Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe stacjonarne ze Skype we Francji

Darmowe stacjonarne ze Skype we Francji

WitekT 8 Września 2006 10:54

0 0
Skype ogłosił, że wszyscy użytkownicy programu mieszkający we Francji i posiadający szerokopasmowy dostęp do Internetu, mogą za darmo bez ograniczeń łączyć się z telefonami stacjonarnymi we Francji w ramach opcji SkypeOut.

Po sukcesie podobnej inicjatywy, z której mogli korzystać użytkownicy w Ameryce Północnej w maju, Francja jest pierwszym europejskim krajem, w którym firma Skype wprowadziła darmowe rozmowy przez Internet, ale – jak zapowiadają szefowie firmy – nie ostatnim. Oferta jest ważna tylko we Francji do końca roku.


Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-09-08 11:00:44

    Z niecierpliwością czekam na Polskę.

  • 0

    2.  2006-09-08 11:02:52

    Proszę taką samą akcję przeprowadzić w Polsce ;-) Korzystam ze skype'a, prawie codziennie dzwonię i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    3. ~AndSa  2006-09-08 11:14:20  host: acry17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tez mam nadzieje na podobna akcje w Polsce, ktora i tak jest jednym z najwiekszych rynkow Skype na swiecie.

  • 0

    4.  2006-09-08 11:26:06

    też jestem zwolennikiem SKYPE. Po co mam w tepsie płacić 32gr za pierwszą minutę połączenia jak moge 8gr;D Czasami mam tylko problem z przerywaniem - dotyczy to skypeout i pc2pc. Mam łącze 2mbit wiec nie chodzi tu o przepustowosc.

  • 0

    5.  2006-09-08 11:37:24

    Czasami się zdarza, że są jakieś problemy, ale wtedy proszę mojego rozmówcę, żeby wolniej mówił i da się zrozumieć, ale do tej pory miałem tylko jeden taki przypadek. Dzwonię na normalne telefony i międzyskype'owo.

  • 0

    6.  2006-09-08 11:41:31

    Polska niby jest trzecim krajem jesli chodzi o liczbe uzytkowników a takie promocje wprowadzaja gdzie indziej a nie u Nas troche to dziwne, ale ostanio czytalem ze byc moze u Nas beda darmowe sms do wszystkich sieci:))

  • 0

    7. ~glodek  2006-09-08 13:05:37  host: 11.168.wmc.com.pl

    4. nie przepustowosc, a straty i opoznienia sie licza.

  • 0

    8. ~glodek  2006-09-08 13:07:20  host: 11.168.wmc.com.pl

    czyli skype doplaca do calego interesu, ale napewno wie co robi:)

  • 0

    9. ~getITright  2006-09-08 13:16:54  host: phantom.teldom.pl

    a kiedy w Polsce ??? przydała by się taka konkurencja, bo w Polsce wszyscy operatorzy stacjonarni mają BANDYCKOP wysokie ceny, a największym skandalem jest opłata inicjacyjna, która kiedyś wynosiła 12gr, ale w nowych "tańszych" planach jest DROŻSZA i wynosi 20gr, ZŁODZIEJE !!!

  • 0

    10. ~Marchewa  2006-09-08 13:24:10  host: c149-225.icpnet.pl

    Rokko30; moze dlatego, ze we Francji nie kozystaja i chodzi im o przyzwyczajenie "zabojadow" do skypa. A w POlsce mieli by za duze straty- bo i tak juz sporo osob kozysta. A przypomniec trzeba akcje 20 minut gratic co czwartek

  • 0

    11.  2006-09-08 13:41:17

    WitekT- Czy wiesz może, ile kosztuje zakończenie połączenia na stacjonarny we Francji, bo u nas chyba 5gr/min.

  • 0

    12.  2006-09-08 13:47:36

    Pewnie tak *Marchewa tylko powinno sie promowac kraje które z tego korzystają a nie inne ktore dopiero próbują korzystać z tego ale coz zobaczymy jak bedzie...

  • 0