeciągu ~46 godzin weekendu (po 22 w niedziele juz sie paci normalnie o ile nie zaczęlo sie polączenia przed 22), przy założeniu oczywiście, ze nie korzysta sie z innych obnizek połączeń oraz przymusowym doładowaniu za 50 zł jest lepsze niz promoca w Simplusie? CZŁOWIEKU! Ty chyba nie wiesz co mówisz...

  • 0

    23. ~  2006-09-08 00:32:12  host: host130.219.146.194.generacja.pl

    Dziś w serwisie przy próbie zalogowania... Prace serwisowe

    Pracujemy nad poprawieniem jakości świadczonych dla Ciebie usług.

    W związku z powyższym serwis będzie chwilowo niedostępny, za co serdecznie przepraszamy.
    Maile które zostały do Ciebie wysłane podczas niedostępności systemu, będziesz mógł przeczytać po zakończeniu prac.

    Pozdrawiamy

    Zespół orange.pl

  • 0

    24. ~marnet  2006-09-08 00:33:46  host: host130.219.146.194.generacja.pl

    Miało być: Dziś w serwisie orange.pl przy próbie zalogowania...
    Prace serwisowe

    Pracujemy nad poprawieniem jakości świadczonych dla Ciebie usług.

    W związku z powyższym serwis będzie chwilowo niedostępny, za co serdecznie przepraszamy.
    Maile które zostały do Ciebie wysłane podczas niedostępności systemu, będziesz mógł przeczytać po zakończeniu prac.

    Pozdrawiamy

    Zespół orange.pl

  • 0

    25. ~glodek  2006-09-09 00:07:36  host: 11.168.wmc.com.pl

    WitekT: dlaczego napisales, ze usluga nie dziala w przypadku "usług obniżających koszt połączeń (np. lepszych numerów w POP"). Nie powinienes pisac np ale TYLKO Lepszych nr. Pakiety 30gr nie wykluczaja tej promocji.
    pozdrawiam

  • 0

    26. ~fildyz  2006-09-10 15:28:23  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    niestety od razu widac strategie tepsy w promocjach orange

  • 0

    27.  2006-09-12 00:32:34

    W Syndromie Kur*y :) mozna sobie kupic kilka starterow po 2 zl na allegro i dzieki usludze TELEPRZELEW dobic startowe 3zl dodatkowymi 3zl. Wtedy mamy 6zl i aktywujemy pakiecik. Wykorzystujemy a numerek do kosza. W ten sposob chyba juz z 10 kart aktywowalem, wykorzystalem i wyrzucilem. (przed wprowadzeniem Teleprzelewu doladowywalem 10zl, co dawalo mi w sumie 13zl. Czesc szla na pakiet rozmow, a czesc na Easy-SMS). Chocby dlatego promocja Sim+ jest o niebo lepsza. W dodatku mozna rozmawiac w kazdy dzien tygodnia. Polak potrafi, no nie :) hehehe Pozdrawiam.

  • 0

    28.  2006-09-12 16:10:55

    lepsze promocje ma konkurencja, co to za limity, 2 weekendy,zapłać za to i za tamto, plus co m-czny rachunek.

  • 0

    29.  2006-09-12 16:52:28

    A teraz slogan reklamowy: TePsa Najlepsza!!! :)

  • 0

    30.  2006-09-12 16:54:09

    i zastrzegam sobie prawo do w/w sloganu. Jesli TePsa chce go odkupic to zapraszam. 0700 997 997 :)

  • 0

    31. ~  2006-09-13 15:14:48  host: dqk117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego orange i tp to już jedno, rok temu nikt mi o tym nie mówił, może nie chce meć nc wspólnego z tym monopolistą!

  • 0

    32. ~CWANIAQ  2006-09-14 18:00:03  host: smok.rozgadana.pl

    Lipa, nie mogli by trzasnąć za 12zł 120min, lub za 6zł 60min, za darmo...? na miesiąc? :))

  • 0

    33. ~Miguel  2006-09-15 08:51:44  host: chello087206225007.chello.pl

    A dlaczego zapomniano o tych co doładowują konto kartą kredytową lub przelewem?
    Siedzę sobie teraz w domku i muszę wyjść z niego, aby kupić kartę zdrapkę. Chore te promocje. Chore!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    34. ~Luka  2006-09-26 09:48:30  host: a14.net142.okay.pl

    tej promocji nie ma wiec nawet nie doladowujcie konta w ten sposob ona jeszcze nie weszla ta promocja.

  • 0

    35. ~chrostky  2006-09-30 16:11:02  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    darmowe weekendy w orange GO są lepsze bo tam mozna doładowac konto nawet za 25 zł a nie koniecznie za 50.no i no i nie ma żadnych ograniczeń mozna doładować konto każdego tygodnia czyli jakieś 4 razy na miesiąć a nie 2 razy.

  • 0

    36. ~outletvkeza  2013-12-08 08:48:02  host: 111.74.238.215

    http://www.jonesphotolab.com/pp-new.htm - ?????? ??? ????? `c;H= ???????ugg

Dodaj swoją opinię