Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe, świąteczne rozmowy w Tlenofonie

Darmowe, świąteczne rozmowy w Tlenofonie

WitekT 19 Grudnia 2006 01:17

0 0
Tlenofon, w ramach świątecznej promocji, oferuje darmowe rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe - krajowe i zagraniczne. W zamian trzeba będzie posłuchać reklam.

Nielimitowane, darmowe połączenia będą oferowane w dniach 24-26. grudnia. Aby z nich skorzystać, należy poprzedzić wybrany numer specjalnym prefiksem 099. Co kilka minut dzwoniący usłyszą 12 sekundową reklamę.

Aby porozmawiać z najbliższymi nie będzie konieczne przelewanie pieniędzy, wystarczy zainstalować komunikator Tlen.pl lub podłączyć się do Tlenofonu bramką VoIP z protokołem SIP - mówi Jacek Świderski, członek zarządu o2.pl.


Źródło tekstu: IDG     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-12-19 01:56:51

    a w voipdiscount niezmiennie za darmo. a do tego darmowe smsy noworoczne :)

  • 0

    2.  2006-12-19 09:15:24

    minutowe czy dłuższe? na jakich zasadach?

  • 0

    3. ~Roni  2006-12-19 10:54:47  host: 193.39.71.21

    O prosze... moderatorzy dzialaja :) Odswiezylem stronke i zniknelo kilka komentarzy.

  • 0

    4.  2006-12-19 11:02:34

    Roni: usunąłem trzy komentarze - dwa z numerami telefonów (jakiś koleś chciał, żeby do niego zadzwonić - w ogóle nie napisał po co). ;) Trzeci komentarz stwierdzający, że ta osoba chce sobie chyba nabić Bonusa, bo numer w Erze. ;)

  • 0

    5. ~GregPepe  2006-12-19 11:11:31  host: 217.30.157.11

    Usługa juz działa wczoraj sprawdzałem, a bonus się nie nabija

  • 0

    6.  2006-12-19 11:56:46

    witam.jaka dokładnij usluga działa?szczególy proszę.pozdrawiam was.cześć .

  • 0

    7. ~Roni  2006-12-19 12:56:17  host: 193.39.71.21

    WitekT: wiem, czytalem je. Bylem tylko (pozytywnie) zaskoczony tempem Twojej reakcji :)

  • 0

    8.  2006-12-19 12:57:23

    Roni: ja czytam wszystko. Już mi się mózg od tego przegrzewa, ale się nie poddaję. ;)

  • 0

    9.  2006-12-19 13:44:06

    szkoda że SIP w tlenofonie działa jak działa tzn. za NATem jak nie masz układów z adminem to możesz sobie pomarzyć :(

  • 0

    10.  2006-12-19 15:03:27

    w Voipdiscount juz nie mozna za free dzwonic :/ 2 rozmowy dzisiaj i koniec trzeba placic.

  • 0

    11. ~air  2006-12-20 04:34:36  host: m0b1b5e42.tmodns.net

    mozna wciaz dzwonic za free. potwierdzam

  • 0