Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe SMS-y w Play - przedłużone

Darmowe SMS-y w Play - przedłużone

sirmark 18 Stycznia 2008 21:58

0 0

Promocja w prepaid Play - Pakiet SMS 200 - została ponownie przedłużona, tym razem do 31. stycznia.



Każdy użytkownik oferty Play Karta posiadający możliwość wykonywania połączeń może otrzymać 200 SMS-ów na miesiąc do wykorzystania we wszystkich sieciach. Bez dodatkowych opłat. Wystarczy aktywować pakiet kodem *111*3*1#.

Pakiet zaczyna działać następnego dnia po aktywacji. Kolejne pakiety uruchamiane są pierwszego dnia każdego kolejnego miesiąca kalendarzowego aż do 31.12.2008r. pod warunkiem utrzymywania ważnych połączeń wychodzących




SMS-y w ramach pakietu rozliczane są w pierwszej kolejności przed Premią oraz Pakietem Złotówek.

Szerzej o warunkach promocji pisaliśmy także w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiet SMS 200".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2008-01-18 23:02:15  host: chello084010052227.chello.pl

    @7 - "Plus wyskoczył z czyms nowym"? 50 SMS-ów za doładowanie za 30zł? :P W Play masz 200 SMS co miesiac bez wzgledu na to, czy doładujesz czy nie.

  • 0

    9.  2008-01-18 23:48:58

    8: Ale nie masz stawek 1gr za SMS i 4-5gr za minutę wewnątrz sieci. Dodatkowo ten pakiet jako gratis do doładowań, tanią transmisję danych. Ostatnio też promocja z darmowym numerem. Wiadomo, każdemu co innego się opłaca, ale jeśli ktoś trochę więcej dzwoni wewnątrz Plusa niż do innych sieci to mu się opłaci bardziej niż Play ze swoim "po równo do wszystkich".

  • 0

    10.  2008-01-18 23:50:29

    No w sumie w Play jest 1gr za SMS lub MMS, ale promocja się już skończyła, a jeśli ktoś ją ma aktywną to musi pilnować by mieć co najmniej 10 zł na koncie.

  • 0

    11. ~Pu94  2008-01-19 07:23:33  host: acbr21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play ma spoko probmocje ale narazie macaja teren wiec sami nie wiedza czym zaskoczyc. S+ tez ma dobre promo i ciagle sie u nich cos dzije troche z tymi pakietami przeginaja bo nie pamietam juz cenralnie do nich kodow;p ale jest tanio i to bardzo tanio.

  • 0

    12. ~rafaik  2008-01-19 08:32:36  host: 79-to3-5.acn.waw.pl

    Dla mnie promocja super korzystam glownie z telefonu dzwoniac ale smsy tez wysylam srednio jakies 1-2 dziennie. Zawsze pare groszy w portfelu. Dla mnie Play to rewelacja za zeszly miesiac bo uwzglednieniu 2 minut wymiennych na 1 minute wyszlo ze place za min 0,32 gr. Ktory operator ma taniej ?

  • 0

    13. ~mirekb  2008-01-19 09:01:24  host: apn-77-113-24-223.gprs.plus.pl

    mam starter z onetu odpalony dokladnie29rudnia 2007,na koncie 9pln wazne do31marca 2008 czyli skoro sa wychodzace do konca marca to dostane 200smsow w styczniu lutym i marcu,po skonczeniu wychodzacych juz nie dostane i 9pln przepada,tak jest naprawde.te same pytania zadalem w bok play.jak to wychodace do konca marca jak ponoc mam 14dni od odpalenia sima?.odpowiedz-blad systemu,pytam-u wszystkich startach z onetu?cisza i odpowiedz nie wiem prosze pana..PLAY

  • 0

    14. ~pawel  2008-01-19 11:14:05  host: chello084010052227.chello.pl

    9: ale napisałeś, że promocję, którą ma Simplus to 'coś nowego'. Nie kwestionuje ich oferty- moze jest dobra, ale to, co zaproponowali (50 SMS-ów za doładowanie 30zł) to nic wspaniałego. W tym wypadku przegrywaja z Playem, który daje 200 SMS-ów co miesiac, bez doladowania 13: To nie błąd, a celowe działanie :) Kazdy, tak jak piszesz, ma ustawiony taki termin odbierania polaczeń. Po to, by może się w tym czasie przekonać do Playa i doładować konto :)

  • 0

    15. ~mateo  2008-01-19 12:34:43  host: aafg117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać, że wypowiadają się tutaj na temat sieci PLAY Ci, których stać tylko na starter z onetu i ładują miesięcznie 20-30 zł swoje numery, dzwoniąc później pod jeden numer we własnej sieci...

