Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe soboty w Tele2

Darmowe soboty w Tele2

WitekT 5 Października 2005 13:07

0 0

Klienci, którzy do końca tego roku podpiszą z Tele2 umowę na okres 12 miesięcy, będą mogli zupełnie za darmo rozmawiać lokalnie przez wszystkie soboty przez rok od podpisania umowy.

Nowa oferta Tele2 Cennik sekundowy z darmowymi sobotami przez 12 miesięcy skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Tele2. W ramach tej oferty każdy klient indywidualny, który podpisze w Tele2 umowę na czas określony 1 roku, będzie mógł za darmo dzwonić lokalnie we wszystkie soboty przez okres 12 miesięcy od wpisania umowy do systemu billingowego. Korzystanie z tej oferty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami stałymi.

W zamian za lojalność oferujemy naszym klientom możliwość zupełnie bezpłatnego rozmawiania przez ponad 50 dni w roku. Co więcej, klienci oszczędzają również na połączeniach płatnych – powiedział Piotr Nesterowicz, Dyrektor Generalny Tele2 Polska.




Osoby nie będące dotychczas klientami Tele2, aby skorzystać z oferty Cennik sekundowy z darmowymi sobotami przez 12 miesięcy powinny podpisać z Tele2 umowę zaznaczając w niej odpowiedni cennik. Z kolei obecni klienci Tele2 mogą zamówić tą ofertę dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta pod numer 0 801 801 222.

Warunkiem korzystania w tej oferty jest nie składanie przez klienta zleceń preselekcji na usługi innych operatorów oraz wykonywanie co najmniej jednego płatnego połączenia w miesiącu.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2005-10-05 13:23:30  host: external.ciech.waw.pl

    Ciekawe czy powtórzy się scenariusz z DWiW!
    Bo jakby tak np. chcieć posłuchać radia...

  • 0

    2.  2005-10-05 13:25:38

    Oni już ten numer znają - pojawi się na bank na billingu jako płatne. ;)

  • 0

    3. ~  2005-10-05 14:09:05  host: ady226.internetdsl.tpnet.pl

    A o co dokładnie chodzi??? Proszę o odpowiedź

  • 0

    4. ~Pero  2005-10-05 14:20:35  host: pf.epsa.pl

    ja korzystam z pierwszej wersji DWiW w Tele2 i jestem zadowolony,długo trwało włączenie preselekcji przez tepse, mam włączony rachubek szczegółowy w Tele2 za 2 zł,ale chyba zapomnieli naliczać za to kasę, więc generalnie jestem zadowolony :)

  • 0

    5.  2005-10-05 14:20:37

    No a o co ma chodzić? Po prostu podpisujesz umowę z Tele2 na 12 miesięcy i dostajesz gratis soboty na stacjonarne za darmo.

  • 0

    6. ~  2005-10-05 14:20:57  host: external.ciech.waw.pl

    Pierwszy radiowy program teleinformatyczny???

  • 0

    7. ~  2005-10-05 14:23:47  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    ja też nie kumam o co chodzi(od jakiegoś czasu wogóle ze stacj. nie korzystam) Znaczy co - te darmowe rozmwy lokalne w soboty są bezpatne - ale czasem płatne...??
    Prosiłbym o tyjaśnienia - jak coś było z DWiW i jak niby ma być teraz z tymi sobotami...??

  • 0

    8. ~  2005-10-05 14:27:56  host: external.ciech.waw.pl

    Po prostu T(r)eleZwei pewne połączenia taryfikuje wedle własnego uznania jako płatne mimo, że wg cennika i umowy powinny być bezpłatne. Lista numerów "bezpłatnych inaczej" jest utajniona.

