Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe SMS-y z TelePlay

Darmowe SMS-y z TelePlay

LuiN 11 Stycznia 2012 10:19

0 0
Przez dwa dni, 11. i 12. stycznia, sieć Play nie nalicza opłat za wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci, wysyłane za pośrednictwem TelePlay.

Aplikacja TelePlay pozwala na wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów z poziomu komputera z identyfikacją własnym numerem.

Usługa dostępna jest pod adresem tele.play.pl. Zalogowanie trzeba poprzedzić wysyłką darmowego SMS-a o treści START na numer 18353.

Szerzej o aplikacji Tele Play pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 152
  • 0

    147. ~mirekb  2012-01-11 18:44:17  host: apn-77-115-13-166.dynamic.gprs.plus.pl

    p4 tnie koszty.jak widac od pewnego czasu polityka cen datalicznych w cennikach=standardzie jest jaka jest.czekam tylko na likwidacje 1za2 ;-)to kwestia regulacyjna bardzo silnie zwiazana z mtr.na szczescie msisdn jest moj,nie operatora

  • 0

    148. ~apsik  2012-01-11 18:44:17  host: v07-15.opera-mini.net

    139 nie raz na Telepolis czytalem ironiczne wypowiedzi o tym pakiecie 30za10 w play ze jest zakamuflowany, pochowany i funkcjonuje bez promowania, a tu zonk tyle halasu.

  • 0

    149. ~  2012-01-11 18:45:12  host: dci53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    146. A co mnie obchodzi czym ty doopę wycierasz? Skąpstwo to wybranie taniej oferty? Kompletnie pokręcony tok rozumowania i oderwany od praktyki.

  • 0

    150. ~  2012-01-11 18:48:19  host: dci53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    148. Nie chodzi o likwidację pakietu, ale o brak powiadomienia o tym klientów. Widzę, że nie kumasz czaczy. A pokłosiem likwidacji 10=30 będzie jednak odpływ klientów. Nie ma bata.

  • 1

    151. ~apsik  2012-01-11 18:55:59  host: v07-15.opera-mini.net

    150 lol no to pakiet 2 tys. minut wycofany z tak taka calkiem niedawno byl zupelna klapa i czescia nietrafionej rebrandingowej oferty t-mobile no i malo kto z niego korzystal. Przeciez nik t jego znikniecia nie zauwazyl, pewnie nawet sam operator. czeski film w t-mobile.

  • 0

    152. ~apsik  2012-01-11 18:57:01  host: v07-15.opera-mini.net

    pozostalo juz im tylko mamic w wywiadach o rewolucjach kuchennych w heyah.

  • 0

    153. ~  2012-01-11 19:30:12  host: z49-15.opera-mini.net

    No i pakiet został przywrócony. Co może zmasowana krytyka.

  • 0

    154. ~  2012-01-11 19:40:04  host: dcl80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    153 I po co takie durnoty piszesz? 10=30 ZLIKWIDOWALI i już go nie ma.

  • 0

    156. ~  2012-01-11 19:44:32  host: z49-15.opera-mini.net

    @154. Pod newsem o MNP ktoś pisał że pakiet jest. Więc chciałem wyciszyć emocje. Chyba że ten ktoś kłamał to sorry.

  • 0

    157. ~  2012-01-11 19:45:32  host: z37-10.opera-mini.net

    PAKIET 30 ZA 10 IS DEAD

  • 0

    158. ~  2012-01-11 19:59:13  host: v12-15.opera-mini.net

    W regulaminie jak byk pisze : "Informacja o odwołaniu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.playmobile.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej. Jak na razie informacji ani słychu ani widu, a pakiet 10=30 już jest zlikwidowany.

  • 0

    159. ~  2012-01-11 21:19:49  host: 83.218.104.106

    już wiem w czym rzecz. Mam 2 numery play fresh. W jednym mam włączone zbieraj minuty (tą starą wersję na czas nieograniczony). Na tej kartcie nie mogę włączyć pakietu 30zł za 10zł (nie ma tam opcji złotówki, są za to złotówki i tam dwie wersje zbieraj minuty) jest też 2ga karta na której nie mam aktywowanych zbieraj minuty. Tutaj ku mojemu zdziwieniu są złotówki i jest pakiet 30zł za 10zł..(!). zaś w minutach jest tylko nowa wersja zbieraj minuty. Innymi słowy jeśli ktoś ma zbieraj minuty to nie ma złotówek i nie ma pakietu 30zł za 10zł jeśli zaś ktoś nie aktywował zbieraj minuty to są złotówki i jest pakiet 30zł za 10zł. Dziwne to ale prawdziwe.

  • 0

    160.  2012-01-11 21:21:37

    159, to żaden pewniak. Ja np. nie mam aktywnej usługi "Zbieraj minuty", a w "Play 24 Menu" nie mam już żadnego pakietu kwotowego.

  • 0

    161. ~  2012-01-11 21:23:55  host: 83.218.104.106

    do 160: a sprawdzałeś pod *111# ?

  • 0

    162.  2012-01-11 21:25:15

    "Play 24 Menu" = USSD *111#. ;-)

  • 0

    163. ~  2012-01-11 21:27:00  host: 83.218.104.106

    do 162: ok - to nie wiem - ale to dlaczego u mnie na jednej karcie sim są złotówki a na drugiej nie ma złotówek??

  • 0

    164. ~  2012-01-11 22:26:13  host: v08-16.opera-mini.net

    Brak informacji o likwidacji 10=30 co jest jak już zauważono niezgodne z regulaminem nadaję się chyba do zgłoszenia do UKE. Może Play dostanie zasłużoną finansową karę za nieprzestrzeganie własnego regulaminu. Może będzie to też dobra lekcja dla pozostałych opów.

  • 0

    166. ~Teresa  2012-03-25 14:14:25  host: public137394.cdma.centertel.pl

    ja nie wiem są tu jakieś kody czy nie wszyscy piszą o jakimś10=30 ale o co tu wogule chodzi czy ktoś może mi to wyjaśnić?Czekam na odpowiedz jak najszybciej:*

  • 0

    167. ~Janusz  2012-04-02 00:25:35  host: 87-205-154-66.adsl.inetia.pl

    Jak uruchomic tele.play na ipadzie? Wskazuje ze potrzebuje adobe flash...... A nie ma takowego na ipada

  • 0

    168. ~Janusz  2012-04-02 00:30:27  host: 87-205-154-66.adsl.inetia.pl

    Na ipadzie i iphone nie dziala aplikacja

Dodaj swoją opinię