  • 0

    16.  2008-01-19 14:12:34

    Ten pakiet 200sms jest swietny i nie jest dziwne, ze go przedluzyli. Natomiast uwazam, ze 1000 MMSow/SMSow za 10zl byl lepszy choc platny. Play sie z niego wycofal, bo przy duzej ilosci MMSow jest po prostu dla niego nie oplacalny.

  • 0

    17. ~neon  2008-01-19 16:44:01  host: w3cache.wignet.pl

    WSZYSTKIE OFERTY CZY TO NA ABONAMENT CZY NA KARTĘ TO ODGRZEWANY KOTLET... LOL

  • 0

    18.  2008-01-19 17:51:10

    ja nie mam nic przeciwko odgrzewaniu promocji typu 200 sms miesieznie za darmo do wszystkich sieci:-)

  • 0

    19. ~mirekb  2008-01-19 20:46:19  host: apn-77-115-170-90.gprs.plus.pl

    @15 to co widzisz to twoja sprawa wazne jest to co jest dla mnie oplacalne;)chcialem pomóc play zdobyc 1milion i sprawdzic jakosc sieci oraz czy moze zmienilbym delikatnie profil dzwonienia przecodzac do play na stałe jednak to niemozliwe gdy dzwonie w najwiecej w plusie i orange,w ptc nie mam nikogo.wydaje wiecej niz 50pln/mies.czy dla ciebie play to doskanaly wybór bo dzwonisz do wszystkic po rowno i lubisz smsy po 1gr?

  • 0

    20.  2008-01-20 12:10:16

    17. ja tez :-) -> proste zasady aktywujesz, utrzymujesz wazne wychodzace i kosisz 200 smsow co miesiac do konca roku.

  • 0

    21. ~Traszql  2008-01-20 14:39:03  host: buu48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam jeszcze aktywny pakiet 1000 sms za 10 zl, niestety nie wiem do kiedy bedzie sie on przedluzal, dlatego rozwazam przejscie na pakiet 200 za free, ale najpierw musze sprawdzic ile smsow wysylam miesiecznie, bo wydaje mi sie ze wiecej niz 200.. a moze ktos wie do kiedy bedzie aktywny pakiet 1000 za 10pln? a najlepiej to bym chwycil abonament tylko zeby dali pakiet MB ;]

  • 0

    22. ~x men  2008-01-27 17:08:38  host: aps96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie można aktywować tego pakietu. Promocja skończyła się 17 stycznia. Jak nie wierzycie to spróbujcie aktywować:P Fałszywa informacja o przedłużeniu promocji.

  • 0

    23. ~XAWER  2008-01-28 18:25:50  host: bvi47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ściema z tym przedłużeniem, ma niby być do 31 stycznia, a pisze zże 17 stycznia się skończyła

  • 0

    24. ~Dawid  2008-02-02 15:37:54  host: 194.181.131.242

    co robisz szczupły alkohliku

  • 0

    25. ~arti  2008-02-17 17:38:08  host: edt53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 21 Traszql -a moze bylbys zainteresowany odsprzedaniem takiego starteraz pakietem 1000 sms? chetnie bym wzial nawet 2 takie startery - ja bym Ci mogl oddac 2 takie co jest na nich aktywowany pakiet sms 200 i dopłacić nieco - co Ty na to? jak cos to napisz na fazer1@o2.pl

  • 0

    26. ~NITIL;;;  2008-03-03 15:31:19  host: cfd197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JAKI JEST NR NA DARMOWE SMS I MINUTY W SIMPLUSIE?JAK WIECIE ODPOWIEDZCIE NA: NATALIAELIAS@OP.PL PLIS,BARDZO MI ZALEzY!

  • 0

    27. ~TOmek  2008-08-17 14:04:27  host: 77-254-134-76.adsl.inetia.pl

    no i jak wujek przyjedziesz kośnik

Dodaj swoją opinię