Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe startery Play z "ładnymi" numerami dla klientów abonamentowych

Darmowe startery Play z "ładnymi" numerami dla klientów abonamentowych

WitekT 24 Listopada 2008 12:58

0 0

Od 24. listopada, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Play rozpoczyna promocyjną wysyłkę świątecznych starterów do losowo wybranych abonentów - darmowych, z ciekawymi numerami.




Do wybranych abonentów Play, zostaną wysłane świąteczne startery ze specjalnie wyselekcjonowanymi numerami, różniącymi się tylko jedną cyfrą od dotychczasowego (np. klient z numerem 790 777 777 otrzyma starter z numerem 794 777 777). Starter ma 3 zł do dowolnego wykorzystania oraz - dodatkowo - co miesiąc pakiet 60 minut na rozmowy z numerem, do którego został wysłany. Pakiet będzie przyznawany, co miesiąc, do 31. marca 2009 roku. Aby otrzymywać pakiet minut, klient musi jedynie utrzymywać aktywne konto na połączenia wychodzące.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56.  2008-11-24 21:56:49

    55.Jeżeli starter będzie należał do starej oferty to nadal będzie w niej działał.Tak przynajmniej twierdziły osoby, którym udało się kupić te karty nawet w niektórych punktach sprzedaży Play.Swego czasu czytałem tego rodzaju wypowiedzi na Telepolis.

  • 0

    57. ~lee  2008-11-24 22:45:32  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    będzie działać :) spokojnie :P Poza tym nie chodzi tylko o bonus przy doładowaniu różnice są dość znaczne... Może po nowym roku pojawi się jakaś kolejna oferta prepaid w play ale czy będzie lepsza od starej playkarty?? :P

  • 0

    58. ~blond_blondyna  2008-11-24 23:07:43  host: dynamic-78-8-88-222.ssp.dialog.net.pl

    Najlepiej wychodzą (dosłownie: wychodzą) ci, którzy mają kartę w Play i w Orange: najpierw play, potem go!

  • 0

    59. ~???  2008-11-25 02:45:03  host: public-gprs104592.centertel.pl

    czyj jest numer 790 777 777 ?? Witku, przypadkiem komus nie zrobiles niedzwiedziej przyslugi? :>

  • 0

    60.  2008-11-25 08:21:47

    59: to numer biura prasowego, podany zresztą w pressie jako przykład przez same Play.

  • 0

    61. ~bledos  2008-11-25 08:50:42  host: 078088096073.lom.vectranet.pl

    Witku, nie wiem czy czytaliśmy ten sam komunikat, mozesz sprawdzic czy jest gdzies informacja o tym, ze beda to latwe numery? Bo ja nie widze tego w komunikacie, a nie ukrywam ze zalezaloby mi na tym...

  • 0

    62.  2008-11-25 08:51:56

    bledos: a co to znaczy "łatwe"? Będą "ładne", czyli baaardzo podobne do tego, jaki się już ma...

  • 0

    63. ~bledos  2008-11-25 08:57:49  host: 078088096073.lom.vectranet.pl

    racja... mimo, ze pracuje w tej branzy i wiem, ze trzeba czytac regulaminy, to jednak czasem zdarza mi sie patrzec na promocje i widziec ja taka, jaka chcialbym zeby byla... dzieki W. :)

  • 0

    64. ~Tyler  2008-11-25 13:09:58  host: adcx209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te numery beda takie same, jak juz posiadane, tylko z innym prefiksem.. Jak ktos ma 790 123 456 to dostanie np. 791 123 456 :)

  • 0

    65.  2008-11-25 16:42:50

    Era tez tak robi - moj brat wraz z rachunkiem dostal starter TakTaka z pieknym numerem 795 :-)

  • 0

    66.  2008-11-25 19:03:45

    #59: a co to za przysługa? Nawet gdyby ktoś miał złoty nr to byłbyś podniecony dzwoniąc do niego?

  • 0

    67.  2008-11-26 12:50:41

    64. różnica ma być tylko w prefiksie? to jeszcze lepiej...

  • 0

    68. ~greg  2008-11-30 10:54:58  host: gu52.internetdsl.tpnet.pl

    właśnie wczoraj dostałem taką startówkę,różni się od mojego dotychczasowego nr jedną cyfrą.mam 792 xxx xxx a dostałem 794 xxx xxx

  • 0

    69. ~aaapsik  2008-11-30 20:42:09  host: cvl34.internetdsl.tpnet.pl

    bez sensu

  • 0

    70. ~kozak  2008-12-01 15:45:04  host: public-gprs101203.centertel.pl

    kazdy uzytkownik dostaje starter??

  • 0

    71.  2008-12-01 18:33:34

    mam abo w Play i właśnie dostałem starter. Mam złoty numer i taki sam dostałem różniący się jedną cyfrą w prefixie - 790 i 794.

  • 0

    72. ~  2008-12-01 20:25:59  host: ha2rtr.agh.edu.pl

    A ci co przenieśli numer z innej sieci? Dostaną? Ja przeniosłem i jeszcze nic nie dostałem. Numer mam z plusa "607"

  • 0

    73. ~te  2008-12-02 00:43:32  host: alicja1.ztpnet.pl

    Ja mam numer przeniesiony z Orange ;) 508 09x 09x a dostalem 794 09x 09x to gdzie tu ta jedna cyferka roznicy jak inne sa 3 ;P Niemniej niespodzianka mila, chodz nie mam co z tym zrobic i pewnie "odsprzedam"...

  • 0

    74. ~atka87  2008-12-13 00:07:33  host: nat-b2-104.tsi.tychy.pl

    a ja dostałam dodatkowy starter xD poprostu super!

  • 0

    75. ~atka87  2008-12-13 00:08:40  host: nat-b2-104.tsi.tychy.pl

    u mnie ino jedną cyferą się różni, i teraz ja i mój chłopak mamy prawie takie same nr... super to zrobili xD

Dodaj swoją opinię