  • 0

    9. ~  2005-10-05 14:29:29  host: external.ciech.waw.pl

    Radzę poszukać w googlownicy (ale nie w części WWW tylko w Usenetowej) po haśle "Szwedek" ;-)

  • 0

    10.  2005-10-05 14:37:44

    Płatne są połączenia na komórki i za granic ę - bezpłatne są połaczenia na krajowe stacjonarki. DWiW to inna bajka - ten plan taryfowy zostaje. :)

  • 0

    11. ~  2005-10-05 14:42:10  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    darmowe soboty są tylko na rozmowy lokalne...??:((

  • 0

    12. ~  2005-10-05 14:55:47  host: external.ciech.waw.pl

    Wszystkim, którzy mają np. DWiW! proponuję "potestować darmowość" połączeń z następującymi numerami: 0226459100, 0226459200, 0226459300 i 0226459400 a następnie uważnie przestudiować bulingi. Przygotujcie się na nowe doznania ;-)

  • 0

    13.  2005-10-05 19:02:41

    I po co czepiecie sie tych biednych nieudacznikow z Tele2. Robia co moga, gdy na rynku nie ma konkurencji. A jak rynek jest konkurencyjny - patrz Finalandia - a regulator nie idzie im na lape to spadajac twierdzac, ze nie maja czego (o)szukac

  • 0

    14. ~leon  2005-10-05 23:37:07  host: smp-ro2.olsznet.ec.pl

    cfffaniaczku a gdzie masz rr dostepowe do dial-up za darmo???nie twoja wymazona tepas ci dostepowe nr da zadarmo w abonamecie za 85zl!kaktusik mi urosnie!i przez takich jak ty tylko szlag mnie trafia

  • 0

    15. ~niezadowolony  2005-10-06 07:53:46  host: pradnikf.gemini.net.pl

    TELE 2 to uszyści i naciągacze!

  • 0

    16. ~  2005-10-06 08:13:57  host: external.ciech.waw.pl

    Szanowny analfabeto Leonie - to nie są numery dostępowe do dial-up. Zadzwoń sobie (o ile mamusia nie stłucze na kwaśne jabłko za poniesione koszty) i posłuchaj własnym uchem.

  • 0

    17. ~leon  2005-10-06 12:18:27  host: smp-ro2.olsznet.ec.pl

    Gdybym bym taki mondry jak Ty napewno bym zadzwonil ale ja za przyjemnosci placic nie musze:)skoro dales sie naciagnac widac inteligencja nie swiecisz!Pozdro

  • 0

    18. ~  2005-10-06 14:29:53  host: external.ciech.waw.pl

    Aaaaaa .... już wiem .... To Ty podpisujesz te słynne umowy z nieboszczykami w imieniu T(r)eleZwei ?

  • 0

    19. ~Imer  2005-11-04 19:11:39  host: lan.mcon.pl

    Tele2 to "kurwy" nieco taktyki i wytrwałości a sami zrywają umowe. To działa

  • 0

    20. ~gluś  2005-12-02 07:24:17  host: ip-81-210-25-240.netia.com.pl

    Oto moje pytanie do tele2 i odpowiedź: W przypisie nr 1 pod cennikiem czytam, że: "Darmowe połączenia ... Połączenia te dotyczą łączności głosowej ... W przypadku ... transmitowania danych ... Klient zostanie za takie połączenia obciążony wg stawek obowiązujących dla połączeń międzymiastowych." Pytanie - skąd tele2 wie, czy będę rozmawiał głosem, czy faksował, czy transmitował plik między modemami, czy zaloguję się w mojej firmie poprzez modem ? Skoro zakładam, że robię to lokalnie (tj. wewnątrz tej samej strefy numeracyjnej) to na jakiej podstawie miałbym płacić za międzymiastowość? Odpowiedź tele2: W odpowiedzi na e-maila uprzejmie informujemy, że ruch sztucznie generowany oraz transmisja danych są bezpośrednio rejestrowane przez Operatora Tele2 (a także innych Operatorów Lokalnych). Jednocześnie informujemy, że decyzja o aktywacji wybranego przez Pana cennika w sieci Tele2 wiąże się z akceptacją warunków i postanowień w nich zawartych (dotyczących również sposobu naliczania połączeń faksowych). Wg informacji z infolinii przerzucono mnie dodatkowo z taryfy standardowej na plan sekundowy bez wcześniejszego poinformowania mnie. Ponoć ma to jasno wynikać z cennika. Bzdura - inny jest formularz tu: http://www.tele2.pl/oferta/umowy2/umowa_pres_prv_tresc.php , do którego jest link ze strony http://www.tele2.pl/oferta/klienci_indywidualni/cennik_sekundowy.html , a inny w pdf (tam już jest sekundowe, a nie preselekcja standard).

Dodaj swoją opinię